Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

pogoda sliczna tyle ze tak duszno że się leje z człowieka, ale nie przeszkodziło mi to żeby jechac na zakupy :) kupilam sobie sliczna bluzeczke i tyle, zakupy głównie robiła sobie moja studentka pozdrawiam i zycze chłodniejszego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to miło, że tu nic się nie zmieniło!!! Wreszcie wróciłam do \" normalnego\" życia. Pozdrawiam was wszystkich serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zwołuje rano na kawe, co prawda nie od siebie, bo u mnie znowu kurcze niema neta, a to pewnikiem przez burze która w nocy nas odwiedziła, brrrrrrrrr tak taku mam pytanie a raczej prośbę, potrzebuje kogos kto umie niemiecki i mieszka w niemczech, gdybys chciała mi pomóc to napisze więcej na gg, tyle że niewiem kiedy mi włączą neta, Pracusie co z wami odzywać sie, jakie to towarzystwo się porobiło pracowite :P paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tammmmmmmmm ja nie pracowita , prędzej powiem o sobie , zem leniwa jest :O. Przez tą cholerną pogodę czułam się wczoraj fatalnie, zapowiadało się u mnie wieczorem na burze a tu nic :( A od 2 w nocy do 6 rano kiedy już powinnam w zasadzie wstawać, to jeszcze nie spałam :(. No cóż, olałam zagadnienie i z godzinnym opóźnieniem stawiłam się do pracy :P Raczej nikt na tym nie ucierpiał ;) Głowa mnie boli, huczy jak na kacu , właśnie robie kawę i chyba pójdę obok na ploty. Zawsze to jakieś poranne orzeźwienie :) KaMyk > ale Cię dłuuuuuuuuuuugo nie było. Ale wazne, ze wróciłas do normalnosci . Mam nadzieję, ze teraz bedziesz czesciej do Nas zgalądac :P No to idę na kawę :) :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze , Laski zrobiły sobie wolne od kompa :O a nie łaska to dac chociaz znak , ze zyjecie :P ?? Juz mi się tu meldowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo :) jestem :) dzis zaniosłam podanie o wpis do ewidencji i od 1 września otwieram firme :) czyli machina ruszyła dalej :) tylko kiedy skończy się ten remont lokalu :( miłego dnia bo zimno się robi :( jesień idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo Sylvik, nareszcie :D Chociaz jedna :P Jak znajdziesz dobrą ekipę to powinno pojsc szybko, wiadomo, ze samemu tak szybko się nie zrobi. A pewnie warto szybko skonczyc remont, bo zbliza się czas kiedy kobietki będą się upiększac i mozesz na tym tylko zarobic;) Zakasaj rękawy i bierz się za robotę . Wierze w Ciebie :) I nie pisz nic o jesieni. Poki co trwa lato , tym bardziej ze juz za pare dni ma ponownie byc bardzo ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey cały dzien dzis sie gosciłam, moja siostra przeniosła sie z warszawy o rzut beretem odemnie :D wiec dzis byłam ją odwiedzic no i zeszło, a teraz wybywam na rowerek całusy dla was babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ekipe teraz bardzo ciezko,ale wierze ze Sylvbi,uda ci sie kogos zlapac dobrego. U mnei remont idzie caly czas do przodu,faja dziure ktos mi zrobil w nowym parapecie,kufffffa. Ludzie niczego obcego nie umieja szanowac. Kwiatek bedzie musial stac,trudno. Bru\\dne sciany od cyklinowania, bede musiala jakos zebrac pyl,bo jak farbe sie da to sie pomaze. Obieram orzechy ,i wsperam mojego bo pakuje zaladunek do Bergen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja w zadnej dziurze dziś nie siedziałam :P latałam po miescie w poszukiwaniu czarnych spodniczek i białych bluzeczek dla moich pannic :) O dziwo szybko to załatwiłysmy. Zahaczyłam tez o ciucholand :D. Nawet wyszłam stamtąd z bluzką i takim azurowym wdziankie,m, za wszystko dałam 23 zł :) I chyba jedna zmoich corek przekonałam do zakupow bo znalazła dla siebie swietne spodenki w kratkę i bluzkę ponoc dobrej marki. Niestety nie kupiłysmy bo spodnie za małe, bluzka za duza :( Wszystko to kosztowałoby córkę 18 zł . Stweirdziła ze raz na jakiś czas faktycznie moze poszperac w takim sklepie ;) iwerwsze koty za płoty :D Bling no to masz full pracy ;) Zdązysz przed powrotem do Norge ? Mroweczko zazdroszcze Ci tego rowerku . Miałam takie ambitne plany zwiazane z nim na te wakacje, nie wyszło mi :( Ale myśle ze w przyszłym roku odbiję to sobie :) 🖐️👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko,w tej chwili remont postawilam na pierwszym miejscu,mwyjade dopiero jak skoncze. Zaczelam od dzisiaj silke,planuje z 12 razy pojsc nim wyjade, moze cos zrzuce,duzo chodze,motorek w dupke i heja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu wołam kaffffffffffaaaaaaaaaaaaaaaaa :D Landri, ja mam z głowy zakupy, robie tylko ażurowe bolerko na szydełku czarne oczywista dla mojej młodszej pannicy, moze zdaze do pierwszego :) o remontach niechce słyszec przez nastepne piec lat, nie zazdroszcze :( a reszta to co pokazała zwolnienie lekarskie i dostała pozwolenie opuszczenia topiku :P Syvik> chyba sama nie remontujesz tego lokalu, melduj co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozeee ja się nie moge dobudzic dziś :( Chyba musze podac sobie kawe dozylnie z RedBullem :P A ja skonczyłam Pare Młodą . Wczoraj