Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dzien dobry :) Stawiam kawę 7 Która chętna ? ;) Zapowiada się nawet dosc ładny dzien . Co prawda mrożno , ale wazne ze słonce wychodzi zza chmur. Ja dziś dziewczyny mam wolne!!!! I to caly tydzien :P Co prawda do pracy nie idę, ale mam tyle spraw do zrobienia i załatwienia, ze chyba ten tydzien spedze równiez poza domem :) Mroweczko dziekuję za linka :) Przejrzę w olnym czasie. A czy Ty przegladals stronbkę , którą Tobie wkleilam ? To stronka grupy dziewczyn, ktore spotykają się raz na miesiac i wymieniają się wzorami , uwagami i pokazują swoje dzieła ;) Mialam szczescie byc na takim spotkaniu i powiem Ci, ze jestem pod wrazeniem :)NIektore prace , to arcydzieła ;) I nawet mnie widac na ktoryms ze zdjec :) Dopiję kawe i pomyśle za co sie wziac , poki mam natchnienie i sie :) Buziaki , miłego dna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się piszę na kawę LAndrynka> wiem ze takie spotkania są ale do Wrocka to dla mnie za daleko ;) jakby tak przynajmniej w Wawie to chętnie bym pojechała no trudno póki co musze was zanudzać tymi tematami :P czyli codzienne sprawy, pranie sprzątanie gotowanie i dziś zszywanie swetra dla studentki ale i tak będzie jeszcze musiała poczekać bo ma być wszyty zamek i umówiłam się ze znajomą dziewczyną ze mi go elegancko wszyje może w tym tygodniu :) a szale nadal sprzedaje na allegro, na blogu zrobiłam linka, moze któraś z was ma bogatą koleżankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Mrówka ten ostatni szal to cudeńko prawdziwe, szkoda że noszę takich rzeczy bo może bym się sksiła (jakbym wkońcu w tym rmf fm wygrała) :P ja dziś sprzątam bo M wyjechal na kilka godzin więc musze znaleźć sobie zajęcie aby nie myśleć o chorobach ;) no to miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik nie w fm tylko w radiu zet ;) jakbym wygrala to bym tych szali nie dziergała :P gotuje szybko i spadam studentkę podrzucić na busa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Laseczki , a co Wy się tak obijacie ? Wszystkie sprzatacie czy jak ? :P Sylvik jak Ci szło ? Wszystko ok ? ;) Mróweczko ja nie kaze Ci na spotkania jezdzic , tylko zebys zobaczyla w galerii jakie cudownosci kobietki robią ;) Moze jakies wzorki, jakis pomysl Ci podsuną te prace ?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaa nie zakumałam ;) dzięki chociaz ostatnio zniechęcenie mnie dopada, dziewczyna zamówiła szal i mimo iż wiedziała jaka będzie cena zapłaciła połowę a druga w kolejnej racie, no i zamówiła spódnice z bolerkiem a niby za co mam zamówić włóczkę a jak tez będzie płaciła na raty robię sobie bluzeczkę ale źle obliczyłam oczka bo pierwszy raz robię z tej włóćzki i kurcze musze pruć, na szczeście nie jest tego dużo ale jakoś zapał mi ustał Landrynka ale tam głównie wyszywanie, chyba że źle patrze Julia> to dobry zawód więc powinien nie mieć problemów Twój mąż chyba ze polski ma słabo opanowany a tak wogóle to odezwij się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, u mnie ok, tylko na nude narzekam, moglo by sie bardziej krecic, no ale....wazne, ze sie wyzalilam i od razu mi na duszy lzej :-) Za oknem tak szaro i buro, ze od rana przy sztucznym swietle, a ja tego nie lubie....Dobrze, ze moj maz w domku (tzn.pracuje) to troszke przyjemniej sie w dzien leci. