Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lusesita Que

Mam takie pytanie czy to mozliwe ze zamiast GNW teraz poleci PRAWO MIASTA?!

Polecane posty

Gość Lusesita Que

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita Que
wlasnie przeczytalam na jednym forum ze prawo miasta ma leciec na polsacie w niedziele o 22... a co z goptowymi na wszystko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita Que
ohh to dbrze odrazu mi ulzylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita Que
ale juz wiele osob mowi ze to w niedziele o 22...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruca,jak mówię,że w czwartek,to w czwartek!Wiem,co mówię.Zresztą wystarczy wejść na program w necie i się dokładnie dowiedzieć.Zaraz to zrobię dla spokoju sumienia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmocniej przepraszam.Jest tak,jak piszesz.\"Prawo Miasta\" jest w niedzielę,o godz.22.00,a zaraz po nim będzie (23.00)odcinek \"Gotowych na wszystko\".Tylko jeden odcinek:O Jeszcze raz,przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to swinie tez ogladam gnw:D o 23 i tylko jeden odcinek 😡 szkoda,ze jeszcze o 1 w nocy nie puszcza:p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... masakra ... nie dosc ze bd tylko jeden odoineczk to jeszcze od 23... kurde jakies glupie prawo miasta...:P hehe ja chce moje GNW:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu anka
mogli by przeciez na odwrot puscic najpierw gnw a pozniej jakies prawo miasta, wktorym nic procz k**** i ch** nie uslyszymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz całkowitą rację.W tych polskich filmach nic,oprócz przekleństw,nie usłyszy się konkretnego.Ja,oczywiście,nie będę oglądać \"Granic Miasta\".Nie lubię takich filmów,a do tego,jeszcze obsada:Wilczak,Pazura,itd........ Kiedyś próbowałam obejrzeć \"Psy\",a później \"Młode Wilki\".Nie dało się,niestety. Oni(wTV),celowo dają w tej kolejności,mają nadzieję,że ten,który czeka na GnW,to siłą rzeczy \"zahaczy\"też o \"granice\":O Ciekawe,jaki będzie serial \"Mamuśki\".Obsada nawet znośna:Celińska,Wencel....... Bo,mam nadzieję,że to nowy serial.Chyba nie leci już nie wiadomo ile czasu,a ja nie wiem o tym?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski dopieor bd lecxiec... tez zamierzam na to patrzec bo moze bd fajne;) hehe ale na prawo miasta napewno nie!... wnerwiaja mnie te polskie serilae...tylko kurwa itp ... i prawie zawsze ta sama obsada...;/... ja chce moje ukochane GNW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę polskich seriali
szczególnie tych kryminalnych tj.Fala zbrodni,Oficerowie,Kryminalni i jeszcze inne polskie badziewia:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,że \"Mamuśki\"dopiero będą.Zobaczymy,czy da się to oglądać.:P Co do seriali kryminalnych,mam takie samo zdanie,nie są nic warte.A aktorzy,faktycznie,ciągle ci sami,jakby w Polsce,nie było innych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dokladnie...wogole jakos tak polskie seriale mi do gustu nie przypadaja...ja tam z polskich patrze jedynie na na wspolnej,hmm czasami nianie (no zaniedlugo mamuski) bo posmiac sie mozna...:D a tak to chyba nic wiecej...reszta to same amerykanskie, i wogole jakies zagraniczne telcie;) i one to sa faajne:D mozna sie wciagnac w to a nie... kurde kryminaly \"nam\" najgorzej wychodza... a filmy ktore sa w kinach tez wszystkie na jedno kopyto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. TYLKO MNIE KOCHAJ i DLACZEGO NIE...aktorzy prawie ci sami,scenariusztak samo,musyka filmowa,plakaty... normalnie wszystko... a po co wybierac sie do kina na dwa podobne filmy...?!... dlatego raczej chodzimy na zagraiczne produkcje..i ja sie nie dziwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×