Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

co sie stalo z naszym 50latkiem? te trojkaty pana"z przyyjemnoscia"go zniechecily, co by powiedzial o obecnym teraz dzidziusiu???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaeger...ten sam
ANDA... Twoje uwagi chyba wniosą cos nowego w dziedzinie nauk medycznych.Dotąd wydawało mi się ze dzidziusia robi sie czym innym niz ..."tchem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50latek---z tego co pamietam---sam ma małe dziecko....ciekawe co by mi..nam doradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaeger...ten sam
Dla was?...jestem dostępny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
dziewczynki jestem u swojego Myszaczka.....jak wrócę do domku to otworzę swoje gg i spróbuje Wam odpisać, jeszcze dzisiaj.....no....moze jutro, bo Myszaczek mówi, że zostało juz tylko 25 minutek dzisiejszego dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałam na gg---bo mąż i wspólna poczta...wystarczy ze ja z nim romansuję....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak57
jestem Myszak ... co to za glupie dyskusje..... takie forum trzeba zlikwidować..... bo nie mogę zajmować się moją Andą....bo ona z wami ciągle dyskutuje..... a noc jest taka krótka.... Jaeger zajmij się swoją kobietą, a nie bałamaciusz dziewczyny... kobietki zapraszam was do mnie na wspólnie spędzone chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddałam się aborcji
z pewnością nie pytaj o 50-latka generalnie, to może być dziad, a może być też super seksowny mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc ando---chociaz raczej moze nie spij;) a reszcie zycze miłego gadugadania:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszak 57---miło mi Cię poznać:) juz zwracamy Ci andę...alez niecierpliwiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
dziewczynki milutkie....to czysta prowokacja.....mój Myszaczek złości się tylko troszkę szczególnie o Jaegerka.....podrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
macocha mojemu Myszaczkowi spodobaly się Twoje słowa....twierdzi, że oczekuje na Twoje gg......prowokant....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ktorzy sie obudza w piekny sloneczny dzien-tak jest u mnie - a u was????:D MAM;MAM;MAM- chyba- wczoraj Jaegerek nie chcial zdradzic swego imienia, nawet intymnie przez gg, ale chyba \"wyczailam\"- ok, Jaeger- nie powiem na forum, tak ci obiecalam, chociaz nie musze dotrzymywac slowa bo ty mi imienia nie zdradziles, to tylko moja \"wersja robocza\"- napisze na gg- powiesz mi czy mam dobrego nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
cześć 65.....a ja myślałam, że imię Jaegera to już wszystkie mamy opanowane do perfekcji....a tak naprawde to tylko Twojego gg jeszcze nie mam...Wróciłam o 5 od mojego Myszaczka.....troszke później napiszę swoje refleksje.... w końcu na główny temat tego topiku.....chociaz obiecałam Myszaczkowi, że juz niebede Wam opowiadała....hi hi hi....o tym co się dzieje...ale jeszcze tylko jeden raz....pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaeger...ten sam
Witam o pięknym poranku wszystkich bywalców tego forum! Niezły był ten bałaganik wczorajszej nocy tu na forum...całkiem niezły :) Nie wiem jakby ta zabawa się zakonczyła...moze lepiej że ob.Myszak wkroczył zdecydowanie i trochę ukrócił swawole :) Część wczorajszej nocy spędziłem z 65ką...całkiem niezła sztuka! :) No a poza tym...wiosnę juz się czuje w powietrzu...wreszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) anda---wydaje mi się ze wczoraj Ci wszystko wysłałam.....ponowie jeszcze..... 65---zdradz nam imie Pana J......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anda---mozesz moje gg dać Myszaczkowi----obiecuję,ze nie będę z Nim romansowała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaeger------może spędzisz którąś nockę ze mna...tak on line oczywiscie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdradze imienia- obiecalam, a teraz niestety nie moge rozmawiac, do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
się dopiszę, a w zasadzie w odpowiedzi na kiedyś zadane pytania 50-latka (które gdzieś się w tłumie zgubiło;) ) powiem,że znam 20,30-latki buchające seksem i rozgyczone nim, podobnie jak i 50-latki tak sama sytuacja dotyczy mężczyzn. i tak sobie myślę, że ani wiek ani płeć nie ma tu żadnego znaczenia, bo to zależy tylko i wyłącznie od tego jakim kto jest CZŁOWIEKIEM :) Pozdrawiam Strasznie mi to enigmatycznie wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
już mam to był post 30.03 godz.15.52 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaeger...ten sam
Znamy...znamy tę bajkę: "Człowiek...to brzmi dumnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, przyznasz Jaegerku ze oprocz czlowieka potrzebna jest jeszcze kobietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zart, nie obrazajcie sie panie,ok?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaeger...ten sam
Ooooo...witaj 65ka! Mało nas tu dzisiaj. Nasze panie chyba po wczorajszym balu odsypiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×