Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...niekochana...

Musiala bym go zdradzic zeby w ogole sie zainteresowal

Polecane posty

Gość ...niekochana...

Czasem albo i moze nawet zawsze mam takie wrazenie, ze chyba dopiero gdyby zdradzila swojego chlopaka zainteresowal by sie hmm... mna? nie wiem czy to dobre okreslenie. Zaufanie jest bardzo wazne w zwiazku, bez zaufania nie da sie zbudowac nic trwalego. Bylam wczesniej w zwiazku w ktorym bylam kontrolowana, chlopak byl okrutnie zazdrosny, przeszkadzalo mi to bardzo... A teraz? Brakuje mi zazdrości mojego chlopaka o mnie. Nie mowie o takiej bezpodstawnej, ale go ruszylo by dopiero gdybym go zdradzila :/ ( zeby bylo jasne, nie mam zamiaru tego robic, i nie bede nigdy miala). Smsy od jakichs chlopakow, telefony, moje wyjazdy w tylko meskim gronie.. nic go nie rusza. Zaczelismy chodzic razem na silownie, gosc ktory tam pracuje podrywa mnie (przy moim chlopaku) robi to dyskretnie, ale zorientowalam sie, z reszta moj luby tez bo zazartowal ze wpadlam tamtemu w oko.. Co o tym myślicie? Szczegolnie prosila bym o wypowiedz Panow, ale nie tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez tak mial :P Ale mu \"przeszlo\" i teraz bywa zazdrosny gdy jakis lolas wodzi za mna oczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa23
ja ostatnio bylam z moim na imprezie podszedl do mnie facet i zaczal mnie podrywac, wtedy ja powiedzialam ze nie jestewm sama i pokazalam mojego chlopaka.. a moj kochany na to ze ja jestem tylko jego siostra i wszystko spoko,zaczeli sobie rozmawiac. tamten mowil niezla dupa z twojej siostry a moj sie tylko smial to normalne tez nie jest!! zrobilam wielkie oczy jak to uslyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...niekochana...
myslalam ze to tylko moj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jakiś Pan
by się wypowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×