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusiaaaaaaaaaaaaaaa :) Julia ja się nie ziwię jak mi gorzej to lecę do szwagirki pozalimy się sobie potem wypijemy kawusie pośmiejemy i jest git, a samemu to cieżko ale pamietaj ze my tu som ;) wypatrzyłam fajną bluzie na blogu u dziewczyny i tez taką chcę :P niestety dziewczyna wzorem podzielić się niechce więc kombinuje ze zdjecia jak się uda to też taka będe miała ;) idę więc dłubac żeby zdążyć na andrzejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Juleczko Mrowcia ma rację , nie zapominaj ze my tez mozemy się do czegos przydac :P ;) Mrowka zapodaj tą blzueczke. Bede u koleznaki chyab dziś pop poludniu, ktora jest perfekcjonistką w tej dziedzinie, moze podsunie wzór i naprowadzi Cie . Teraz kawa , fryz , oko i wybywam . Jade do córki do szkoly podpisac jakas umowe ( sprawy dotyczace studniowki ), potem mamy zamiar troche polazic po sklepach i podpatrzec jkais fason, kroj , wzor sukienki na 100dniowkę . Krawcowa juz jest i obiecala ze uszyję kreacje, no ale moze kupimy taka samą ? ;) Zycze Wam milego, wesolego i udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam sukienke , jaką chce mieć moja cora, ale chyba mi cos nie wyszło :O . Jak wróce poprawię się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki , ja w listopad wpadam pesymistycznie. Raz zaległej kasy u M dalej brak . Do tego w tym miesiącu pierwsza rata na komunie małego, bieżmowanie córki, ministódniówka córki. Do tego mam imieniny Huberta, 2 Stasiów, 3 Marcinów i Renate. Na Koniec Andrzej. Imprezy 2 dni co weekend. Budżet domowy przypomina budżet państawa , czyli dziura na wstępie. Do tego mam totalny szpital w domu, wszystko leży , zasmarkane, chrypiące, a ja latam koło nich od 3 dni. Tylko jedno , ale jestem chyba najbardziej chora z nich, ale ja nie mam możliwości się położyć bo kto będzie koło nich latał. Oni mają koło 38 stopni gorączki , ja ponad 39 , już nawet nie mówie , tylko pisze smsy ( w sumie to śmiesznie wygląda jak rodzina się posługuje gg lub smsami.) Byłam z familią u lekarza i tylko leki przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i syropy plus witaminy. Do piątku zero wychodzenia z domu, tylko łóżko . Jak pani doktor kazała tak jest , leżą wszyscy , a ja latam. Nie wspomne ile już kasy wydałąm na syropy i aspiryne itd. Syrop 14 zł 3 razy po łyżeczce , czy łyżce razy 5 osób policzcie sobie, to samo witaminy i leki grypowe. Do piątku to ja tam zostawie majątek , jeśli dożyje . Dziś poszłam po zapasy do apteki i zrobiło mi się tak słabo ,że poprosiłam babcie,która siedziała na foteliku żeby mnie puściła bo za chwile padne . Puścili mnie bez kolejki , zostawiłam skromne 92 zł czyli tradycyjnie od kilku dni . Dzwoniłam do P doktor , mamy typową grype , jeżeli do piątku nam nie przejdzie wypisze skierowanie do szpitala. Do piątku jeżeli się nie wykończe to na bank zbankrutuje. Dowaliła mi recepty na następne leki przez pielęgniarke. Sugerowałam ,że trąbią o epidemii, ona do mnie ,że wie i dlatego każe siedzieć w domu , szpitale i tak są przepełnione. A na wyniki czeka się 2 tyg. a nie jak podają w mediach 3 dni. Życze zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh Mala - bidulko.... szkoda, że nie mieszkasz bliżej bo bym trochę pomogła. Sama nei mam żadnych zajęć więc zrobiłabym zakupy, przyniosła te leki... ugotowała wam coś byś mogła się tez położyć :( A co do finansów to jest dobijające... my po wypłacie już nic nie mamy, tylko jak jakaś kaska ekstra wpadnie to możemy sobie mięso jakies kupić :/ Wszystko idzie na mieszkanie i raty, buuuu..... NIgdzie nie wychodzimy, ostatnio mieliśmy zwrot z banku 600 zł