Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Melduje sie ze stolicy. Tutaj leje !!!!! TakTak kiedy masz zamiar byc we Wrocku ? Mrowka a czego Kobieto nic nie pisalas o zabiegu ? Jaki to... ? Sylvik pewnie ze zadzwonie :P I jak tylko zaczne w tym dzialac poszukam Ci mieszkania i to blisko mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii zdarzysz wrocic zanim ja sie wybiore. Rozwazamy wypad do Pragi ale bardziej zimowej wiec byc moze dopiero po swietach no i chcielismy do ciebie wtedy tez zajechac no i Poznan chcialam tez odwiedzic przejazdem. Tak jak mowie dokladna data nie jest znana. Dzisiaj mialam mechanika do mojej nowej pralki. Nu kurde jak pech to pech. Przedostal mi sie do bebna drut od stanika i przy wirowaniu brzmialo jakbym kamienie prala :P Oczywiscie fiszbiny stanikowe nie obiete sa gwarancja producenta :P Ale nie bylo tak zle bo autoryzowany mechanik firmy zalatwil sprawe razem z dojazdem za 30 euro. Najbardziej mnie jednak wqrwia ze polski media markt do tej pory sie do mnie nie zglosil mimo ze we wtorek juz wyslalam do nich zapytanie (pralke kupilam w szczecinie) Dzis musze kupic sobie taki woreczek do prania bielizny zeby mie sie takie cos znow nie powtorzylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;)) O to fajnie TakTak. To na bank się zobaczymy ;)) Z tymi fiszbinami to faktycznie zmora. Mi tez nieraz giną druty ze staników. Nie pomyślałam nawet żeby prac we woreczku ;) Na szczęście przestało lać. Słonce raz jest, raz nie ma. Zaraz robię z córą plan zwiedzania i ruszamy w rejs;) Miłego dnia Dziewczyny !! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii milego zwiedzania :) Taktak ja mam woreczek kupiony w Jysk, sprawdza się ,wszystkie druty na miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo upalu skusilam sie na goraca herbatke, mocna...... cos mnie muli, a kawa ostatnio niezbyt mi smakuje, chyba musze kupic jakas nowa na zmiane. Troche mnie przestraszylyscie tymi fiszbinami,tez piore bez woreczkow... Musze wyrzucic kwiaty z balkonu, bo moja tesciowa tak o nie dbala w czasie naszego wyjazdu, ze nadaja sie tylko do kosza. zastanawiam sie czy jest jeszcze sens sadzenia nowych? W domu mam tylko orchidee, te do reanimacji ;) Minelo juz 11 dni od naszego przyjazdu, a ja wciaz nie moge sie przestawic....jakos mi tak.....dobrze, ze juz we wtorek przyjezdza brat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Zasiadam przed kompem i ogladam film Friends with kids.... Juz mam posprzatane. Potem umowilam sie z siostra,jedziemy odwiedzic Justyne i jej rodzinke. A wieczorem odbieramy brata i M. We wtorek ide na probny dzien do nowej pracy, w koncu udalo mi sie spotkac z facetem ktory znalazl mnie na stronce urzedu pracy Firma sprzatajaca wiec zadna rewelacja. I postanowilam ,ze jesli przyjma mnie na kurs to wybieram kurs,a jesli nie to pracuje i szukam wciaz innej roboty. Wczoraj nawet pojechalam do Bama, u nas to kwiatki i chcialam tam zlozyc podanie. Ale bylo juz zamkniete, tylko na magazynie jeszcze pracowali ale tam praca tylko niby dla facetow. Nawet rozmawialam z jednym Polakiem, mam przyjsc po weekendzie. Milego weekendu kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka na balkonie, wypilam pol i sie skrylam , upal!!!!!! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaczyna sie robic jesiennie ale temperaturowo calkiem przyjemnie tylko ze pizdzi niezle od wczoraj. Co ma tez swoje plusy bo wypralam wczoraj 4 pralki i schlo w mgnieniu oka. Wczoraj pozbieralam buraki dzis obgotowalam obralam i wsadzilam do sloikow. Znow kolejna rabata uporzadkowana. Fajnie. Zastanawiam sie nad kinem na dzis wieczor ale wlasciwie wiecej ochoty mam na jutro na jakis wczesny seans. