Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

W takim razie tez pomacham 🖐️ Tez mam mase roboty, bo robie imprezke wieczorkiem. Chetnych zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coż tu takie puchy ? :O Julii > pewnie imprzeujesz teraz , baw się dobrze ;) I machne reszcie 🖐️ , bo padam na twarz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się swieci 1-y Maja :P:P hehe..... Wstawac Spiochy !!!! Serwuje poranną kawkę i zmykam . Jade pomoc mojej kolezance w przygotowaniu imprezki , popołudniu bede się na niej tez bawic ;) Pogoda jest zajebista, gdyby tak chcialo byc kilkanascie stopni wiecej, to byłby raj na ziemi :O. U mnie za oknem teraz sa 3 stopnie :(. Brrrr.......... Milego dnia 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kawusi ;) łeb boli jak cholera, chyba od tej pogody :( spadam zaraz do fryzjera, mam nadzieję że wrócę zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak dbrze sie wszystko ulozy to bede miala fryzjerke pod jednym dachem. Moze skusze sie na podciecie wlosow bo mam bardzo zniszczone koncowki. Niby takie dlugie ale chyba jzu dawno przestaly rosnac. U mnie chyba lepsza pogoda niz u was. Nie skorzystalam z niej bo siedzialam wczoraj do 3 nad ksiazka i dzis dluzej pospalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia już wypita :) Landrii i Julii jak impezka? Mróweczko jak było u fryzjera? zadowlona jesteś? Bling fajnie będziesz miała, jak tylko pomyślisz -odrazu zmiana fryzu gotowa ;) ciepełko na dworze, więc pewnie znowu mnie cały dzień przy kompie nie będzie ;) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki! Imprezka udana, nawet bardzo. Napracowalam sie, zeby wszystko przygotowac, ale bylo warto. Juz dawno tak sie nie bawilam! Wczoraj z samego rana pojechalismy na grilla do znajomych i tam byl dalszy ciag zabawy :-)) Z gory mowie, ze zdjec nie mam, bo nie mialam czasu latac z aparatem :-P Dzisiaj za to latam z miotla, szmata, i czy tam jeszcze...bo trzeba dom do porzadku doprowadzic. Dzieki Bogu za zmyware, choc czesc roboty odwali za czlowieka :-) Pogoda dzis \"mokra\", zaczelo padac w nocy i dopiero niedawno przestalo. Pozdrawiam Was wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki 🖐️ Ja tez bawiłam się super :D. Było bardzo wesoło, jak zwykle usmiałam się , az kolki dostałam z tego wszystkiego . W sumie to nie wiem czy z obzarstwa, opicia czy smiechu :O Pospalam sobie dziś dłuzej , a mimio wszystko jeszcze chce mi się spac :) Ponoc im człek starszy tym mniej potrzebuje snu, u mnie na odwrót :P Mróweczko > no własnie jak fryzurka? Bling > a co fajnego czytałas ? Julii> to ladnie się musiało dziac , ze Ty dziś tak sprzatasz:P Sylvik > u mnie slonecznie, ale nawet na balkonie nie da się dłuzej posiedziec, bo pizga po nogach :-/ Zreszta w domu nie lepiej , wiec siedze pod kocem ;) Strasznie mi się buzia drze 💤 , wiec chyba znowu się połozę , moze coś fajnego wypatrze w TV i pooglądam sobie ;) Milego wieczorku 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia \\_/ ;) piękny dzień się szykuje, zapraszam na leżaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Sylvik >skorzystam z zaproszenia i za chwilkę tez zalegam , ale na fotelu na moim balkonie. W słoncu jest bardzo ciepło, wiec tez mam zamiar sie poopalac ;) JUlii > jakby cos to pisz , a podeslę Ci trochę słonca. U mnie jest go pod dostatkiem i chętnie podzielę się z Tobą ;) Dla Wszystkich 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzurka same oceńcie ;) Landri brak mi słów jestem pełna podziwu, dla twoich umiejętności, ide na spacerek bo pogoda zanosi sie piękna :) póżniej tu luknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...teraz juz koncz z tym wygrzewaniem sie na sloncu i przeslij je do mnie....! Twoja praca jest niesamowita, satysfakcja kolezanki gwarantowana! Teatr tez super! Mrowka...Twoja fryzurka znowu dla wybrancow??? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko > jak ją oceniac jak jej nie widze ? :( Julii > słoneczko poszlo ekspresowym priorytetem :P Dzieki za uznanie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! 🖐️ Dość długo mnie nie było, bo wiele się dzieje. W zeszły weckend byliśmy z paczką zdobywać Masyw Śnieżnika. Wchodziliśmy od strony Czeskiej. Oczywiście część towarzystwa pomyliła imprezy i wchodziła na gorę na niezłym rauszu. Ja byłam w grupie trzeźwych, więc do schroniska dotarliśmy około 19.00. A cała reszta zagubiła się. Zrobiło się ciemno i nie było juz tak wesoło. Naszczęście przydało sie moje doświadczenia z czasów harcerstwa, telefon komórkowy i kolezanka, która w tamtej grupie była trzeżwa. Sprowadziłam ich do schroniska. Oczywiście było szukanie winnych sytuacji, ale jakoś nikt nie chciał przyznac, że w gory należy iść trzeżwym:( Dobrze, że tylko tak sie to skończyło. Po powrocie do domu oczywiście wpadłam w kierat. I okazało się, że tym razem Bartuś ma ospe. Jest cool:( Teraz mam gości i full roboty przy nich, tak więc długi weckend mija mi w pośpiechu. Widzę, że Wam humorki dopisują. Bawcie sie więc dalej dobrze! Pozdrawiam serdecznie 👄 i papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory, niewiem co sie dzieje próbowałam wysłać ze cztery razy i dupa :( juz mi sie niechce spróbuje moze jutro, ciagle mi wyskakuje brak połączenia z serwerem, dlatego ide na dwór i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri , ja sobie poczytuje ksiazki z wydawnictwa, literatura na obcasach , Ta miala tytul \"Alez Marianno!