Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NightExpresss

opłacacie gościom weselnym hotel?

Polecane posty

witajcie, nasi goscie z rodziny nocowali częsciowo u mnie w domu, albo u kogoś innego z rodziny (bywało, ze siostra cioteczna z jakaś kuzyneczką wieki sie nie widziały i jedna drugą zabierała na noc). Gościom nie należącym do rodziny zapewnialiśmy nocleg w hotelu. Był też kierowca, który osoby mieszkajace 30-40 km od przyjecia odwoził do domu na życzenie. Ja też bedąc gościem na weselach miałam zapewniany nocleg u rodziny, albo był opłacony hotel/pensjonat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie przyjechałam na wesele. Panna młoda powiedziała ze nocleg zapewniony u nich w domu,później że skoro zjeżdża sie dużo osób to wynajmą pokoje. Byłam zadowolona. Na miejscu okazało się że te pokoje to 3 pokojowe mieszkanie jakiejś starej babci. Jesteśmy tu w 4 rodziny-16osob z małymi dziecmi. Zimno. Drzwi sie nie domykają. Warunki okropne. Mamy 8 łóżek. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle zorganizowałam wesele w hotelu. Dokładnie w www.hotelhorda.pl w Słubicach. Zdecydowana większość gości została w hotelu. Polecam wam zrobić wesele w tym miejscu. W Hotelu było dobre jedzenie i co najważniejsze, goście mieli blisko do łóżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena89
My opłaciliśmy tylko kilku osobom, które miały najdalej, a reszta jak chciała to musiała sobie sama wynająć pokoje. Ale ceny dla gości weselnych w hotelu SilVia były bardzo atrakcyjne, dlatego właśnie na niego się zdecydowaliśmy. Jeśli ktoś z Gliwic lub okolic to serdecznie polecam http://hotelsilvia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z racji, że organizowalismy nasze wesele wlaśnie w hotelu. Był to best western efekt express w krakowie. To właśnie przygotowaliśmy noclegi, ale tylko dla gości którzy przyjechali z daleka. To był dobry pomysł, bo mieliśmy pewność, że zostaną do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo u koleżanki opłacili większości pokoje i spora ilość gości tak koło 23 szła od razu do pokojów, a pół godziny po północy zespół grał na pustej sali. Goście mieli gdzie pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nasi goscie spali w hotelu http://www.hotelsleep.pl/ i rzeczywiscie placilismy im za nocleg - ale wylacznie tym, ktorzy byli z daleka. Myslę, ze to odpowiednie roziwazanie jest, jesli robisz wesele z dala (przynajmniej od niektorych gosci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że nie. Jeśli są biedni, niech odłożą z koperty. Wielu jest takich, co przytaszczą prezent, w postaci nieużytkowego kompletu pościeli, a później liczyliby na dobry pokój, za który trzeba zapłacić gotówką. Mamy wystarczająco dużo wydatków, jeśli ktoś potrzebuje luksusu, to niech zapłaci. Jeśli nie, może zdrzemnąć się w samochodzie na parkingu, przed hotelem. Jak się rozłoży siedzenia (oczywiście, nie zimą) się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z przedmówcą - jeśli zapraszasz gości gdzieś dalej powinieneś nocleg im zapewnić nie narażąjąc na dodatkowe koszty. Jeden przyniesie Ci zastawę, ale większość z nich daje Wam jednak pieniadze. A jak zapłacą hotel i dadzą CI mniej w koperte to potem będziesz marudzic ze za malo dali? Tak Cię traktują jak i Ty ich! My zrobilismy wesele w hotelu www.royalhotel.pl/ - od razu tam wykupiliśmy też noclegi. Było wygodnie i zwróciło nam się, bo dobrze potraktowani goście potraktowali nas jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
My chyba zdecydujemy się na sale w tym hotelu https://www.hotelponiatowski.pl Niektórzy goście będą z daleka więc opłacimy im nocleg. Myślę, że wypada tak zrobić gdy zaprasza się rodzinę, ktora mieszka spory kawałek od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×