Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Nie wiecie czy zapowiadają przymrozki? Mam na krzakach jeszcze tyle pomidorów koktajlowych, że szkoda żeby mi zmarzły. Jeszcze są zielone i mogłyby jeszcze dojrzeć troszkę zanim skasuje moją tegoroczną plantację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciągnęły mnie gierki na fb ;) Ide wstawić gary do piekarnika. ;) Pranie już się suszy. Taki wiatr, że powinno wszystko do wieczora wyschnąć. Mrówka - stwierdzenie mojej teściowej sprzed wielu lat: Krowa z cielęciem droższa - czaisz aluzję? ;) Tak powiedziała jak Młodą urodziłam. ;) to się nazywa motywacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pomidorków to niewiem ale testowałam nową maskę na włosy domowej roboty i jest bajer :) foty wysłałam od razu z nową fryzurką, kto nie dostał niech wejdzie do mnie na tablice na fb tam wrzuciłam jedną :) obym tylko wytrzyała te domowe maski - zobaczymy Kania - a kto słucha teściowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj o 24 dostalam maila od gina,ze cytologia ok ,wiec cieszy mnie to. Dzis aplikowalam sobie kilka lekow ale troszke tego za duzo, ciezko brac rano i wieczorem. Wlasnie wrocilismy z nowego miejsca, przewiezlismy troszke rzeczy,moze jutro pojade pomyje co jest do pomycia,poukladam.... Pierwszy raz mi obojetne jak i gdzie bede mieszkac, cos mnie to miejsce nie cieszy bo mam zle wspomnienia. Tez mnie zdziwily te pytania policjantow,no ale coz taka ich praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Spadam zaraz, ale kilka słów do Was. Na Mazurach znalazłam się zupełnie przypadkowo.Zaczelo ssie od spotkania w Wa-wie , a skonczylo na Mazurach :P W życiu bym nie pomyślała,ze w Mikołajkach będę :P Jednego czego żałuję , to to , ze pogoda była taka sobie. A momentami były tak piękne widoki, ze aż szkoda ze przy zachmurzonym niebie. Kania myślę o rzuceniu fajek, ale jeszcze nie teraz:P Bling nie mysl o tym co było, ważne ze masz jakis kąt masz i twórz nową historię :P Mrowka blondyneczko, tak trzymaj ;) Sylvik 👄 Tak Tak dalej w amoku imprezowym ?:P Zbieram sie Dziewczyny, bo czas mnie goni :O Dzis dzień pełen nowych wrazen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Imprezowy nie imprezowy ale spokojnie na dupie jakos nie moge usiedziec. Dziasiaj mialam byc w Berlinie ale ze T. ma nawal terminow to przelozylismy ten wyjazd. I teraz siedze cichutko w domu i nikomu nic nie mowie ze zostalam bo inaczej znow sie zjawia, napisza zadzwonia i znow nic nie dam rady zrobic. Mam w planie dzis jedna komode obszlifowac i pomalowac na bialo. Stoi i czeka juz na mnie. Landrii sa w koncu jakies konkrety czy tylko towarzyskie spotkania? Bling kurde ja nie wiem ja bym tak nie mogla jak ty, ciagle mniej albo bardziej na walizkach. Nie jestem typem ktory planuje wszystko z 10letnim wyprzedzeniem ale troche stabilizacji dobrze mi robi. W kazdym razie w jakis sposob podziwiam cie. Kania ja mam tez jeszcze duzo pomidorow ale temperatury mimo ze nie kompletnie jesienne nie sprzyjaja za bardzo dojrzewaniu. Przed paroma dniami zebralam jeszcze to co bylo czerwone tak na oko 3 kg a reszte zerwe zielona i przerobie na marmelade. Przy okazji polecam, smakuje rewelacyjnie!! Mrowka kurde ja nie wiem chyba mam w sobie zbyt duzy pierwiastek meski bo ja u ciebie nie widze zadnych zmian. Ilekroc piszesz "nowa fryzura" i popierasz to zdjeciami mam wrazenie ze ja juz te zdjecia widzialam. Co oczywiscie nie oznacza ze nie wygladasz super bo piekna z ciebie