Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Obejrzalam III sezon Preason Break !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość monisiiiiiiiiiiiiia
III SEZON PRISON BREAK JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEDE MIALA JUZ W TYM TYGODNIU IIISEZON A I TO NIE JEST żART PRZYSIEGAM NO ALE NIE WIEM CZY W TYM TYGODNIU BEDE MIEC BO MOJA KUMPELA MA MI PRZEGRAć (((((ALE WENWORTH MILLER JEST PIEKNY PO PROSTU SPIęęęęęKNIś Z NIEGO BUZIAKI DLA NIEGO:*:*))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot killer
jasne.a skad ci przegra? kurde w stanach leci 2 seria w poniedzialki we wtorki ja oglada ponad polowa polski na komputerze a 3 serii jeszcze nie nakrecono. mialy byc dwie. ale niestety beda ciagnac dlaej ten serial. mam nadzieje ze nie zrobi sie z tego lost bo tam juz przeginaja.ma byc 5 serii. zreszta i tak sie tam prawie wszstko wyjasnilo iec nie ma juz takiej przyjemnosci ogaldania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealnie powiedziane
ale niestey obawiam sie zrobi sie z tego kicha przy nastepnej serii-ta 2 jest juz gorsza niz 1:( takie zycie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też to dziwi, bo III sezon w USA dopiero pod koniec września ;)a teraz chyba kończy się dopiero II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik_1
te teksty o 3 sezonie robia sie juz nudne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***oRzEsZeK***
Ja tam mam na płytkach I sezon(22 odcinki) i II sezon(19 odcinków) nie ma podobno jeszce III serii jeszcze nie skończyli II a pozatym na necie jest napisane, że powstał nowy odcinek "Sweet Caroline" to jest 19 II sezonu. Ja mam go i sppoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***oRzEsZeK***
Anula proste że jeszcze nie skończyli II sezonu, wy już gadacie o III serii i o IV jak jeszcze żadne chyba nie wyszly . Aż żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będe gwiazdą hollywood
A wiecie co?? to jeszcze nic co piszecie. Ja zagram w 5 sezonie!!! mam juz nawet scenariusz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkkkkkaa44
a ja wczoraj do 4 rano ogladalam odcinki II serii,mam do 15ego,w sobote mam miec do 19-ego i juz nie moge sie doczekac:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfjxjrti rjudxkl f
trzeci sezon koncza krecic w stanach, gdzies tak wyczytalam na necie, drugiego jest juz 20 odcinkow wyemitowanych, no nie? Tak mi sie wydaje... a IV seria byla super:P a ty tam wyzej gwiazdo z hollywood chyba nie umiesz trzymac jezyka za zebami, nie chwalilbys sie tak V seria, bo tu juz VI planuja ze mna w roli glownej (majkel skofil zmieni plec i bedzie majkela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha
oglądnęłam wczoraj 20 odc. II serii - Panama. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juwiol
sluchajcie potrzebujemy odcinki od 13-19 drugiej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanki
sluchajcie, ale oni to juz do 4040 z zagubionych doplyneli, na wyspie bedzie saly spektra swiadkiem na weselu michela i der zofi burskiej, a niani frania wybrala juz dla nie suknie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanki
a wiecie, ze dr zofia burska jest teraz w ostrym dyzurze, bo miala dziewuch transwer, a burski w 4 sezonie rodziny soprano wystepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marioleczka=*
Bosh! on jest taki slodki ze szok!!!!! kocham ten fillm i czekam na dalsze odcinka!@!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludwik
weś idiotko głupia nie kompromituj się.żal mi ciebie,wyobrazam sobie jak liżesz mi buty kiedy oglondam III sezon W sierpniu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian i Hela
A w VIII sezonie Michael w wiezieniu w Panamie spotka sie z Mahone, Bellickiem i T-bagiem i utworzą "DRUŻYNĘ A"...uda im sie uciec i tratwą świra dopłyną do zagubionych a z tamtąd uratuje ich Scally i Mulder...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian i Hela
A tak poza tym to wszyscy jesteście poryci i macie coś nie tak z głową...jesteście obłąkani jak Patoshik(z całym szacunkiem dla niego).Zróbcie sobie tratwę i płyńcie do Stanów kręcić X sezon...MONISIIIIIIIIIIU jak będziesz miała III sezon do Wielkanocy(bo jakimś cudem specjalnie dla ciebie nakręcą w 2 dni) to daj znać...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamart
Ja głupieję!Jestem tak zdegustowana zakończeniem II sezonu ..... No to jest w końcu III? czy jaja sobie robicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu keyu
Who maybe the best?????????????? that's depends on PB season 3 someone agree whith me??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virussss
a ja oglafdam 4 serie oooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =99=
a wiecie ze sara niezyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =99=
obcieli jej głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×