tomogłam przynajmniej tą przyjaciółkę ugościć i zatankowałam samochód i trochę z domu wyszłam... ech... i jak tu o dziecku pomyśleć, grrrr... No ale już nie smucę, bo nie ma co :) wciąż sobie powtarzam, że wszystko mija i ta sytuacja tez minie. Julka, a kim jest Twój mąż z zawodu ? Ja nie doszukałam się wpisu na ten temat.... bo tak sobie myślałam, że na niektórych stanowiskach teraz wystarczającym jezykiem jest angielski.... tak mi sie wydaje przynajmniej... mój szwagier np. pracuje jako programista dla angielskiej firmy, pracuje przez skype siedząc w domu, myślę, że w większych firmach w Polsce też nie ma problemu byleby nie było potrzeby kontaktu z klientem. Landrii czekam na kreację :) Ja wczoraj przespałam cały dzień i później noc, więc wreszcie jestem wypoczeta, choć niee wiem czemu głowa mne bardzo boli i od rana miałam drżenie rąk, że nie mogłam się nawet pomalować, może to dlatego, że wczoraj nie zażyłam leków no bo spałam... ale już mi przeszło i jadę dziś zrobić niespodziankę M i odbiorę go z pracy - w końcu samochud wreszcie zatankowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooooooooooo matkooooooo ale byk!!!!!! samochUd hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa dzięki za wsparcie moralne. własnie podałam im rosół , krzwili się ,że z kupnym makaronem. O mało mnie szlag nie trafił. Jade zaraz na działke po gałązki malin , narobie im wiadro herbatki. Do tego miksture z cebuli , czosnku, miodu i cytryny. Koniec wydawania kasy! Siegam po stare sprawdzone , babcine przepisy. A niech mi któreś marudzi przy wypiciu jakiejs mikstury , to nie ręcze za siebie. Jasa tak szerzej o tym swoim malowaniu napisz. Cos już kiedyś wspominałaś. Ale rozwiń temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No malować w sensie makijaż sobie zrobić, chodziło mi o to, że mi ręce drżały, nie mogłam utrzymac kredki do oczu a tuszem do rzęs prawie sobie oko wybiłam... ale przeszło szybko... podejrzewam, że to przez drastyczne odstawienie leku, sama nie wiem.... A chciałam wam jeszcze napisac, że dostałam ostatnio dziwnego maila z Atlanty z propozycją pracy dla Coca Coli w roli przedstawiciela, który odbiera opieniądze od ich klientów i przesyła je do nich za pomocą Wester Union pobierając sobie z tych pieniędzy 10% jako wypłate. Ja byłam ciekawa co to takiego i głupia podałam im swoje dane spodziewając się, że po tym dowiem się wiecej szczegółów dotyczącej takiej pracy. No a oni w kolejnym mailu napisali mi, że podali moje dane już jednemu z klientów, który wysłał do mnie już pieniądze i jak one dojdą mam dac im znać to powiedzą mi co dalej... i tu mi się już lampka zapaliła, żadnej umowy nie podpisywałam z nimi, ani nie dogadałam żadnych szczegółów, czekałam tylko na bardziej precyzyjne informacje czy propozycję umowy. Odpisałam im, że nie jestem jednak zainteresowana praca i proszę by nie rozpowszechniali moich danych osobowych bez mojej zgody. No i kilka dni temu dostałam 3 czeki od rzekomego klienta na 1500$. Dziś byłam z tymi czekami na policji... zainteresowali się sprawą, w końcu dwóch funkcjonariuszy z kryminalnego wydziału poszli z moimi czekami do banku dowiedzieć się jak mogą to sprawdzić, i okazało sie, że spokojnie mogę te czeki zrealizować, sprawdzili też, że nie są one kradzione. Więc póki co przestępstwa nie ma i jeden z nich nawet polecił mi bym sobie tą kase wzieła! No ale tak dziś z mężem szukamy w necie na ten temat i oszustwo jest tak zorganizowane, że gdybym je zrealizowała to