Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemy same mam

problem z majtkami

Polecane posty

Gość problemy same mam

no nie wiemjuz czy neiprodukuja wiekszych rozmiwrow majtek?? ja kupuje na rynku i kupuje zawsze najwiekszy z mozliwych romzmiarow xl a i tak sa mi za male jak podciagne ja bardziej do gory to mi wlaza w tylek a jak zaloze tak zeby nie wchodzily w tylek to widac mi pol d**y na gorze to nie jest zart tylko serio mam z tym problem czy zaluja juz nawet materialu na mjatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemy same mam
wiem ze to brzmi smiesznie ale to nie zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNiebieska
Duże rozmiary bielizny widuję na straganch rozłożonych na chodnikach. Widocznie rozmiary większe są mniej popularne, albo nie modne. Musisz poszukać. Może bliżej wiosny będzie większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to tak jest, chinskie XXXXL ktore mozna kupic na bazarku czy stadione X-lecia to co najwyzej normalne m a juz napewno nie l czy XXXXL-smiesza mnie te ich rozmiary. Radzilabym Ci kupic majtki w sklepie, fajne, niedrogie i dobrej jakosci sa w H&M naprzyklad. I tam napewno kupisz dobre na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nossze S
w H&M normalnie nosze M ale tam jest duza Amerykanska rozmiarowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemy same mam
kurde jan ie jestem gruba jestem normalnej postury ale na rynku faktycznie jest chyba jeden rozmiar mimo ze na metkach pisza rozne jak ja kiedys kupilam majtki to m nie roznilo sie praktycznie wogle od xl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemy same mam
a i do tego mam wrazenie ze wszedzie wisza tylko te glupie striingi czy jeszcze wogle mozna kupic gdzies normalne ladne i wygodne figi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze warto pomyslec
o kuracji ODCHUDZENIOWEJ ! (chociazby dla zrowia - bez urazy)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgunia
nie rozumiez tematu , ty nade mną wyjdx na bazar i popatrz na majtki; od s do xxxl , a różnicy między nimi nie ma prawie żadnej ja kupuję zwykle w h&m albo c&a i tam mam m , a jak szukam na bazarku , to też wychodziłoby xxl oszczednosć materiału i tyle hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×