Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiolka13

alergia dziecka

Polecane posty

Gość wiolka13

Moja dziecko ma 8 lat o 3 miesiaca zycia ma alergie nie wiadomo na co juz 2 razy powtarzałam testy alergiczxne,rzekomo nie jest na nic uczulona.ale wciąż na rękach pojawia sie zaczerwienienie i świąd .Robiłam też na pasożyty .Oczywiscie wyszło ujemnie.Lekarz powiedział że można zrobić testy na chemie po ukonczeniu 11 lat .Swendzenie wzrasta wieczorem i w nocy . Przechodzi po posmarowaniu kremem elekom (2 razy w tygodniu) natłuszczam codziennie maścia witaminową gdybym tego nie robiła pewnie rozprzeszczeniło by sie na całe ciało.Może to jest atopowe zapalenie skóry ale żaden lekarz mi tego nie powiedział.Mimo to że na żaden pokarm nie jest uczulona np. po zjedzeniu bananów jogurtów mleka to wzrasta .Prosimy o radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproś lekarza o maść Elidel
i poczytaj o niej w neci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilka13
Dziękuję bardzo za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moja córeczka jest właśnie po takich testach a za pare dni dopiero skończy 8 lat więc wiekowo są podobne nie czekaj tylko zmień lekarza Powiem tylko tyle że moja córeczka tak jak i twoje dziecko ma obiawy na dłoniach a używając kosmetyków- leków itd nie wiedząc na co jest uczulona możesz pogarszać Nas czekają kolejne jak coś to pisz może wymienimy doświadczenia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podajesz dziecku jakieś witaminy? Bo ja ostatnio słyszalm o podobnej sytuacji i okazalo się ze taką reakcję wywoływały witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie podaje dziecku witamin My jesteśmy świeżo po testach płatkowych i wyszło nam że uczulone jesteśmy na balsam peruwiański, koktail zapachowy, nikiel i kobalt wypisałam tylko te co do których odczyt wyszedł maxymalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×