Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

haha Landrii ja się nie gniewam bo jeszcze inne ujęcia były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna , szczegolnie cena. Troche masywna ta torebka jak dla mnie Tak piszecie o tych kwiatkach,ogrodach. A ja sie wlasnei dowiedzialam ze mojego K. cioteczny brat, ktory skonczyl w tym kierunku studia,ktory mial nawet swoja firme, i projektowal ogrody. Jest bez pracy, mieszkajac w Wawie. Zal mi go, chyba zaczne tu szperac, moze mu znajde jakies zajecie. Wydaje mi sie ze to teraz chodliwy zawod,a moze sie myle? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Ja Was nie opuscilam (Sylviku) tylko nadal nie mam lacza :-( i dlatego ta cisza z mojej strony... A i na moj ostatni post tez zadna nie zareagowala... Chyba tylko szczuplaczek mnie zauwazyla... Musze konczyc zabki, ale odezwe sie za kilka dzionkow, buziaki slodkie dla wszystkich i trzymajcie sie zdrowo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kasiaczku nie chodziło mi o to że nas opuściłaś na dobre, ale żadko jesteś ostatnio :( mam nadzieje że niedlugo necik bedziesz miała na stale i częściej do nas coś naskrobiesz :) dziś dostałam dobrą iadomość, przyznali mi środki na doksztalcanie a konkretnie na kurs robienia paznokci :) jak dobrze pójdzie to jeszcze w maju zalapie sie na kurs a potem już coś swojego otworze :) pogoda dziwna, bo raz ciepło a raz leje jak z cebra, ale chyba lepiej tak niż śnieg i mróz haha milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskich, dziewczyny jestem zalamana od dwoch misicy szukam intensywnie pracy ale bez skutku.nawet znajomosci nie pomagaja.wszedzie kaza czekac.mam nadzieje ze w tym miesiacu pojde juz do pracy.nie mam ochoty na nic, nic mi sie nie chce nie moge spac nie moge jesc brak mi slow czy ktoras z was tez tak ma. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri ja bym chetnie chciała spis tych ostatnich co są w powiększeniu, ale chyba podobne a może te same znalazłam na allegro, tylko niewiem czy lepiej podjechac i kupic czy zamówic przez allegro :( szykuje sie ostro na sobote, dzis pogoda była w kratkę i mi się niechciało, czekałam na babcie która była u lekarza i odwiedziłam pewex po sąsiedzku, kurde całkiem fajne ciuszki i nawet nówki firmowe też są, kupiłam sobie świetnie spodnie i bluzkę z gapy akurat na lato, musze tam częściej zaglądać co do pracy to ja odwrotnie chętnie bym posiedziała troszkę w domu, szczególnie mnie to dopada jak sie robi lato, w zimie juz mi przechodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ! Spicie jeszcze ?/ :O KaSiK > ja Cie zauwazyłam , ale co miałam napisac ? Tyle optymizmu biło z Twojego postu , widac , ze jestes szczesliwa , radosna ... A Ty powinnas wiedziec, ze się ciesze z takiej sytuacji u Ciebie wiec komentarz uznałam za zbyteczny :D. Czekam na to Twoje łącze :P Mroweczko > a co ma byc w sobotę ? Wyjezdzasz , szykuje Ci się imprezka ? Wyjazd komunijny ? ;) Ja niestety nie znam nazwy tych kwiatów :/ Moze TakTaczek bedzie wiedziała, a jak nie to mojego M zagonię i sie dowiem ;) Blinguś > az sie dziwię,ze taka osoba jest bez pracy . Masz rację, ze teraz ten zawod staje się modny i z tego co wiem , to sporo ludzi szuka takich fachowcow. Moze znajdzie prace , trzeba tylko chyba wierzyc w swoje mozliwosci ;) Głupolku > nie wiem czy Cie to pocieszy czy nie , ale ja bez pracy pozostawałam ponad 10 lat :/......Myślę, ze Ty jest młoda osobką, wiec jeszcze wszystko przed Tobą . Gdy kazą czekac - czekaj, a w miedzyczasie szukaj dalej....najgorsze to się załamywac . A brak snu tu bardziej Ci nie pomoze, bo jestes tylko zmeczona i podenerwowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaa , wcięło mi czesc posta :/ Juz go konczyc nie bede bo mi się nie chce , wiec dorzuce dla