Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Cześc dziewczęta! Ja tylko wpadłam, zeby się pożegnac. Ale nie martwcie sie nie na zawsze:-) :-) ;-) Wyjeżdzamy nad morze na wakacje na dwa tygodnie, a tam kompa niet. Wiec do zobaczenia po urlopie. Pewnie będe miała duzo do nadrobienia w czytaniu. Sylvi> oczekuj zdjec z pomysłami.;-) Narka dziewczyny, ale sie cieszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Bling > ło matko a co to się porobiło ? Co się stało z Tobą i Twoją siostrą ? :( Mam nadzieje, ze to nic powaznego i wszystko bedzie dobrze. Szczuplak > cwaniara jestes :P , sama mało piszesz a liczysz po powrocie na litanie do czytania :O..............;) Miłego wypoczynku nad morzem :D. Ja jeszcze przyszły tydzien i tez bede się z Wami zegnac ;) i tez na dwa tygodnie. Poki co jestem i korzystając ze sposobnosci pozdrawiam Szacowne Grono zyczac miłego dnia :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udango wypoczynku, Szczuplak! Pstrykaj fotki ile wlezie :-)) I mam nadzieje, ze po powrocie i ja jakies dostane? Landrii....snilo mi sie, ze spotkalysmy sie w Gdynii :-) Przyjechalas z kolezanka z 1.5 godz. spoznieniem... W sumie byla noc i z trudem Cie rozpoznalam ( na dworcu) :-) Milutkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko nad morze? nasze polskie? i słusznie :) ja tez ale dopiero 13 wyjazd, nie wiem na ile, to zależy od dzieciny, czy dobrze to będzie znosić kawa zaliczona, kefirek też teraz można chyba juz drugą kawę? no nie :) a potem przejażdzka rowerowa, miałam ambitny plan przed wyjazdem schudnąć, ale nic nie ubywa a ja sie tak poce ide robic brzuszki, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwarjowany tydzień :( dobrze ze sie kończy :) dziewczyny zapraszam na lampke winka :) kupiłam dzis wkońcu lokal po wielkich przebojach ze sprzedającą :( wczoraj juz sie rozmyśliła, a ja myslalam ze ze złości na zawał padne :( nawet nie miałam siły do Was zajrzeć :( naszczęscie baba oprzytomniała i przepis notarialny mam w ręce :) teraz remont i do dzieła :) parapetówa po Waszych urlopach haha zapraszam :) Szczuplak ja też czekam na fotki od Ciebie, te z wczasów i te z pracy :) chętnie coś podejrze :) miłego wypoczynku :) Mrówka co tam, laska z Ciebie :) nie przesadzaj z tym odchudzaniem :) Landrii mówisz że za tydzień jedziesz, hmmm ja też jakoś tak zamierzam :P Taktak mam nadzieje że też przez granice się machniesz na kawke na molo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellou Babki :) Coscie takie zaganiane ? ;) Juli po Gdyni się szlaja :P , Sylvik za remonty się wzieła, Szczuplak po morzach plywa , TakTaczek pewnie płot jakiś stawia , Bling siostrą sie opiekuje ( no własnie co z siostrą ?) , Mroweczka sciezki rowerowe przeciera, czyżbym tylko ja się obijała ;) ? Nic z tego dziś praca , praca, praca , jutro wyjazd w plener do znajomych i dmuchanie torta u mojego chrzesniaka ;) Fajnie się zapowiada niedziela, tym bardziej ze ma byc piekna pogoda a to bedzie typowo ogrodowa biesiada ;) Wiec moze jeszcze przyciemnię moją skóre w słoneczku , w sam raz na wyjazd coby białoscia nie swiecic :P Kiss 4 all :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham lapka 🖐️ i zmykam na male zakupki! Wieczorkiem szykuje sie imprezka, a ja jak zwykle nie mam co na siebie wlozyc :-( Ciao Belle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julli udanych zakupów :) Landrii faktycznie chyba tylko Ty sie obijasz dziś ;) a ja zaraz mam grila ze znajomymi, taki niby pożegnalny bo na miesiąc jadą za granice na wczasy do rodzinki :) udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Z siostra juz ok,ale przezyla chyba najgorsze chwile w swoim zyciu,napedzila stracha sobie i mamie. Cale szczescie moj brat byl w domu , i trzymal to jakos w garsci. Miala wrazenie ze zasypia i juz si enei obudzi. Musi rzucic palenie, systematycznie ejsc bo niestety sporo schudla,a wcale sie nie odchudzala. Ja bylam wczoraj na wycieczce na polnoc, zalaczam fotki jak mi sie uda to wam podrzuce stronke do slajdow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień był za.....bisty ;) miałam dwóch Pawłów Piotra i Jacka, obgoniłam wszystko jednym tortem, kiełbasą z grilla i gołąbkami :) a na deser dużo słodyczy, dlatego potem obowiązkowo przejażdżka rowerowa, padam na pysk :) trzymajcie się babeczki :) Sylvi> nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej ;) Landri, jak to obijasz się? przecież też ciężko pracują ci paluszki... przy haftowaniu i.... klawiaturze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) zapraszam na kawusie \\_/ ide pooglądać zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kawka pychotka, mniam mniam....pijąc ją podziwiam uroki Norge .Załuje tylko , ze nie ma pod nimi opisów , podobnie zresztą jak w innych linkach Bling :-/ Niedługo wyjezdzam wznosic toasty i grilowac :-) Myślałam, ze bedzie ładniejsza pogoda, no coż.....ale ta tez nie jest zła, byleby nie padało :) Zycze Wszystkim udanego dnia👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri te zdjecia sa robione na campingach, od Oslo az do miejscowosci Dombas. A zdjecia z linkow Norweska jesien,niestety nie sa mojego autorstwa i nie wiem dokladnie gdzie byly robione. Nastepnym razem wszystko podpisze, obiecuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge otworzyć fotek :( a rano odrazu pokazało sie zdjecie, ale przyszła kolezanka i musialam wylaczyc kompa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podciągam, zeby przez te urlopy nie zaginął topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos dzisiaj kafe ciezko chodzi, na stronce ulubione mam wyraznie ze jest nowy post a jak odpalam to go nie ma,trzeba odswierzac . No nic moze to nie wina u mnie tylko w glownym zrodle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki! Tutaj znowu padalo, zaczelo wczoraj wieczorem i tak przez cala noc, az do 10 rano. A teraz nawet slonce wyszlo. A ja dzis cierpie przez zabek :-( wychodzi mi osemka, ktora nie ma miejsca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, czołem 🖐️ Juli> wspólczuje , znam ten ból :O U nas dziś ostatni dzien ładnej pogody, ponoc od jutra mają nas nawiedzic ulewne deszcze :O Oby tylko nie były zbyt ulewne, bo na samą myśl, ze znowu nam moze grozic zalanie juz mi niedobrze :( Mróweczko > sezon ogórkowy , zawsze tak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten deszcz to chyba cala Europe zleje. U mnie tez pada, a milam ochote sie przejsc do miasta bo tak dawno nie wynurzalam nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda mam nadzieję że się poprawi, bo inaczej co robić nad tym morzem :( a teraz herbatka owocowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku to chyba co druga rodzina bedzie miala zrabany urlop,oczywiscie mam na mysli te ktore za daleko sie na wakacje nie wybieraja. U mnie to juz chyba nigdy nie przestanie,wlasnie sie zastanawiam nad kupnem kaloszy,sory wydatek jak tutaj ale chyba mi sie oplaci, bo zima tez czesto pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaczęło się bieganie po urzędach :( oczywiście wszystkiego nie załatwisz odrazu i na miejscu, trzeba mieć czas i auto aby jeździć po całym powiecie :( jutro rano punkt 8.00 znowu wyjazd, tym razem do lokalu bo będą podłączali rury do ..kibelka ;) ot i romantycznie sie zrobiło haha będę Was teraz zanudzać remontami, urzędami i innymi perdolkami dopóki nie otworze i zasiądę przy oknie w oczekiwaniu klientek :( :P wszystkiego dobrego moje Panie, czas do wyrka bo jakoś wczoraj spać nie mogłam :( JA TEŻ CHCE NAD MORZE, I TO CIEPŁE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, pogoda wszedzie plata figle.... A Ty sie gdzies wybierasz, Bling? moze akurat trafisz troche slonka..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myśle, ze nawet gdy pada a dopisują nam humory, mozna spedzic miło czas na wyjezdzie :) U mnie wyjazd zapowiada sie juz na super , gdyz wyjezdzam z doborową ekpią . Bedzie nas 13 osób , bedziemy mieszkac w starej, górskiej chacie i nawet gdy bedzie padac , uwazam, ze bedzie cool ;) No ale nie wszyscy mają takie mozliwosci. Juz nie mogę się doczekac tego wyjazdu ;😭. Gdybym mogła juz by mnie tu nie było :(. Tak bardzo potrzebuję oderwania od tego wszystkiego. Siada mi ostatnio psycha, nawarstwiło sie troche kłopotów zdrowotnych u moich rodziców i bardzo to wszystko przezywam. Musze gdzies wyjechac zeby na moment o tym zpaomniec i się wyciszyc :) Sylvik > nie marudź tylko kursuj po tych urzędach i załatwiaj wszystkie formalnosci :P Zrobie Ci nalot czy chcesz czy nie , jak się juz urządzisz :) Mogę byc nawet Twoją pierwszą klientką :D. 🌻:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juli w te wakacje jeszcze do kraju,bo mam niewykonczone mieszkanko i chce juz to w koncu skonczyc. Mam nadzieje ze sie uda. Moze na jesien gdzies sobie polecimy,ale to sie jeszcze zobaczy bo krucho z urlopem. Landri takiej wycieczki to ci wszystkie pozazdroscic mozemy. Nie zapomnijcie kart, gier towarzyskich ,gdyby padalo. Sylvi teraz jak to mowia juz z gorki,wazne ze masz lokum gdzie ten kibelek moga ci podlaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×