\" Katarzyna Lezenska Za kazdym razem jak jestem w domu to sobie cos tu przywoze,ale wciaz za malo bo przeciez taka ksiazke czyta sie w jeden wieczor buuuu Tym razem siostra mi przywiozla ,ale nim zdarzyla wyjechac to zostala mi jedna. Ja nadal nie wiem czym sie zajmujesz,ale mam nadzieje ze satysfakcjonujace zajecie Mrowko , tez bym sie ucieszyla gdybym mogla zobaczyc twoje oblicze ,bo chyba tylko od ciebie nie dostalam zadnej fotki, rewanz gwarantowany :) Tak tak Skonczylas juz porzadkowanie ogrodu,obsadzanie go itp? Na pewno metamorfoza bedzie przeogromna Szczuplaczku cale szcescie ze wam sie wycieczkowicze odnalezli. Co ten alkohol robi z ludzmi. Zycze Bartkowi szybiego powrotu do zdrowia, lepiej teraz nizby mial ja dostac jako dorosly. Wiesz ze ciezej sie goi. Sylvi , mam nadzieje ze chociaz na podciecie sie zalapie, ja nie lubie zbyt wiekich zmian an glowie, Dziewczyny wprowadzily sie wieczorem 1_ go ,wyglada ze sa bardzo zapracowane bo wstaja o 6 i wracaja wieczorami. Juli ja tez sle troche slonka,mi ono nie potrzebne bo siedze w biurze. W domu nie mam balkonu, slonce tylko w sypialni i w salonie i nawet jakbym chciala poczerpac przez okno to nie ma jak bo budowa po drugiej stronie . Na weekend znowu bedziemy mieli psa, wiec chyba w koncu bedzie pretekst zeby wybrac sie za maisto,moze na ktoras z wysp. jesli tylko pogoda bedzie taka jak teraz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii do pracy dziś? tak wcześnie machasz nam ;) opaliłaś się wczoraj? ja od dziś unikam dużej dawki słońca, wczoraj 2 razy leciała mi krew z nosa :( Mroweczko poczta pusta :( Szczuplak historyjka troche pouczająca :( nie przepracuj sie w domu, odpoczywaj :) zdrowia dla Bartusia Taktaku załóz internet na wsi, będziesz częściej do nas pisała ;) widze że wpadłaś na maxa Bling fajnie że koleżanki przypadły Ci do gustu, oby na dłużej ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling - to jeszcze trochę potrwa - mój tern działania jest ograniczony przez działania budowlane, nie moge sadzić ani pielęgniwać tak gdzie co chwila wyładowuja materiały budowlane, spada jakaś cegła albo stoją kontenery. Zajmuje się tylko ogrodem w głebi działki. Sylviku, tobie też juz chyba mocno laptopik zardzewiał bo za często okazji ciebie czytac również nie mam. Doklepałam termin odbioru psiaczka na 22 maja, bardzo jestem ciekawa jak zareaguje Montmorency. Nie możemy się wciąż zdecydować na imię dla airedale-ka. Najczesciej jednak mówimy o Fritz-u ;) A z budowlanych spraw to we wtorek przywożą mi okna, jestem bardzo ciekawa jak wyszły :) To by było na tyle z mojej strony, troche popracuje w biurze i na budowe marsz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zardzewiał hihi ale całe dnie spędzam na trawniczku rozkoszując się piękną pogodą, spiewem ptaków i szumem strumyczka z oczka wodnego :) wiosna jest piękna na wsi co? :P teraz farbuje odrosty i zaraz znowu na dwor na kawke z kolezankami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak na polskiej ale na mojej napewno ... może kabelek pociagnij sobie do leżaczka - nie nabiegasz się tyle. Zrywanie się z leżaczka na słoneczku grozi powikłaniami które w pewnej grupie wiekowej ;) są nagminne :) Dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik> torebka jak dla pani w starszym wieku jest jak najbardziej na miejscu :P zalatana byłam i juz, dzis była u nas perygrynacja obrazu Matki Bożej Czestochowskiej, wiec czasu za wiele nie miałam, ale juz jestem w domku i zaraz spóbuje cos z ta poczta działać, moze cos pojdzie :) jak czytam tak taka to jestem pełna podziwu, mnie po remontach w tamtym roku to sie nawet juz kwiatka niechce posadzic, moze na jesieni cos dosadze :) co do psów to marzy mi sie labrador, ale najpierw musze wymienic ogrodzenie, bo to by przeskoczył jednym susem :) narazie papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i udało sie ale tylko do Landrynki, więc prosba zeby to pusciła dalej, niewiem dlaczego ale dopiero jak odebrałam od niej poczte i zrobiłam odpowiedz to poszło, inaczej niechce mi isc, moze mam jakis adres stary której z was i mi wraca? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka już do Ciebie śle poczte, może mi odpiszesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki :) Teraz tez tylko Wam pomacham 🖐️ , jak wyszłam z domu po 7 to niedawno wrociłam i padam normalnie na twarz :( Tak Sylvik, byłam w pracy;) Jutro doczytam Wasze bazgroły :P i zajrze na poczte i co mam Wam porozsyłac - porozsyłam :) Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomacham, bo niezywiutka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia !!!!!!!!!!!!!!!!!! wstawać Spiochy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×