Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto mi powie

_________Czy zawsze tak jest po kilku latach związku?_________

Polecane posty

Gość kto mi powie

Że nagle zaczynają przeszkadz różne rzecz, wcale nie ważne. Takie, które istniały od zawsze, ale nigdy wcześniej nie przeszkadzały. Czy to oznacza, ze miłośc stała się bardziej dojrzała, bardziej przyziemna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi powie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem - u mnie tak bylo, po 3latach. ale to chyba nie byla prawdziwa milosc, wiec nie uogolniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne tak jest zawsze-sama to przechodzę-ale ,moim zdaniem,jeśli jest między ludźmi prawdziwe uczucie to mozna pracować nad sobą i być ponad takie życiowe drobiazgi.Jeśli jest miłość to wówczas jest łatwiej.Przecież od dawna wiadomo,że miłość i związek to trzeba pielęgnować a to niełatwa praca jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również uwazam ze tak jest praktycznie w każym zwiazku ja również to przechodze i powiem wam szczeze że to nic przyjemnego same kłótnie i nic wiecej non stop sie kłócimy i są po miedzy nami tak zwane ciche dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czesto wlasnie bywa, ze po latach wszystko jakos ostyga, nie ma wspolnych tematow, bardzo to przykre:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela-a o co toczysz takie boje? Może nie warto o duperele się kłócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje wszystko przemija w zyciu powoli radosc i smutek i to co boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaij
i ja sie nad tym zastanawiam, myślę, że to normalne i wystepuje w większości związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaję: nie warto się kłócić o duperele. A taka sytuacja to normalka, ale trzeba nauczyć się o to nie wkurzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym związku to występuje chyba że naprawde dbamy o nasz związek ale to rzadkość bo zazwyczaj nie mamy na to czasu bo pracujemy bo mamy dużo innych spraw niż dbać o związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×