Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

No jak nie bede się zachwycac kolankami Mrowki , bo do mnie zołza nic nie wysłała . Bling mozesz wierzyc lub nie, ale ja tez pomysłałam o nazwie Pazurek tylko z dodatkiem przymiotnika \"kolorowy\" lub \"elegancki\" :P Corkom narazie tylko nadmienilam temat, ale zawsze jest , ze poźniej zobaczą. Zreszta prawde mowiac nie bylo zbyt duzo czasu, aeby posiedzie wpsolnie przed komputerkiem , bo to albo one nie mialy czasu , to wyjazd, teraz nie ma mnie calymi dniami , ale jak juz się sytuacja z czasem unormuje zapewne wroce do tego tematu:) TakTak > ja lubie takie opowiesci na temat wystroju róznych wnętrz;) Chociaz pewnie tego nie wykorzystam, ale lubie wiedziec co jest trendy u znajomych ;) No własnie gdzie Netka ? Szczuplak [pewnie wakacjuje a o Olajdkę spytam Robala ;) On bedzie wiedział co z nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O TO ZARAZ ODPALAM POCZTE. Ja ze wzgledu ze zostalam sama bo moj wyjechal , siedze na sieci i szukam na zagrabanicznych stronkach muszli, i temu podobnych dekoracji. Jakis taki napad dostalam. Mam juz zdjatko pomieszczenia w kolorach ktore chce w moim mieszkanku. Nawet w calym nie chce wydziwiac. Zawsze bede mogla dana dekoracje przestawic hihi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri> nie wysłałam bo dopiero teraz twój adres odczytałam :P ale już kolanka wysyłam :) jak pójdzie oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wysłalam do Pati Landri i Juli bo od nich dostałam namiary, mam nadzieję że doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Mrowko! Fajne zdjecia, milo sie je oglada, tym bardziej, ze to \"moje strony\". Ty rowniez swietnie wygladasz, a ten Twoj maly Pawelek juz taki duzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal się nie moge wypowiedziec nt nóg Mrówki, bo jeszcze zdjec nie zobaczyłam :( Teraz tylko Dzien dobry i zmykam na kawę ;) Mam za sobą zarwaną noc i wspomagacz dziś mi się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i na kawe zapraszam :) chyba dzis na jednej sie nie skończy bo już głowa zaczyna boleć :( miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie znowu deszcz, juz chyba niedlugo to wszyscy zgnijemy od tej wilgoci. Na razie pije wode,ale na kawusie z ubitym mleczkiem chyba sie skusze. NAWET DO SKLEPU NIE CHCE MI SIE WYJSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvk > 🖐️ kawoholiczko :P Bling > najwyzszy czas przyjedzac do Polski. Od 2 sierpnia lato do Nas wraca na dobre :) A swoja drogą to nie popadasz w stany depresyjne ze wzgledu na maa ilosc słonca ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa zaliczona, teraz idę ratować kwiaty bo strasznie podupadły i zarosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrimoze ja jestem juz w stalej depresji i tego nie widze hihi. A tak na powaznie,to tak przez to ze takmalo slonka chodze czasem zdolowana,nic mi sie nie chce i chyba szybciej sie mecze. Jak sie ciesze ze lato bedzie, bo nawet nie wiedzialam czy pakowac cos letniego. Musze sobie w kraju kalosze kupic jak bedzie w miare normalny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas Bling to roznie z ta pogodą, ale duzo sie o tym mowi w ostatnim czasie i raczej wszystkie stacje TV to potwierdzają, wiec moze nie jest to zaden blef ;) Julii > Szokujacy artykuł, faktycznie mnie zszokował :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii mam nadzieje że prognoza pogody się sprawdzi, jak nie to już ja Cie znajde w tym Wrocku ;) ja chce ciepło i na urlop ;) cos na rozweselenie: Andrzej z Krystyna 4 lata oszdzedzali zeby wyjechac na wycieczke do Ausralii.Ciezko tyrali w naszej pieknej Polsce. Wreszcie leca pieknym \"Lotem\" do Australii, kiedy nagle pilot mowi: -mamy powazna awarie, jest malo prawdopodobne ze dolecimy na najblizsze lotnisko,ale mozemy wyladowac awaryjnie na najblizszej bezludnej wyspie gdzie sa bardzo male szanse , ze nas ktos odnajdzie Andrzej na to:-Krystyna?Zaplacilas rachunek za telefon? -tak , zaplacilam - a za prad zaplacilas? - tak, zaplacilam. - azesz k...wa mamy pecha - ale zaraz, zalegly ZUS zaplacilas? - o moj Boze na smierc zapomnialam I wtedy Andrzej pocalowal Krystyne tak namietnie, ze chyba od 10 lat tak jej nie calowal -to jestesmy uratowani, te sku...yny z ZUS-u na pewno nas znajda, nawet i na koncu swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza!!! Milej soboty Kobietki! Mnie dzis czekaja ostatnie( no prawie) wieksze zakupy przed wyjazdem. A wieczorkiem idziemy na urodziny do kolegi, wiec i dla niego trzeba cos znalezc...jak ja nie lubie kupowac prezentow dla faceta, zawsze problem :-( Caluje dziobki! Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawa w ręku , Dzien dobry ;) Sylvik chyba poprosze tam u góry o zmianę pogody :), jest wtedy szansa ze się zobaczymy :P Julii udanych zakupów i orgiastycznej imprezki ;) Baw się dobrze :) Wszystkim cmok , udanego dnia 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Landrii niestety na następny tydzień zapowiadają przelotne deszcze i chłodno :( i znowu następny tydzień czekania co będzie potem :( a nerwy mam już w strzępach Julli udanej imprezki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, ze juz mnie wkurzaja te wszystkie prognozy . Dawniej była niby gorsza technika , a sprawdzalnosc pogody była zdecydowanie lepsza :O. I jak tu im teraz wierzyc ? Wcale się nie dziwie Tobie, ze jesteś zdegustowana :O Tez bym była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety chyba ludzie mają rację że wykupują wczasy za granicą, bo tam trzeba mieć dużego pecha aby nie trafić na słoneczko :) tylko ta podróż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie mają bo pogoda gwarantowana i ceny zblizone do naszych ( jak nie niższe ) . Dojazd ? W sumie daleko, ale chyba jednak warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczęta! Ja już po wakacjach. Cieszę się, że o mnie nie zapomnałyście. Oczywiście pogoda nad naszym morzem nie pozostawia złudzeń. Tak więc miałam tylko 4 słoneczne dni, ale było i tak fajowo, bo było nas 8 par, więc wieczorki były mocno alkoholowe i wesołe. Miałam swoją babcię jako nianię do dzieciaków i mogłam szalec. Landri, Sylvik dzięki za e-maile. Landrii> byłaś bardzo blisko moich stron. Nie wiem, czy nawet nie przejeżdzałaś przez moje miasto:-). Piękne grzybki nazbieraliście. A młodzież prześliczna. Sylvii> dużo jeszcze roboty przed Tobą. Wysyłam ci prpopzycje pazurków na e-mail. Propozycja nazwy: Sylvi Nail, Hihi... Chyba trochę zbyt obcojęzycznie. Dziewczyny pozdrawiam Was bardzo serdecznie, wysyłam tez fotki z wakacji, ale nie wiem, czy do wszystkich dojdą. Buziaki dla wszystkich. Papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Szczuplak i znowu się powtórze, zazdroszcze Ci wypoczynku ;) nazwa fajna haha niestety emaila nie mam od Ciebie żadnego, ani pazurków ani z wczasów :( jeśli chcesz to moge też przesłać Ci kilka fotek malowania wzorków, kupiłam na allegro :) coś tam można podpatrzeć :) no i oglądam pogode, poniedziałek leje i około 15 stopni, wtorek podoibnie, w srode sie troche rozpogodzi, oby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Hej Babeczki 🖐️ Szczuplak > dzieki za fotki. Chociaz ich mało, ale po minach widac ze pomimo złej pogody byliscie zadowoleni. Wszyscy Twoi chłopcy przystojni ;). Niestety nie przejezdzałam przez Twoje miasto. Zaliczyłam po drodze Jelenią Gorę i Szklarską Porębę . Ale moze innym razem wybiore droge przez Twoje miasto ;) Sylvik > u mnie widac , ze Szczuplak powysyłała foty do kazdej z nas. Jednak do Ciebie poszły na ten stary adresik , wiec jak masz tam jeszcze wejscie to szukaj ich pod beev;) I tak jak mowiłam od 2 sierpnia wraca lato:D !!!!!! Teraz kawa , poranny joging :P i czas pomysledc o obiedzie. Ale tylko pomyslec bo mam juz chetnego , ktory ugotuje :P. Popołudniu mam w planach - jesli nie bedzie padac - pojechac do lasu :) Buziale 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam fotek, a emaile zawsze dochodzą bo jedno i drugie konto mam na outlocku :) hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik > wysyłam Ci zdjecia Szczuplaka bo teraz dopiero widze , ze zrobiła błąd wadresie i zamiast beev wpisała beer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×