kobieta. Sylviku buziaki dla ciebie 👄 No i wlasnie rozmawialam z moja szefowa. Dziewczyna na ktorej miejsce mam wskoczyc zaczyna od 5 listopada szkole i wtedy moge tez zaczynac znow pracowac. Dobra spadam do mojej komody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie dziwna huśtawka nastrojowa wczoraj pełna werwy i energii a dziś totalna dupa :( no ja kurde niewiem moze to wina że chłop przez te pociągi jeszcze później do domu bedzie wracał a ja nie mam czasami z kim pogadac o "dupie marynie" :P chyba się dziś wbije na herbatkę do koleżanki, zmusiłam sie rano do porządków no i jeszcze obiecałam sobie ze dziś ćwiczonka zaczne, he he Bling - popieram Tak taka - te ciagłe przeprowadzki - jak Ty dajesz radę? Landrynka - Ty biznesowa zaganiania kobieto ;) :) Tak taku - bo te zmiany są małe kolor ten sam tylko długość inna ;) jakoś nie mam odwagi w tym wieku robić takich eksperymentów jak kiedyś, raz blond raz brunetka innym razem ruda ;) Kania- Julia -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka witaj w klubie, ja wczoraj miałam totalnego doła, chyba dopiero teraz do mnie dociera co sie stało :( mam nadzieje ze to jednak chwilowy spadek formy. Wieczorem mąż mnie wyciągnął na basen, poszłam na siłownie i po pół godziny na biezni poczułam sie o niebo lepiej :) wciąż mam wątpliwości czy dobrze wybrałam :( mimo wszystko miłego dnia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Witam z kawą i bananem :P Tak Tak skusisz się ?;) Sylvii taką huśtawkę nastrojów będziesz miała jeszcze długo i wciąż wątpliwości będą Ci się nasuwać. Ale musisz zacząć myśleć w miarę pozytywnie.I daj sobie trochę czasu. Po takim wstrząsie nie będzie Ci łatwo.Pamiętaj, co nas nie zabije to nas wzmocni. Bądź silna i nie poddawaj się. Jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojego M, że w taki sposób i tak szybko to "załatwiliście"-pełen szacun. Dobrze zrobiłaś , że poszłaś z M na basen i siłownię . I rób tak częściej.Wychodźcie gdzieś razem, dużo ze sobą przebywajcie, kochajcie się do szaleństwa , po prostu zachowujcie się ta jakbyście mieli po 20 lat. Nigdy nie będzie już super, bo wciąż będziesz mieć z tyłu głowy tą historię, ale postaraj się , aby tylko polepszać Wasze relacje , a nie je burzyć .Wierzę w Ciebie. I pamiętaj, że masz Nas. Śmiało korzystaj z Naszego "istnienia" 👄 Dziś mam wolne do południa . Wypadało się , wiec mam zamiar wypuścić się po okolicy, Tym razem obieram kierunek przeciwny do poprzedniego :P aaa aaa Tak Tak, na razie rozmowy, oferty, ustalenia. Gdyby wszystko wypaliło to co byśmy chcieli, to roboty od zasrania będzie. Jestem bardzo optymistycznie nastawiona i wierzę, ze nadejdzie moment i to szybko, że nareszcie wszystko ruszy ;) A tak w nawiasie,u nas w PL są tak chore przepisy , ustawy, ze dopiero jak się w to bardziej zagłębimy to widać jaki syf mamy. Niestety ,na niektóre z pozoru wydawać by się mogło proste sprawy, trzeba czekać miesiącami....na durny podpis lub pieczątkę :O Zgroza . Dla Wszystkich 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyjemy żyjemy ale co to za życie :P ;) zaraz wybywam z Pawłem, kurcze od jakiegoś czasu narzeka ciągle że go brzuch boli, to chyba nie jest normalne, moze jakieś badania? ino jakie? no i co mu wybrać karate czy hip hop? bo mam mało czasu znaczy tylko dziś muszę zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żyję i mam się całkiem dobrze :P Dziewczyny, potrzebuję pomocy Waszej.Jestem zobligowana do zrobienia kolacji. Podpowiedzcie mi coś prostego, w miarę taniego, efektownego, lekkiego i najlepiej coś z kuchni włoskiej :P Dacie radę ?;)Plisssss .