Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lybkaaaaa

FAKTY I MITY ile zarabiacie m-cznie?

Polecane posty

Gość lybkaaaa
jakuben3 Chyba ze masz gotowke to idzesz do agencji i kupujesz to co Ci sie tylko spodoba nawet Zamki maja w ofertach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzidzia
pracuje w irlandii i jestem recepcjonistka..wiec krotko mowiac nie robie nic...siedze na necie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lybaaaaaa
To gratulacje.A my tu o zarobkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london boy
Po pierwsze to nei ma czegos takiego jak wysokosc zarobkow Polaka w UK. Mozna powiedziec ile zarabia mniej wiecej -kucharz, lekarz,pomocnik,malarz czy kominiarz. Oczywiscie wszystko zalezy od doswiadczenia. A 3 tys miesiecznie to 36k rocznie, na jedna osobe to niezle ale utrzymac za to rodzine w Londynie pewnie wyszloby na styk. Ja zarabiam 1200f miesiecznie,w sumie to nic mi nie zostaje z tego,czasami nawet brakuje.Tak jak napisali poprzednicy W UK nie jest tanio a szczegolnie Londyn jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedenczykowata
maz pracujac w wiedniu dostaje 14 wyplat po 1300 euro do tego dochodza nadgodziny ok 40 w miesiacu ale i tak debecik co miesiac jest na koncie...szukamy nowej pracy:)..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2700 netto
3700 brutto...pracuje rok w duzym miedznarodowym koncernie, studia skonczlam za granica, znam biegle 2 jezyki obce (plus nasz ojczysty), ucze sie trzeciego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2700 netto
dodam, ze mieszkam i pracuje w Holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milamila
Ja 2500 euro na reke a moj narzeczony...hm tak po prawdzie to nie wiem ile ale na pewno cholernie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbabe
ja i moj mezunio misiunio -+ 3000 funtow miesiecznie, czasem 2700 innym razem 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Miiiiiiii
Ja mam malutko...jakies 700 funtow miesiecznie..czasami 800-900, zalezy ile mam godzin tygodniowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lybaaaaaa
To widze ze wiekszosc bardzo ma przyzwoite zarobki.Gratulacje. To fajnie uslyszec ze Polakowi tez moga zaplacic dobrze.Bo w Polsce wiekszosc mysli ze na emigracji to czlowiek robi najgorsza robote za psie pienadze. Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lybaaaaaa
mala miii nie jest tak zle:) ale jakos da sie przezyc jak czlowiek gospodarny:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowe stereotypy1
lybaaaaaa-co do przyzwoitosci zarobkow to bym sie sprzeczala!ale dlaczego piszesz ze w plsce tak se utarlo!ja siedze za granica juz 6 latek i jeszce nigdy czegos takiego w polsce nie slyszalam...przewaznie zzdroszcza!a ci co gadaja najwiecej przewaznie znaja parszywe warunki z wlasnego doswiadczenia bo byli,podloge myli,a ze sie im nie udalo i sa nieudacznikami generalizuja wszystkich tak samo!wyobraz sobie ze ja nie znam nikogo z polakow,kto by sie tlamsil na mieszkaniu na pokoje,owszem wiem ze tak jest ale ci ludzie tyraja i co zarobia sla do polski,bo tam bieda(heheheh taaaaaa)......a inni nie wiaza przyszlosci z krajem i zyja w nowej ojczyznie najnormalniej jak tylko sie da!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20stka z londynu
ok.2200 minus 25% podatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×