Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oleńka 23 ahhh

Ważne Dla Mnie Pytanko. Proszę o odpowiedź... Po Owulacji !!

Polecane posty

Gość podnoszęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja was pociesze bo jak i z pierwsza ciaza tak i z druga mialam bole brzucha jak przed @. i wlasnie zaczely mi sie tak mniej wiecej w 5 dniu po owulacji kiedy jajeczko zagniezdzalo sie.i barzdzo wiele kobiet tak ma.i to nie jest typowy bol tylko wlasnie ciagniecie w dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie juz 5 cykl, a w kazdym poprzednim miałam wszystki mozliwe i niemożliwe objawy ciąży ( poza brakiem @) wiec wszystko jak widać zalezy od naszego nastawienia. tez po każdej owu czułam ból w podbrzuszu, miałam podwyzszoną tempkę, zgage, nadwrażliwość na niektóre zapachy itp. i jak się okazuje to nic nie znaczy!!! oczywiście mozesz być w ciąży, ale te objawy które masz poki co są wywołane podswiadomie, bo bardzo chcesz je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promy czek 111
Hej dziewczyny tak was czytam i mam nadzieje ze i ja w końcu doczekam się fasolki staramy się od 3 lat co prawda mam 26 ale już od dawna jesteśmy gotowi na małą istotke . Poronilam 9 miesięcy temu dziś miał być termin porodu , mam wrażenie ze wszystko się na mnie mści w tym dniu . Wiem jedno nie możemy się poddawać a każdy miesiąc to nowa szansa , nadzieja i wiara . Wiec trzymam mocno za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ból brzucha i zagniezdzenie zarodka nastąpiło 2 dni przed spodziewanym okresem Ale u każdego może być inaczej, szybciej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×