Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KromaA

Góra w rozmiarze 36 a dól 38-40 JAKIE CIUCHY ??

Polecane posty

Gość KromaA

Mam bardzo duży problem z doborem ciuchów - wydaje mi się, że we wszystkim wyglądam okropnie. Nie wiem jak zamaskować obfite biodra i uda a uwydatnic mały biust w rozm. A Czy dla takiej figury są odpowiednie tuniki? Zauważywłam, że dobrze wyglądam w dopasowanym płaszczyku do kolan wciętym w talii. Najgorzej ze spodniami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
mam podobny problem... wydaje mi się, że przede wszystkim ciemny dół, bez udziwnień, jeśniejsze góry, żeby zwrócić uwagę właśnie na tą część. spodnie proste, długie, dżinsy z prostymi nogawkami, ew. lekko rozszerzane na dole bluzki mogą być kopertowe (sweterki też) albo jakies miękkie i dość grube, żeby dodać ciała u góry, jak masz wąskie ramiona, to bufki- poszerzą je trochę i przywrócą właściwe proporcje między ramionami a biodrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moga byc
tez proste, dopasowane (bez falban) spódnice do kolan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KromaA
Z górą nie ma tak dużych problemów najgorzej jest z dołem. Spodnie noszę tylko rozszerzane (nogawki) bo w innych wyglądam jak jennyfer lopez razy dwa :o odznacza sie duża pupa i "żabie" udka Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
no to ciemne spodnie, z kantem, luźne, mogę być bez kantów, tak na codzień, ale takie dobrze wyglądają spódnice "tulipany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
dół - ciemny, konserwatywny spodnie - proste nogawki, mogą być delikante prżąki, czerń, granat, grafit, dół bez maknietów, itp. spódnice - tulipany, ołówki tylko kiedy góra bedzie dłuższa i luźna, krojone ze skosa, ale nie z koła góra - żatkiet - kurteczka - sweterek - w szpic, pod nim bluzka z rozłożystym albo ozdobnym kołnierzem. Nie może być ani za mały, ani też za długi. ALe powinien mieć jaśnijesyz, zdecydowany kolor, może nawet wzór. Nie zaszkodzi zwiariowana apaszka/ szaliczek byle nie sięgające zbyt mocno w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.. mam pdobny problem.. tyle ze biust rozm C i mam 172 cm wzrostu, wiec wydaje sie normalna;) spodnie noś z prostymi nogawkami, ale zeby nie byly za bardzo dopasowane na udach. tak jak napisala jedna z dziewczyn - najlepiej ciemne kolory. nie nos sztruksu. a bluzki wybieraj z wiekszym dekoltem, najlepiej w serek; marszczenia na biuscie dodatkowo go powiekszaja. trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i paski.. bluzki w poziome paski.. swietnie powiekszaja biust! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawerka
fajny temat, ja tez skorzystam z rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×