Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dzien dobry Ja juz po kawie Za godz koncze i jade myc okna i prac zaslonki ktore sie mocza U nas na razie bez deszczu My z siostra ogrzewanie juz od marca mamy wylaczone jedynie co to w lazience jeszcze wlaczony grzejnik Robila moze ktoras z was ciasto francuskie z nadzieniem np szpinak i feta? Wczoraj kupilam i dzis chce zrobic tyle ze te ciasto jest w grubszych prostokatach i tylko 5szt i nie wiem czy je lekko rozwalkowac Raz robilam z czyms no i tylko dzielilam na pol i marne 10 ciasteczek wyszlo Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi ciepły i cudowny wekeendas - zobaczymy czy się sprawdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling ja wiem ze nie mozna tych gotowych plastrow rozwalkowywac tylko docinac. U mnie oprocz tych plastrow czy platkow mozna tez kupic takie na rolce - jest troche ciensze niz to w kawalkach. Ja lubie to z feta i szpinakiem ale sama nie robilam. Tylko z brzoskwiniami albo ogolnie na slodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwalkowane stracilyby ksztalt chyba zeby zrobic takie torebki Kupilam dwa rodzaje ale chyba podobne Kiedys kolezanka wmowila mi ze na rulonie tez jest Zjezdzilam pol Oslo i nie znalazlam Jedynie ciasto na pizze Okazalo sie ze piczka sie pomylila Tu mozna kupic bulke nadziewana szpinakiem i bialym serem Po arabsku borek Jak dla mnie smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima wraca do mnie chyba, może coś od jutra się poprawi. Za oknem nie dość że zimno, to jeszcze od rana pada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3634365
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja kupuje ciasto francuskie wlasnie w rulonikach, wiec bez problemu rozkladam na blaszce i daje co tam mam akurat pod reka :) Ze szpinakiem i feta nigdy nie robialam. Taku....wedlug "Twojego meteo" zobacze slonce w sobote, oby. Teraz siedze przy wlaczonym swietle i robie oko ;) Ble... Musze sobie znalezc zajecie, bo przy takiej pogodzie to jak przymusowy areszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tez kupuję ciasto francuskie w rulonikach i robię jak TakTak z brzoskwiniami. Po wierzchu jeszcze smaruje białkiem i są potem takie błyszczące. Z fetą i szpinakiem tez nie robiłam, ale wszystko przede mną. Poszalałam wczoraj na zakupach , chociaż nie wydalam ani złotówki :P Wzięłam sobie toster na grzanki, kilogramowa kawę , słuchawki z mikrofonem, słuchawki do mp 4, płytę Adele , którą właśnie słucham i akumulatorki do aparatu fotograficznego. Kosztowałoby mnie to 250 zł ;) Wszystko w Saturnie . Słońce mogę podesłać , bo u mnie jest cale niebo słońca ;) Ja też podrzucam stronkę, na której jest bardziej szczegółowa prognoza pogody, le bardziej dotyczy Polski niż krajów spoza : www.meteo.pl Prognoza na najbliższe 60 i 84 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To warto na takie zakupy sie wybrac :P A powiedzcie jak robicie to francuskie z brzoskwiniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja robie takie kieszonki albo koperty. Kupuje wtedy te platki na jednej polowie klade brzoskwinie pokrojone w kosteczke i zakladam ciasto na siebie, sciskam widelcem i nacinam w grzebyczek z wierzchu posypuje cukrem. To tak na szybko jak mam ochte na cos slodkiego. No i koperty tak samo tylko ze tam sklepjam wszystkie 4 rogi razem (przy tym trzeba tylko poczekac zeby ciato troche odtajalo bo inaczej sie ni lepi) Wzielam sie za czyszcenie najwiekszej rabaty w ogrodzie i kurwica mnie bierze. No kurde nie wiem czemu ta bladz tak zarosla. Normalnie mam ochote wiepierdzielic wszystko i zaorac :P Do tego roze poprzemarzaly i wszystko takie jakies nie w dupe ni w oko... chyba mam dzis focha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Taku, lubie robic takie szybkie slodkosci w okresie letnim....wtedy kawka do tego i siedzimy sobie z moim m na balkonie :) Fajne sa tez rogaliki z nutella, wlasnie z francuskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja robię indentico jak Taktaczek , toczka w toczkę jak wynika z Jej opisu. Teraz sobie przypomniałam , ze kiedyś robiłam jeszcze parówki owijane w tym cieście i do tego sos serowy z jakimiś