Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania*

Pytanie do stażystów

Polecane posty

Witam! Mam pytanie do osób które obecnie są na stazu lub niedawno na nim były. Chodzi mi o to czy pracowaliście tyle godzin ile zakład pracy czy mniej i czy jest to gdzies zapisane ile stazysta ma pracować na stazu. Jesli np. zakład pracuje 8 godzin to czy stazysci maja tez tyle pracowac czy mniej? Z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co sie orientuje to podpisujac umowe z urzedem pracy bedziesz tam miala napisane w jakich dniach i w jakich godzinach pracujesz, sama jeszcze nie bylam na stazu choc sie wybieram, ale moja siostra byla i pracowala krocej niz zaklad (tylko pon-pt i w innych godzinach niz oni) wiec to chyba zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
ja miałam staz i pracowałam tak jak zakład tj 8 godzin a to czy mogłam wyjsc wczesniej zależało od mojego opiekunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L p
Ja jestem drugi tydzień na stazu w sądzie. Sąd pracuje 0d 7:00 do 15:00, w poniedziałki od 7:30 do 15:30. Ja zawsze przychodzę na 8:00. Tak mi kazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyy
będoąc na stażu jesteś traktowana jak normalny pełnoetatowy pracownik, tylko że za marniutką kasę. ja np. musiałam ,tak jak inni , odrabiać w sobotę dni ustawowo wolne, które wypadały w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety.az.pl/forum/
Na stażu wykonuje się takie same prace i w takich godzinach jak zwykli pracownicy, chociaż jedna z koleżanek ma nienormowany czas pracy, tyle że ona odbywa staż w prywatnej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetka
a ja jestem na stazu w urzedzie miasta i pracuje 6 godzin od poniedz do piatku tak sie ustawilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myślę że
skoro jest się darmowym pracownikiem, który dostaje 500zł, to już by wypadałodogadać się na pracowanie mniej niż 8 godzin i na wolne całe weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wszytskim za odpowiedzi. Wlasnie ja jestem na stazu od poczatku pazdziernika no i do konca roku pracowalam po 6 godz. 5 dni w tygodniu ale od poczatku stycznia jest nowy dyrektor no i wymaga zebysmy byli 8 godzin tak jak pracuje instytucja stad moje pytanie teraz zreszta juz nieistotne bo juz niedlugo mi zostalo ale bylam poprostu ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stażu pracuje się 7 godzin !!! Takie są przepisy i nie ma znaczenia gdzie się ma ten staż i ilu godzinny jest system pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................ .......
zgadza sie 7, moze byc mniej ale to zalezy od pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla stazystka
pokaz te przepisy w ktorych jest napisane ze 7 godzin????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była....
Na stażu / przygotowaniu zawodowym wykonujesz czynności lub zadania w wymiarze czasu obowiązującym pracownika zatrudnionego na danym stanowisku pracy lub w danym zawodzie (40 godz. tyg.) z wyjątkiem pracy w godzinach nocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była....
W trakcie trwania stażu / przygotowania zawodowego przysługują Ci 2 dni urlopu za każde 30 dni kalendarzowe. Każde 2 dni możesz wykorzystać najwcześniej po upływie 30 dni i za ten okres przysługuje stypendium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była....
To ze strony Urzędu Pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×