Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Obejrzalam III sezon Preason Break !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

a więc michael wziąl slub z sarą ;) jak się okazalo sara jeszcze przed slubem zaszla w ciąze T-bag podkochuje sie w pani prezydent ktorą poznal na slubie michaela i sary, ta odwzajemnia uroki \'\'mlodzienca\'\' falszuje dane dotyczące ukochanego, dzieki czemu odzyskuje wolnosc i aby raz na zawsze zapomniec o przeszlosci poddaje go serii zabiegow chirurgicznych zapowiadają IV serie... zartowalam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne!!!!! załosna jestes, i ta twoja prowokacja. az mi szkoda literek na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dopiero przeczytalam caly post, wczesniej zerknelam tylko na to zalosna jaka prowokacja ??? :O kazdy wie ze to dla smiechu :O kręcą koncowe odcinki II, nie wiadomo czy III w ogole powstanie co drugi topik to : oebjrzalam I, II serie wiec sobie zazartowalam :O ale chyba nie mozna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeee
Ty i te Twoje zart :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalosne to jest to ze tutaj dla was wszystko jest zalosne, zenująca, wypowiedzi ponizej poziomu :O po co tu wchodzisz skoro to takie zalosne? choc wiem po co, zapewne jestes jedną z tych ktora czerpie energie na caly dzien siedząc przed monitorem i obrazając kogo się trafi 🖐️ ot i cala doglębna analiza twojej osoby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam ostatnio w usa i bylam na planie tego 4 :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam wogole ze kellerman odbije michaelowi sare bo wtedy ja podtapial z milosci ze ona woli michaela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak potwierdzam dobrze slyszalas, ale na krotko ją odbije bo sara zakocha sie w mahone po tym jak do niej strzelal w 78 odcinku 7 serii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaII
no prosze Was, dlaczego kłamiecie?Przecież na początku III serii okazało się, że Michael nie kocha Sary, tylko T-Baga, i oni płyną do Holandii tą tratwą, którą zaczął budować świr, żeby tam sie pobrać i żyć długo i szczęśliwie! A Sara i Lincoln zakładają exkluzywny burdel dla Panów, w którym można ruchać całe Fox River. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaII>>> no prosze cie!!! ja ciągle wierze ze michael kocha sare 😭 a ten slub z t-bagiem to tylko dla tych 5 milionow! ale zdemskowalas nas mimo wszystko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkall
jak kocha sare??Nie kocha sary, tylko t-baga, w 2 odcinku III serii mówił przecież, że sex hetero w ogóle go nie satysfakcjonuje:classic_cool:nie słyszałaś tego? A tak w ogóle, to Michael poichodzi z homosexualnego związku Lincolna z ich własnym ojcem, Michael miał dwóch tatusiów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkall
I serii chyba 23, drugiej widziałam 18, czekam na kolejne:)a ma być chyba też cos około 23, nie wiem ,dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to serie!!!!!!!!to teraz leci w telewizji pierwsza? która ma 23 odcinki a potem bedzie druga seria i trzecia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkall
tak, I, II, a III najlepsza:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za linki
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde! to ile w końcu jest tych serii? :o bo nie wiem na co mam sie psychicznie nastawić :D kończę oglądać 1 serię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałas 3 serię i nie wiesz jak się pisze tytuł tego serialu? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do olkall- i dopłyną tą tratwą na wyspę, gdzie są Zagubieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkall
proste, zapomniałam dodać tego detalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek sap
powstanie 3 seria Prison Break bo czytałem niedawna na stronie www.yahoo.com że sare porwią (i zniknie na pare odcinków z przyczyne iż zaszła w ciąże) i pojawi się dopiero w połowie 3-go sezonu. Pozdro dla maniaków PRISON BREAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ten serial zakończy sie na 3 serii, czy powstanie tasiemiec typu \"moda na sukces\"? :o ktoś wie? oglądam dopiero 2 serię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×