ziołami córa zrobiła. z tego co wiem to sposobów na ciasto francuskie jest tysiące. Właśnie wróciłam z miasta, ubrałam się jak na zimę a jest niczym jak w lecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba tez powinnam sie wziąść za takie słodkosci bo mi smaka narobiłyście, ale raczej nie powinnam bo pierwsza sukienka już uszyta a druga będzie za tydzień no i trzeba formę do niej trzymać ;) trochę pobyłam na dworze ale jakoś do roboty się jeszcze nie rwę, hmmmmmmmm może jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koncze odkurzanie i zaraz sie biore za te francuskie. Widze ze kazda wzielo na francuskie pysznosci Zaslonki wisza pachnace, ale to na moment niestety W sobote jest u nas lopped ,, taki marked w szkole wiec sie rozejrze za firankami i zaslonkami na male okna. Kolezanka nonstop tam cos kupuje ,ostatnio plazme za 600 koron,jakies 300 zl i zawiezie sobie do Polski bo tu juz ma jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalam rade mojej rabacie, podlalam warzywnik i wszystko to w podkoszulku- no cos pieknego Kania :P Teraz karmie kundle i ide na spacer z tymi dwoma debilami. Landrii jak ty to zrobilas ze nic w tym Saturnie nie zaplacilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Mrowka sama szylas te sukienke? Ladnie wygladasz i bedzie ladnie podkreslala opalenizne jak juz lato przyjdzie. Tylko te dwa kwiaty to o jednego za duzo ;) Ja mam jedna z bardzo podobnego materialu. Ponadto ty jak zwykle piekna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee no jaka glupia jestem przeciez piszesz ze sama uszylas :O Matko jaka ja glupia jestem :P Skad bralas kroj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupowałam do firmy sprzęt i oprogramowanie, to za każde 500 zł dostałam dodatkowo 50 zł, Uzyskałam w ten sposób 300 zl na karcie , które mogłam wydać w ciągu najbliższych 5 lat ;) I gdzie ta sukienka Mrówki, na fb ? ja nic nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis poliglotka ze mnie ;) Najpierw Serba czytalam jak wyznaje mi milosc :P, teraz rozmawiam z Litwinem, na szczescie tego juz znam , jak dobrze pojedzie moze spotkamy sie na Litwie , ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak taku przecież pisałam że u krawcowej byłam ;) :) a wzór brałam z takiej strony w necie tylko że zapomniałam już jakiej kiedyś wysyłałam linka bo pytałam Julie o szczegóły to włoskie pismo jakieś było, powiem wam że mam obawy bo ja w takie mazgaje nie chodze no i jest bardzo kolorowo jak dla mnie ;) :) ale stwierdziłam ze na wesele moze być no i w końcu to prawdziwy jedwab ;) :) Landrynka a na poczte zagladasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Witam Słonecznie ;)) Mrówka faktycznie, ja wczoraj na lapsie siedziałam i zupełnie nie skojarzyłam, a na nim mam tylko służbowa pocztę . Sukienka zwiewna , bardzo letnia . Na wesele jak znalazł ,a tym bardziej na inne letnie szaleństwa ;).I jak TakTak napisała, podkreśli opaleniznę , nic tylko musisz się wygrzewać na słoneczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że tego słoneczka już kurna nie ma!!!!!!! chmurzyska się skądś przypętały i kicha :( dobrze że z rana złapałam się za porządki, dom już na błysk, uprasowane i sie pierze :) uprzedzam wszelkie złośliwości - musiałam :P bo jutro czeka mnie praca w sadzie przy przesadzaniu nowych drzewek :) ale teraz popijam drugą kawusie i się biorę za moje ulubione zajęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak napisz mi jaka bedzie pogoda w Pradze na poczatku maja , ja chyba jestem mało jednak inteligentna , bo nie moge załapać jak to wyszukać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, u mnie dzis troche slonka wyszlo.... chyba sie gdzies wybiore....chociaz tak zimno, ze sama nie wiem co na siebie zalozyc. My wyjezdzamy raniutko w srode, pogoda powinna byc niezla wg tego Taktakowego meteo :) Blingus, co wyczarowalas wczoraj z tego ciasta? Landrynus.....wpisz po prostu nazwe miasta...pokazuje sie tam Prague... ;) Mrowka, o ktorej Ty wstajesz, ze jak ja kawe pije to Ty juz masz tyle porobione????? Taku, dzis dalszy ciag ogrodowych robot? ;) Kania jak tam? Milego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×