Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chętna pani

Korzystałyście kiedyś z męskiej prostytutki?

Polecane posty

Gość chętna pani
jak znaleść? to chyba by nie był problem...kiedyś natrafiłam w anonsach na takie różne ogłoszenia...gorzej by było, przynajmniej w moim przypadku, przemóc się i zadzwonić, no i sama akcja...chyba nie potrafiłabym się zachować w takiej sytuacji...tzn wogóle sobie nie wyobrażam jak mogłoby przebiegać takie spotkanie...dlatego pytam jeszcze raz: są jakieś kobietki które mają za sobą tego typu doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooo
a ja jakoś nie znalazłam :-( może źle szukam :-( no i z zadzwonieniem też byłby problem :P ciekawe, jak przebiega pierwsze spotkanie... no bo przecież dany pan może mi się nie spodobać :-( i w ogóle .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna pani
Mi musi wystarczać pan żenon z kotłowni. I tanio bierze. Za numerek muszę wymasować tylko jego zrogowaciałe stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo
podszywacze rządzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna pani
temat chyba zaczyna umierać śmiercią naturalną...widocznie nikt nie ma nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo
ciągnę do góry, ile wlezie :P szkoda by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za seks płacić? Dajcie spokój. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga1111
a ja wole zaplacic niz chodzic po klubach i dawac tylka typom odwiedzajacym takie miejsca. Mysla tylko o sobie i zeby zaliczyc. Z ogloszen wybieram ktory mi pasuje, a mam swoj typ, sa zdjecia roznych czesci ciala, mowie co chce na spotkaniu, umawiam sie na godzine i jest tak jak ja chce, ja jestem w centrum. Jak mi sie podoba to najwyzej umowie sie pozniej jeszcze. Nie ma dzwonienia, nie ma skamlania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz przyjemny
przekonaj się do mnie:) szybko sie uczę i w łóżku potrafię zadbać o kobietę:) M23 mail: lukaszprzyjemny@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekteffy
miałam kiedyś utrzymanka - wygladało to tak, że sponsorowałam hotel, wyjścia oraz kupowałam "partnerowi" "drobne " upominki w zamian za towarzystwo, sex oraz dobrą zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spontaniczny..
efektewy....:) ze mna nie musiala bys kupowac upominkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spontaniczny..
Inga napisz cos wiecej jak to wygladalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz przyjemny
coś głucho i cicho nadal... taka mała poprawka do maila: lukaszprzyjemny@gmail.com chętnym paniom podeślę zdjęcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gentelmanslask
witam drogie panie, widze że macie problemy ze znalezieniem odpowiedniego faceta :) otóż ja moge powiedzieć że jestem w tym dobry, a nawet bardzo. Uwielbiam robić dobrze kobietom (szczególnie minetki itp.) zaspokoje każdą kobiete niezależnie od wieku, wagi, kasy i calej reszty. Mam 23 lata, jestem wysportowany, 173cm wzrostu, higiena przedewszystkim (wydepilowany) zawsze miły, usmiechniety i otwarty na propozycje :) Jestem ze śląska, także jesli znajdą się tutaj panie (i tylko panie) ze śląska, oczekujące chwili zapomnienia, lub przypomnienia jak to jest być zaspokojoną bo mąż nie nadąża lub go niema to zapraszam do kontaktu ---> pakotuner@gmail.com zapewniam że nie pozałujecie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armano
Witam drogie Panie! Polecam swoje usługi. Miły, przystojny i dyspozycyjny 24 latek zaspokoi wszystkie potrzeby, od tych najbardziej towarzyskich do najbardziej wyuzdanych! d.armano@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydgoszczak
Chetna pani! Kolega z bydgoszczy zaprasza jezeli chcesz kogos kto potrafi ma to cos wie jak zabrc sie za kobiete w lozko zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 40+ trochę ładniejszy od diabła, szukam realnej pani , cel do ustalenia ;) Rzeszów lover72@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowie jakas Pani na pytanie z tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×