byłabym przemytnikiem kradzionych pieniędzy, z tym, że to wyszłoby dopiero po czasie, gdyby ktoś zgłosił, że z jego konta taka suma zniknęła i wszczęto by śledztwo w jakiejś Grecji czy innej Albanii. Tak więc póki co przestępstwa nie ma i nie mogą wszcząć dochodzenia. Takimi przestępstwami się FBI zajmuje a nasza policja każe mi realizować te czeki :/ Póki co czeki mam 3x500 $ i kuszą :P Byłam tez w banku i babka chętnie by je odemnie przyjęła, powiedziała, że są prestiżowe z American Express ostatnio takie widziała z 6 lat temu :D A ja je chyba w ramkę włożę. Zastanawiam się tylko czy ta firma sie jeszcze do mnei odezwie i będą się upominać o te pieniądze, jeśli tak to jeszcze raz spróbuję z tą policją, ale oni mnie mają za wariatkę, że ja mam dobre czeki i kasy nie chce wziąźć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa> ja bym chyba pognała ta kase zaraz wydać oczywiście skoro tak policja doradziła ;) :) Landrynka przyszło coś czego nie mogę otworzyć więc na temat sukienki się niestety nie moge wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrówka, a co jak mi jakas mafia do domu przyjedzie? Oni mają wszystkie moje dane :P A potem jeszcze jak już znikną te pieniądze z czyjegoś konta to będe musiała je zwrócić:P Kusisz kusisz... a ja coraz bardziej chętna :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Wszystkie zaległosci nadrabiam i dziś malo co byłam w domu ;) Wiem Dziewczyny, ze wysłaam cos nie tak . Zaraz postaram sie tym zając i albo wysle jeszcze raz na poczte , albo wkleje Wam tu linka . Córcia prosila o subiektywną ocene kreacji :) Jasa ja to jestem nieufna i otrzymując takie czeki, zwyczajnei odesłałabym je do tego kto Ci je przysłał, lub do tej calej organizacji do której wysłałaś emaila z danymi. Kto wie czy po jakimś czasie nie wyjdzie cos nie tak i wtedy musialabys oddawac kase. Mała ja to pesymistycznie ostatnio wchodze w kazdy miesiac jesli chodzi o kase :O Juz nawet nie myśle , co i jak bo pewnie musialabym sie non stop dołowac. Poki co mam dobry czas i myśle , ze co ma byc to bedzie i na zapas sie nie martwie :) Pisalam Wam o samochodzie Dzis nareszcie go odebraliśmy i do zapłaty przyszło 1200 zł :( A dzis dopiero 3 listopad . Mróweczko piekny ten sweterek :) Zaluję, ze takich zdolnosci nie mam , bo takich cudow narobilabym sobie na caly rok i codzieniie zakladałabym inny :P Teraz zasłzuony odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pierwsza wraz z pierwszym śniegiem, zasypało nas i to porządnie. Temperatura -1 samopoczucie -5 nie śpie już pd 4 , obejrzałam juz Brzydule, wyczytałam pół internetu. I co ja mam dalej robić? Landrii ja to wypłate chciałabym mieć ostatniego , wtedy przynajmniej starczyłoby mi do pierwszego hihi. A tak du...blada . A w tym mies. to już całkiem. Zakopie się w długi ,że hej. Chyba ,że mężowi wypłacą zaległą kase, ale już przestałam liczyć na to ,że to stanie się w tym mies. Optymistyczny akcent to to ,że mały przespał całą noc tylko z lekką gorączką. Wydaje mi się ,że już mu dzisaj będzie lepiej . Wstawać dziewczyny lepić bałwana, na oko jakieś 15 cm śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam z kawusią :) Landrii, właśnie w tym sęk, że nie mam gdzie im tego wysłać bo adresy są oba najprawdopodobniej fikcyjne. Smieszne to wszystko, narazie się nie martwię bo niczego nie podpisywałam i nic nie realizowałam ;] Hurrra hurraaa udało mi się zamienić spanie w dzień na noc, już drugą noc całą przespałam i nie drzemałam w dzień