reszty pozdroweczka🖐️... Julii > a Ty gdzie się podziewasz tak dlugo ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, Wpadlam się tylko przywitać. Landrii dzięki za fotki, cześć faktycznie juz była w zeszłym roku jak wytknela ci sylviczka ;) Mi sie przede wszystkim podoba dom i jak już poprzednio pisałam w zwiażku z zeszłorocznymi zdjęciami twój teść musi bardzo kochac swój ogród, wszystko slicznie wypielęgnowane. Ja ide jednak w troszeczke innym kierunku. Kupiłam wczoraj w Szczecinie torebkę ze skóry w naturalnym kolorze, dużą, sliczną i niestety droga ale nie byłam w stanie sie powstrzymać.Landrynkowa Anna Sui była droższa trochę ;) Zmykam kupić córce kurtkę a potem na budowe ... przedwczoraj wzielam się za koszenie trawnika kosiarką która zostawil nam były właściciel, cudo ma rozwalony napęd więc trzeba pchać sama nie chce jechać : prawie 5 godzin i dwa baki paliwa. Mrowka stwierdzam że to lepsze niż stepper - może spróbuj :D Całusy dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda do bani, humor też :( choć na poprawe nastroju wróciłam z miasta z białą torebką i białymi butami na platformie (obcas około 10 cm) , teraz musze się nauczyć w nich chodzić haha milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i bym sie wzieła za to koszenie, kiedys to robiłam, ale teraz wyręczam się chłopcami :( Landrynku chyba pisałam skrótem skoro takie pytanie, heh, w sobote bedę sadzic kwiaty i krzewy jak będzie ładna pogoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Jestem..jestem...tylko jakos ochoty do pisania brak. Wy tu ostatnio prowadzicie poradnik ogrodnika, Tak tak dodatkowo dysponuje poradami budowlanymi...A ja ani ogrodu nie mam, ani chalupy w budowie. Moge sie jedynie pochwalic moimi surfiniami, ktore pieknie kwitna, i az pelna podziwu jestem, ze tak ladnie sie trzymaja po ostatnich wichurach. Dzis jednak od rana pogoda jak marzenie, brakuje tylko morza i pieknej plazy w zasiegu reki. Za chwilke wychodze troche pobiegac, co latwo nie pojdzie z powodu slonca i temperatury 31°C. Przeprosilam sie tez z rowerkiem stacjonarnym, ale jak na razie zaliczam rundki 15 min...wiecej nie daje rady :-P Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest Babki ? ;) Sylvik > jak nauka chodzenia? :P nogi całe ? :D Juleczko > ja tez nie mam ani chaty do budowania ani ogrodu wielkiego. Ciesze się tym co mam i jest super, ale czytac lubie takie ciekawostki bo kto wie co jeszcze przed nami ?! :) Miewam swoje marzenia i wierze, ze bedzie mi dane je spełnic :D. Zazdroszcze Ci tej pięknej pogody. Na jutro , ewentualnie najpoźniej na weekend zamawiam u Ciebie sloneczko ;) Bling Bling > a jaka pogoda w Norge ? Mroweczko> Ty się ciesz, ze Twoi męzczyxni Ci koszą . Ja kiedys uparłam się , ze skosze ogród tescia. Miałam zapał i szło mi nawet nieźle, ale po jakims czasie stwierdziłam,, ze mimo wszystko wolę sadzxic kwiatki, plewic niz jezdzic z kosiarą :P Sylvik > gratuluje kochana . Ucz się wszystkiego dobrze, bo sama osobiscie sprawdzę Twoje umiejętnosci :P Nie myśl sobie , ze bedziesz odwalac fuszerkę hihiii ;) :):):):) Pati > nasze sprawy w toku. W sobote wszystko Ci napisze w mailu , bo jutro mam miec odpowiedż od osoby, ktora ewentualnie zajęlaby się tym .........;) Szczuplak, Net>no kobiety praca praca , ale liste obecnosci podpisywac nalezy 😠.Nie wspomnę juz o NN :O Ide się tulic do łozka , bo jutro wstaję wczesnie rano i znowu cały dzionek przede mną ;) Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D Ma pytanko do ,,tak tak tak,, . Co to za szklarnia w stylu angielskim ? Dzieki za odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Landrii nogi całe bo buty jeszcze w kartonie i nie wiem czy dziś nie wrócą do sklepu bo okazało się że koleżanka zamienila mi karton na nowy i jeden but jest