Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobry material na kochanke

szukam mezczyzny na czasami

Polecane posty

Gość czyste interesy
tym bardziej, gapciu, ze to forum dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada za zdrade
a jatam się piszę :) na taki układ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy po przeczytaniu całego topicu mam tylko jedno pytanie. Czy w tym samym wieku to starszy czy młodszy dla Ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... więs skoro reflektujesz na starszych to rówieśnik odpada... :( ... no ... chyba że jesteś z grudnia a ja ze stycznia :D A tak na powiażnie, to bywam w Gdańsku czasem. Może oprowadzisz mnie po tym jakże ciekawym mieście ... hm .. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, więc zachowam resztę dla siebie tymczasem... a co do Gdańska, poza terenem Targów przy ul Beniowskiego miast nie znam kompletnie :) Jednak zawsze to bliżej jak na koniec świata :) Polska to mały kraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywam dwa razy w roku na Targach w Gdańsku i tyle, czasem przejazdem przez Trójmiasto, czasem w okolicach ... Bliżej mi północ jak południe kraju :) Więc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc proponuje Ci spotkanie. Ot tyle, kawa, kolacja... póki co nic więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc czego tu szukasz? Z Twoich wypoiedzi nie udało mi sie wyłuskać choćby cienia próby nawiązania kontaktu, poznania kogoś blizej, próby dowiedzenia się czegoś. Tylko słowa - puste słowa. Jak zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwazam aby to bylo odpowiednie miejsce do czegos wiecej, niz zaintrygowania....... zaciekawienia.... marzenia, pragnienia... to wszystko jest zby intymne, aby bylo dostepne dla tak wielu... tu jest mnie czastka.... cala ja dla nielicznych, w zupelnie innym miejscu, w zupelnie innej postaci, w zupelnie innym czasie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben lloyd
czasami jestem zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - wyjątkowa :):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 kwiatki od Morfiego:) wirtualne i na odległość, ale na dzień dzisiejszy te wirtualne muszę spełnić swoją rolę... wiesz że wolałbym je wręczyć osobiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×