Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia23

Agata - podoba się to imię ?

Polecane posty

Gość mamusia23

Bardzo chciałabym tak dać córeczce na imię ale nie wiem czy się spodoba więc bardzo proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia23
No właśnie obawiam się że może być nazywana AGĄ a bardzo mnie drażni imię Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne imię tak się nazywa moja 8 letnia chrześnica ;) Nasza mała GaGa .... ;) Aga to skrót od Agnieszki ....my nazywamy Agatę - Agatka ...Aguś ....GaGa ...Agatulec :D fajne imię ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
bardzo podoba mi sie to imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak na imie i baaaardzo je lubie :) a mowia na mnie Agus raczej, rzadko Aga... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obawy
piekne imię i takie nieudziwnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała to nasz kochany Agutek :D małe Agatki są słodkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydłoza
mnie się nie za bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się to imię. Nie spotkałam się z tym, żeby na Agatę ktoś mówił Aga. Agata, to fajne, krótkie imię, nie trzeba go na siłę skracać i zdrabniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
dałam mojej córeczce imię Agatka,chociaż też nie podoba mi się zdrobnienie Aga.Mała ma 14 m-cy i bardzo pasuje do niej to imię.Chyba wraca to imię do łask,a wydawało mi się że moja będzie jedyna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość net ar
agatka to imię, które prymitywni rodzice nadaja prymitywnym dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jest zdrobnieniem imienia Agata a nie Agnieszki. Moja córcia ma na imię Agatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że Agata-ka jest zajebistym imieniem ;) Uwielbiam je, mam do niego sentyment...nosze je już 21 lat :P Aga to skrót od Agnieszki! Niektórym zdarza się powiedzić Aga (niestety) nienawidze tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga jest zdrobnieniem
Agaty jak i Agnieszki. Od Ciebie zależy jak bedziesz zdrabniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy moja siostra nazywała tak swoją córeczkę przed 8 laty nie specjalnie mi się ono podobało ....po latach obcowania z Agatą , mogę powiedzieć ,ze imię jest boskie ! Agata-Agatka-Agusia-Agunia-Agat :) - Agata Sałata :P Super imię .Moja chrzesnica.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ma tak na imię i nigdy nie mówiliśmy do niej Aga Ładne imię i rzadkie w tych czasach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na imię Agata i nigdy go nie lubiłam! Wszystkie mi znane Agaty też marudzą na swoje imię. Zdrobnienia to jeszcze, ale samo \"Agata\" takie jakieś twarde jest :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam zbyt wielu Agatek. Owszem w przedszkolu, w każdej grupie pewnie jest jedna Agatka, ale to imię nie jest oklepane. Lubię imiona, które nie są zbyt oklepane i szczególnie popularne. Zawsze podobała mi się Martyna, ale ostatnio dostrzegam coraz więcej dziewczynek o tym imieniu, a jeszcze kilka lat temu, Martyna rodziła się na tysiąc urodzeń. Jaki z tego morał?- ludzie idą za modą i lubią naśladować innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agate
ja mam tak na imię! :D nienawidzę, gdy ktoś mówi do mnie Aga ;p a znajomi mówią na mnie Agati ;p a mama zawsze Agatka choć mam 20 lat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heidi lump
nie podoba mi sie, okropne takie cięzkie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszkszksz
Mnie się zupełnie nie podoba, ale z imionami zawsze tak jest - jednemu sie podoba, drugiemu nie. Kojarzy mi sie z jakąś wroną czy innym ptaszyskiem, nie wiem sama, dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmmma
Agata=szmata, proste? lub Agata noga zamiata Aga to jest od min 33 lat skrot do imienia Agnieszka! Agatka a Ty poronilas, ze piszesz "aniolek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze się podoba :) a co do skrótu Aga to na mnie bardzo często tak mówia, szczególnie mój mąż i mój ojciec :P mam też kuzynkę Agnieszkę i na nią mój ojciec też mówi Aga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciocia miała na imię Agata, ale bardzo go nie lubiła i jak skończyła 18 lat to zmieniła sobie imię, czasem jak ktoś z rodziny chce ją zdenerwować to mówią do niej Agata, to wtedy jest zła aż do czerwoności. Mi osobiście się podoba, ale mężowi nie, więc znaleźliśmy imię które obydwojgu nam się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska.s
Agata może być, obesnie rzadko nadawane a imie nawet ładne. skoro tobie sie podoba to nie patrz na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×