felerny a druga para bialych jest zamówiona :( wczoraj dostalam nowego laptopa teraz musze go tylko opanować i wgrać wszystko i będę śmigała :) pogoda dziś jakby deczko lepsza, mam nadzieje że już dość tych deszczów, a na ogrodzie nadal susza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Nie przez pracę nie piszę. Niestety dopadło mnie fatum. W poniedziałek zmarła moja Ciocia, z którą byłam blisko związana. Mama mojej najlepszej koleżanki i siostra mojej Babci. To ona pomogła w wychowaniu mnie i mojego rodzeństwa, kiedy zmarła moja mama. Postanowiły z moją Babcią, że nie pozwolą nas rozdzielić. Za to będę jej wdzięczna do końca mojego życia. Zmarła nagle na zawał. Czekała na operację wszczepienia bajpasów i zastawki. Ale juz niedoczekała... Wczoraj był pogrzeb. Postaram się częściej do Was zaglądać, ale narazie jest mi bardzo smutno. Landrii> ogród zaciszny i przytulny. Ja też porobię fotki i Wam powysyłam. Tymczasem pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczuplaczku...przykro mi. Trzymaj sie mocniutko, jestesmy z Toba! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzien dobry :-) Ja jestem ;) U mnie posucha , bo wywaliło rurę od wody i cały Wrocław jest bez wody :/ . Nie wiem co mam robić , bo jak się okazuje do wszystkiego brakuje wody :O.. Szczuplaczku > szczere wyrazy wspolczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Spieszmy sie kochać ludzi, tak szybko odchodzą\" - chyba każda z was to słyszała, czasami człowiek sobie to uświadamia w takich momentach jak ten, mam nadzieję Szczuplak że uporasz sie ze smutkiem i niebawem do nas tu wrócisz, czekamy No i minął kolejny dzień, pracowity jak nigdy, skosiłam chyba 1/3 podwórka, przesadziłam troszkę kwiatów i krzewów, nowe będę chyba za tydzień albo dwa dopiero sadzic, musze to jakos rozplanowac, weszłam w stare wycieruchy to i zapał większy :) ponadto nic ciekawego, oprócz tego że człek zaganiany, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie kwiatki na parapecie parza. No tak tam slonce swieci ze zolkna mi liscie. Juz je przestawilam chociaz za bardzo nie mialam gdzie. Chyba bede musiala je czesciej podlewac. Do kolezanki fryzjerki przychodza kumpele, hm i moj panicz zaczal zwracac na nie uwage. Za duzo kobiet dookola. Jakos chyba zazdrosna sie robie , albo mi sie wydaje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻. U mnie tez dziś piękna pogoda i bardzo się ciesze z tego ;). Bling > zazdrosc jest normalną sprawa , ale zdrowa zazdrosc . Bez zazdrosci nie ma miłosci ;) A nie dziw się mu ze spoglada na inne , gdyz czuje sie jak ryba we wodzie, myślę ze to normalne u facetow. Podobnie chyba jest z nami ?! :P Zmykam pohandlowac. Milego dnia:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie :) Bling chyba Landrii ma racje, z facetami tak bywa :) bądź czujna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za opinie. Czujna na pewno bede, zeby te jego obserwacje nie zaszly za daleko :) Tak taczko super ta szklarnia , az cieszy oko. Milego tygodnia wam zycze , wy czesciej tu w tygodniu a ja czesciej na weekend wiec sily wyrownane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę Bling, że skoro obserwuje dziewczyny tzn, że stuprocentowy facet, nie bądż aż tak zaborcza, bo co by to było gdyby za tobą żaden facet na ulicy sie nie obejrzał bojąc się że dostanie torebką po łbie od swojej lubej :P dopóki jest to na zasadzie obserwacji to spoko, pewnie porównuje jak to każdy facet, ty pewnie też chętnie zawieszasz oko na przystojnych facetach :) szklarnia jest świetna, ale chyba tylko na lato bo w zimie to tam kwiaty sie raczej mie utrzymają ? Sylvi co tak słabiutko z tymi wpisami i jakos tak nic ostatnio nie wysyłasz :( buziaki dla całej zapracowanej reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×