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka hip-hop bezpieczniejszy :) Landrii dziękuje :) u mnie dzis ok, swietny nastrój, jestem optymistycznie nastawiona :) no i pogoda..... pieknaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włoska kuchnia to raczej Julia - ja tam niestety gotuje bigos i piekę jabłecznik, wiec nic lekkiego ;) :) pogoda faktycznie - bajka , po południu chyba zrobię wypad do lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowny dzień, na fb wrzuciłam foty z dzisiejszego spaceru, jakby kto miał ochotę :) Landrynka - no i co pichcisz? teraz relaksik z herbatką i drutowanie chusty :) Tak taku - co dziergasz bo wspominałaś cosik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Poradziłam sobie jakoś ;) Jako danie główne zrobiłam sałatkę ze smażoną piersią kurczaka , kukurydzą , ananasem, pomidorem, sałata lodową , i na wierzch sypnę grzanki. Do tego pieczywo jasne. Na słodko deser ricotta z malinami. Do picia białe wino reńskie, półsłodkie. Za dużo naczyń to ja tu nie mam, ani akcesoriów kuchennych, wiec za bardzo szaleć nie mogę, bo nawet sałatki nie mam w czym dobrze wymieszać :( Do deseru śmietanę ubijałam trzepaczką :O. Myślałam, ze mi ręka odpadnie. Koło 20.00 mam mieć tych ludków. Teraz chyba wyjdę trochę na spacer się odstresować ;) Tym bardziej,że pogoda w ciągu dnia przepiękna, wiec i wieczór ciepły ;) Dobranoc Babeczki ;) Sylvik ekstra ;) Jestem z Ciebie dumna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale was wymiotło :P Landrynka jak imprezka :) pogody ciąg dalszy więc ide z miotłą na górę wygarnąć to i owo ;) póki mi się chce a potem spacer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka udana , udana ;) Tak Tak to kwestia gustu ,smaku i do czego się pije.Dla mnie i nie tylko dla mnie było ok , więc bleee nie było :P Jula co się z Tobą dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka udana , udana ;) Tak Tak to kwestia gustu ,smaku i do czego się pije.Dla mnie i nie tylko dla mnie było ok , więc bleee nie było :P Jula co się z Tobą dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po bólu :D M dochodzi do siebie :D Za to Młoda chora :O Poza tym.... ok, nawet w pracy jakoś spokojniej.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej. Wiem jak to wyglada i bardzo nad tym ubolewam, bo mam dosc biegania z torbami, walizami. No ale nie mam na to zbyt duzego wplywu. W sumie to z A mieszkalam 3,5 roku na jednym miejscu,odkad poznalam T to tak biegalam na dwa mieszkania i chyba mi tak zostanie. Kupilismy sofe i juz dzis byl na nia klient,jest stanowczo za duza do naszego saloniku ,trzeba kupic cos mniejszego. Wybralam sobie tez szafe i T teraz musi mi ja zamowic.W sypialni mamy jedna , jest stara i za mala dla naszej dwojki tylko nie wiem czy wlasciciele zgodza sie zeby ja odkrecic od sciany i zdemontowac- Musze troszke sie wziasc za to wszystko,pomierzyc mieszkanko i zaplanowac zakupy. Wczoraj kupilam dodatki do lazienki,dywanik,zaslonke nad wanne jakies zapaszki swieczki i rezczniki,na razie starczy. Teraz kolej na reszte .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę od razu widac że na dworze wiosna ;) skończyłam chustę i nie oddam jej nikomu, będę sie nią opatulać jak już piękna pogoda sie skończy, a póki co korzystam ze spacerów, wy pewnie też :) to miłego .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×