kupiłam kanwę juz z gotowqym nadrukiem Nefrette i mam zamiar haftowac . Musze skonczyc na listopada. Bedzie to prezent tym razem dla meza kolezanki, dla ktorej wyszyłam Tutenchamona ;) Dogadywał chłopak, ze on tez chce coś takiego , wiec bedzie miec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i odrazu przepraszam za przerwe w pisaniu :( 🌻 czytam Was codziennie ale nie mam o czym pisac niestety, codziennie to samo, a po za tym troche mam nerwy bo remont stoi w miejscu, wszystko pod górke :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, a ja dziś w skowronkach bo wczoraj pozbyłam sie niewygodnego gościa który zalegał mi w chacie przez 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla nas ostrzezenie, gdybysmy sie chciały zwalic tak takowi w goście :P ;) a ja po przejazdzce do stolicy, zmeczona i nawet na rower dzis nie bardzo są checi, wiec ide dziergac dalej to bolerko dla mojej pannicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko Was wszystkie na raz chetnie zniose i mam nadzieje ze kiedys bedzie mi dane Was gościć. Niestety gościa którego miałam w domu zapowiedzialam że nie chce wiecej widziec nawet koło mojego płotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki Oj slabiutko nam to pisanie wychodzi.nie bede pisac ile szkod i usterek mam na chacie bo az wstyd. Ale jestem dobrej mysli Taktaczko wspolczuje takiego goscia, alez musialas sie z nim meczyc. Mroweczko ja po silce,20 minut na bierzni,dalabym rade dluzej ale kolezanka moze byc tylko 2 godzinki,uroki coreczki malutkiej. No ale i tak 2 godziny to dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafffffffffffffffaaaaaaaaaaaaaaaaa :D wstawac spiochy ;) Bling> dwie godziny to duzo, ja zazwyczaj mogłam tylko godzine do półtorej, (uroki malucha :) ) póki co jeszcze jeżdże na rowerze, ale juz stwierdziłyśmy z koleżanką ze zaczyna byc za zimno i jak tak dalej pojdzie to albo basen albo siłownia chociaz wczoraj było super, pojechalysmy nowa trasą przez las, pogoda siiiiiiiiiiiiuper, az mi sie niechce myslec o jesieni i zimie :( tak tak> moze i kiedys zrobimy zlot czarownic ;) Sylvik, Landri > obowiazki przedewszyskim> melduj sie tu :) a co z reszta? na wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się i ja ;) Dzien dobry :) TakTaczku> niestety ciekawosc mnie zżera i musze zadac pytanie kim był ten gosc ? :O Sylvik > babulcu nie musisz pisac o niczym bylebys była widoczna :) A za remont się bierz roznymi sposobami , bo szkoda kazdego dnia . Wykorzystaj swe piekne, pełne uroku spojrzenie i czaruj nim kogo tylko sie da, z pewnoscią remoncik ruszy :P Blingus > zawsze tak jest, ze w trakcie remontu traci się cos co nie bylo przeznaczone do zniszczenia :O Mrówka > wyszywalas moze kiedys na kanwie z gotowym nadrukiem ? Kurde , jest to takie sztywne ze mam problemy z przekladaniem nici :(. Moze byłby potrzebny do tego stelaz ? Miłego....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko no my tez tak od 1,5 do dwoch,ale to nie kazdego dnia. Planowalam silke na sobote,ale ide do fryzjera na 8 i nie chce niszczyc fryzu,bo w neidziele do kosciola na chrzest. Landryneczko tych strat to sporo, pekniety kibelek,obudowa od wanny nei ten rozmiar, jakies pokretlo w wannie pekniete,ale tak jak mowisz uzylam uroku i mam chociaz to nowe hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko ja tez licze na zlot czarownic - mam do tej formy spotkań nieopisany sentyment :) Landrii wole Ci na gg powiedzieć albo maila napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak > jak Ci się chce i mozesz to skrobinj w mailu :) . Na gg czasami nie dochodza info :/ Wrociłam wczoraj z pracy po 23 :( Dobrze , ze dzis wolne od niej , ale niestety od pracy w domu nie :(. Czuje się dziś jak staruszka :( A mam tyleeee zaplanowane :O......... i humoru narazie brak :( Ehhhhh............ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci dam Landri staruszkę :P nie martw sie i głowa do góry, przypomnij sobie jak siedziałaś w domu i strasznie chciałaś pracowac, ja chwilowo w domu, chociaz nadal szukam, niestety mało intensywnie bo nie jest mi zle, a i tak zaganiana jestem ze szoko, a i humorek nie narzekam, a to dlatego ze sobie dzis kupiłam spodnie i moje dziewczyny stwierdziły ze straszna laska w nich jestem ;) :D zdopingowało mnie to do dalszych cwiczen, tym bardziej ze rower odpada bo zimno na topie teraz mam dzierganie sobie sweterka, bolerko juz zrobiłam :) to by było tyle, :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja dzis po fryzjerze,zmienilam calkiem fryzure w koncu scielam te wlosie. Tak poza tym,to zgubilam dzisiaj obcas, ugrzazl miedzy plytkami,a mialam isc jutro w tych szpilach na chrzest,porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jakiś czas będę niedostępna z tego powodu że szlak mi trafił kompa :( nie wiem ile potrwa naprawa bo musze go wysłać do serwisu a wiadomo jak z naprawami gwarancyjnymi :( tak więc życzę Wam wszystkiego dobrego i za jakiś czas mam nadzieje ze się znowu odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×