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem pochmurno :O ma się poprawić ale jutro, tez mi pociecha :( Mrówka nadal nie wiem co z tobą... mam na myśli te laparoskopię Ciągle chodzę zmęczona i niewyspana. Teraz już wiem przynajmniej dlaczego człowiek się szybciej starzeje. Bo niby jak masz wyglądać po nie przespanych nocach ;) Chyba leki nie są zbytnio trafione. :( Landrynka jak tam w Wawie? Julio nie wiem jak u was z porami roku. Może warto jeszcze coś posadzić. 🌼 U mnie w doniczkach kwitnie papryka, chyba zabiorę już do domu. Na dworze dla niej stanowczo za zimno. Bling, Taktak 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie :) U mnie taki powakacyjny spokoj, dobrze, ze juz we wtorek bede miala towarzystwo :) Ciekawe czy sie brat nie zanudzi u starszej siostry ;) Oby dalej byla piekna pogoda. Taku, a Ty juz skonczylas kurs i praktyki????? nie przyjeli Cie na pol etatu, jak chcialas? Landrii...a Ty ile w stolicy pobedziesz? cora tez sie gdzies zahaczyla? ;) Kania, wrocilas juz do pracY? w sumie nie bardzo w ogole wiem jak sie Twoje zdrowotne sprawy potoczyly.....maila nie dostalam zadnego. W kazdym badz razie szybkiego powrotu do formy i duzo zdrowka. Mrowka, a co z Toba??????? Blingus, najwazniejsze sie sie cos ruszylo. Ja ostatnio zanioslam 3 cv, no ale jak zawsze cisza. A filmow tez ostatnio nie kreca :O Katarzynko, urzadzilas sie juz? Sylvik.........piesek juz jest z Wami? Milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja za oknem świeci ale raczej chłodno, córka przywiozla laptopa wiec troche podczytuje Tak taku a jak robisz te buraki? Kania -w sumie nie ma o czym pisać, wycieli mi torbiela i teraz czekam na wyniki badań cały czas poleguje ale po niedzieli juz musze się zebrać bo pawła do szkoly trzeba wozic ;) a co u Ciebie? Landrynka - jak stolica? :) Julia - dawaj ten upał ;) Bling 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Nareszcie mam dziś wytchnienie. córa już pojechała. Była tylko kilka dni. Cały piątek , sobotę i wczoraj do południa zwiedzałyśmy stolice.W sobotę byłyśmy w Centrum Kopernika i w Muzeum Powstania Warszawskiego. wieczorem pojechałyśmy do galerii Arkadia. W piątek Stare Miasto, Zamek królewski, kolumna Zygmunta i ogólnie centrum miasta.Dobrze ze była ładna pogoda.Jak wyszłyśmy kolo 11 , tak wróciłyśmy wieczorem...jeszcze Złote Tarasy.Pojeździłyśmy tez po Wilanowie w poszukiwaniu okazałych domów celebrytów i znanych ludzi.Aaaa i byłyśmy z córa u Magdy Gessler w Slodkosłonym na ciachu. Zamówiłyśmy sobie Loluszkę , coś na kształt bezy. Pychotka za 15 zł szt :P Wczoraj Powązki. Dziś słońce od rana , wiec się wypuszczam sama , ale już blisko , nigdzie dalej. Korzystam z dnia na zaaklimatyzowanie się i od jutra chyba zaczynam "pracę". To tyle w dużym skrócie. Teraz lecę do sklepu po coś do jedzenia , abym nie umarła z głodu ;) Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski znow leniuchujecie?? Julii skonczylam moje praktyki a szefowa powiedziala ze byloby lepiej zebym zrobila taki 3 czy 4 misieczny kurs (zdaje mi sie ze juz to pare razy pisalam) Problem polega na tym ze ja sie chce odmeldowac z urzedu pracy a wtedy nie ma mi kto oplacic tego kursu. Chce i musze sie odmeldowac bo T. chce sie u mnie oficjalnie zameldowac a wtedy zacznie mi UP robic problemy i dochodzic czy juz przypadkiem wczesniej nie mieszkalismy razem i wtedy oczywiscie beda chcieli zwroz zasilku. Wiec suma sumarum musze sie od nich odmeldowac poczekac ze 2 miesiace i wtedy znow do nich isc i zapytac o finansowanie tego kursu. Z drugiej strony T. zna bardzo dobrze szefa tego domu starcow gdzie pracowalam wiec moze zalatwi mi i tak te pol etatu. Mrowka ze ty tak po cichu dajesz sie kroic i ani pary z