ani chwili :) A co do śniegu to u mnie zero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kawa :) za oknem -1 bez śniegu ale pizga że głowę chce urwać, brrrrrrrrr, już sobie pobiegłam napalić a to oznacza ze naprawdę zimno ;) co do kasy to nie mówcie błagam bo mnie szlag trafi została mi 1/3 a cały miesiąc przedemną :P uhaha jestem zdesperowana i nawet dwa smsy do radia zet wysłałam a Ci badziewiarze nie zadzwonili, wrrrrrrrrr Landrynka widziałaś tą bluzkę no i ta twoja koleżanka moze by wymyśliła jak to zrobić, bo ja już prułam dwa razy i mi się odechciało jej robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kużwa sie napisalam , a tu jakis bład na kafe i nie ma mojego wpisu 😭 Potem napisze jeszze raz , teraz tylko szybko do Mrowki, bo Jej jeszcze nie bylo, jak tu weszłam przed 8 :P Narazie sobie odpusc , jak tylko sie dowiem co i jak to od razu Cie poinformuje i wtedy zadecydujesz czy dasz rade zczy nie ;P Zaraz puszczam linka w obieg :) W sumei to dopisze jeszcze , Jasa ja bym w takim ukladzie brala ;) Mała moze poszukaj gdzies w okolicy giełdy staroci ? Tak mi sie nasunęlo, bo rozmawialam wczoraj ze znajomą i ta się chwaliła, ze ma takie cacka z giełdy takiej ze hohoo.... np jakiś dzban ponoc przepiękny coś na styl chinski, egipski czy cholera wie jak to wytlumaczyc kupila za 3 zł , sa tez jakies imbryczki, pielne butelki itp:) Zoabcz jakie mailabys tanie prezenty a moze i cos dla siebie bys wyszukala ;) Sukienki nie wyslalam, bo zwyczajnie nie potrafie. Nie chce sie zpaisac , przez linka nie wchodzi do jest odnosnik do strony głownej i dupa. Potem sie tym zajme, teraz szybko wstawiam obiad i zasiadam do szydełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Cała rodzinka czuje się lepiej. M i syn ruszyli dziś do pracy. Dzieci posziedzą do końca tyg w domu. Jednak nie ma to jak czosnek , miód i maliny. Czemu ja wcześniej nie wpadłam na to tylko tyle kasy straciłam w aptece. Landii takiej giełdy staroci nie ma w pobliżu ,niestety , a raczej całe szczęście bo za dużo bym rzeczy przytargała do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ja też bez linka dostałam emaila Mrówka super sweterek, lubię takie cuda :) ale jaja z tymi czekami, ja chyba jak Mróweczka też bym się skusiła ale od policji na piśmie bym wzieła potwierdzenie że mogę je zrealizować haha a u mnie dalszy ciąg nerwicy i złych wiadomości :( moja suczka dostała cukrzyce (chyba pisałam wczesniej), a teraz oślepła calkowicie :( weterynarz powiedział że nieodwracalnie i dopiero teraz dostała insulinę, ale co z tego jak już nie widzi nic bidulka 😭 od dziś bawie się w pielęgniarkę, daje insulinę, karmie o jednej porze i pilnuję aby nie wpadła w hipoglikemię :( dobrze ze nie pracuję teraz bo inaczej nie dała bym rady :( Mówię Wam mam już dość tego końca roku, jeden kłopot za drugim :( a na dworze pada i zimno jak diabli, też już rozpaliłam w piecu aha jutro jade jednak do lekarza, wyjaśniłam wszystko i napiszę Wam na emaila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia Dziś w piękny słoneczny poranek i bardzo ciepły. Tem. + 6 , opadów brak,wiatru brak. BÓL GŁOWY JEST (znowu) Ta pogoda mnie wykończy, Nie śpie od 4 . Zrobiłam już pierogi ruskie .(bo co miałam robić tyle czasu , rodzinka jeszcze śpi) Jak któraś chętna , wyśle mailem. Wstawać śpiochy, słońce świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja poprosze bo nie mam pomysłu dziś na obiad :) kawusia 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×