pyska :P puscisz. A moje buraki robie w sloikach w zalewie octowej. Wg przepisu z Kuchni polskiej. Ide myc lepetyne, robic oko i lece do tego UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Wlasnie dostalam info ze mam sie jutro zglosic do mojej szefowej bo jest zainteresowana wspolpraca ze mna!! Jupi!!!!!!! Dobrze ze dostalam to info przed wyjsciem do UP. Ide tam dopiero wtedy jak wiem na jakich zasadach i od kiedy moge zaczynac. Kurde jak sie ciesze. Mam nadzieje ze nie za wczesnie :O Buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje TakTak ;)❤️ Zycze powodzenia ;) Jestem dzis po 1 lekcji , burza mozgu :P Moj umysl chyba nie nadaje sie do takiej ilosci informacji. Musze sie z tym przespac i jutro powtorze, ciekawa jestem ile z tego zapamietalam ;) Mrowcia jak sie czujesz Babulcu ? Sylvik moze trzeba skoczyc do jakiegos butiku ? Nie wypatrzylas sobie zadnej nowej bluzeczki lub jakiejs kreacji ?;)):P Jula jak upaly ? Strasza nas ze od czwartku temperatura ma spasc do 14 stopni :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku i co tam? dostałaś tą robotę? :) Landrii napisz jutro jak poszła powtórka? :) u mnie nawrót choroby, oby to tylko incydent, ale nastraszyło mnie niezle :( niestety idzie jesień no i te skoki ciśnienia ojjjj oby sie ustabilizowało bo boje sie szukac pracy zeby zaraz nie iść na zwolnienie lekarskie :( starość nie radość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dzień dobry ;)) Zapraszam na kawę 7. Sylvik a może tylko Ci sie zdawało ? albo faktycznie był to drobniutki incydent . Ja takowe tez miewam, ale już od dawna to zlewam ;) Powtórka tak sobie . Była wczoraj ładna pogoda wiec skoczyłam sobie do Łazienek na spacer. A potem zwiedzałam okolice i skończyło się w smażalni ryb na pysznym dorszu 30 km za stolica :P. Diś już tak pięknie nie jest, wiec zaraz biorę się za robotę , no i czeka mnie rysowanie tez :O :P Tak Tak no pisz Kobietko co z ta praca ? ;))) Mróweczko jak tam ? :) Jula .... pokaz sie , zaraz będzie Twój brat i znowu znikniesz na jakiś czas ;) I cala Reszta Pan........ co słychać u Was ?;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie piszcie Tak taku - jak poszło? Sylvik - może gdybyś jakieś hobby miała zeby ci myśli zajeło? jesień tez może być piękna przecież :) Kania - gdzie bywasz kobieto? Landrynka - widze ze warszawianka cała gębą sie robisz ;) Julia - pewnie korzysta z upałów a Bling - kto to wie ;) :) nadal wypoczywam i nadal czekam na wyniki - nic ciekawego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeee?? Napisalam i wcielo?? Umowilam sie z szefowa na jutro also troche cierpliwoscie prosze :P Ponawiam takze info ze sukam lozka do sypialni i juz kurde chyba widzialm wszystko i nic mi sie nie podoba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co się pieklisz, no ?:P My tu wszystkie ciekawe jak to u Ciebie będzie . Wiec ładnie pisz i się nie denerwuj ;) Cierpliwa jestem wiec czekam na info ;) Znalazłaś łózko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co się pieklisz, no ?:P My tu wszystkie ciekawe jak to u Ciebie będzie . Wiec ładnie pisz i się nie denerwuj ;) Cierpliwa jestem wiec czekam na info ;) Znalazłaś łózko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co się pieklisz, no ?:P My tu wszystkie ciekawe jak to u Ciebie będzie . Wiec ładnie pisz i się nie denerwuj ;) Cierpliwa jestem wiec czekam na info ;) Znalazłaś łózko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co się pieklisz, no ?:P My tu wszystkie ciekawe jak to u Ciebie będzie . Wiec ładnie pisz i się nie denerwuj ;) Cierpliwa jestem wiec czekam na info ;) Znalazłaś łózko ? 🌻 kocham i jestem kochana ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×