Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

Gość anda71
z przyjemnością----------> cokolwiek miałyby znaczyc Twoje slowa.......( masz wysoko ustawiona poprzeczkę) ........chce ci powiedzieć, ze moj staly dlugoletni związek był z milości......i co dziś tak naprawde z tego mam.....oprócz dóbr materialnych......nie oceniaj mnie źle.....ale teraz nauczyłam sie brać z życia to co najlepsze......cieszyc sie chwila, która tak krótko trwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
czyli lepiej się umartwiać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, widze ze Anda smutna, piszesz o cieszeniu sie chwila, jeszcze niedawno zazdroscilam ci tej umiejetnosci a co widze -tak samo sie meczysz jak kazdy w takiej sytuacji, przykro mi, ale nawet nie umiem pocieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że primum no nocere, chodzi o to by nikogo nie krzywdzić, dla własnych korzyści i przyjemności to niekoniecznie jest do Ciebie ale to kwestia sumienia, chyba za głęboko wchodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może będę za ostra---tez nie chcę nikogo oceniac,tym bardziej,ze swieta nie jestem-----nalezy starac sie tak zyć i postepowac,aby nikogo świadomie nie skrzywdzić----a to czasami,niestety powoduje to,ze nie chcąc krzywdzic innych,jakos tam krzywdzimy siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnoscia zdublowałam Cię---wybacz----ale ja dzisiaj nie nadązam:) więc chyba się pozegnam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest z ta teoria\"cieszenia sie chwila\"- rozumialam ze osoby ktore swiadome sa ze ciesza soie tym co jest teraz zakladaja z gory ze jutro moze byc inaczej-dlaczego wiec smutek?:), cos chyba nie do konca bylo to takie swiadome cieszenie sie chwila, w podswiadomosci ta chwila miala byc duuuuuuuzo dluzsza , co najmniej, czyz nie ????:(, ja nie umiem sie cieszyc chwila, na to chyba juz u mnie za pozno , potrzebuje jakiejs wizji przyszlosci, a jak tego nie ma to trudno mi sie cieszyc, zazdroszcze tym co umieja, ale jestem pewna ze takich co naprawde umieja jest niewielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
na cieszenie się chwilą NIGDY nie jest za późno, ZAPAMIĘTAJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
65 chwila nie ma wizji przyszłosci, trwa i ma być pięknie :) carpe diem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owsze, nigdy nie jest za pozno- jesli dotyczy to np.spiewu ptakow, ktory mnie codziennie budzi, pieknego wschodu slonca, natomiast co rozumiemy tak naprawde po pojeciem-cieszyc sie chwila z innym czlowiekiem?, jesli jest to przypadkowy wspoltowarzysz podrozy z ktorym mi sie wspaniale rozmawia- spedzam godzine, dwie w podrozy, dobrze sie bawie rozmowa i koniec, taka chwila potrafie sie cieszyc, jesli natomiast jestem z mezczyzna w lozku i mam sie cieszyc chwila- owszem , ta chwila jest wspaniala, ale jesli nie widzialabym w tym przyszlosci to czym w sumie bylabym???dawniej mowilo sie \"puszczalska\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością-----cokolwiek byś nie miał na mysli----to i tak CMOK wsystkim----CMOK do jutra,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65 COS W TYM JEST nie za wszelką cenę :) ale jeżeli ktoś uzna że tak chce jego sprawa i jakkolwiek by sie nie nazywał nie potępiam byle mnie lub mojej kobiecie się do d. nie dobierał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezczyzna cieszacy sie chwila z coraz to inna kobieta to nie pospolity babiarz, po co do tego dopisywac jakas romantyczna otoczke, zeby zagluszyc sumienie?, zeby lepiej brzmialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
to zależy w jakim celu poszłabyś do łóżka, czy na dobry seks czy na roztaczanie planów wspólnego życia. Co zaś się tyczy "puszczania", mój pogląd jest taki, że traktowani jesteśmy tak, jak sami sobie na to pozwalamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnoscia- owszem , nie neguje takiej wizji zycia, pod warunkiem ze obie strony tego sa swiadome ,gdyby nie istnialo zjawisko manipulacji innym czlowiekiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
i po to mamy właśnie inteligencję żeby wybór był prosty a dylematy krótko trwały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
i w tym jest cały smak życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu zabilam topik:):):) juz sie nie wtracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
nie odniosłem takiego wrażenia, więcej wiary ;) i ja mówię dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
chwile mnie nie było...a jak wróciłam okazuje sie, że wszyscy się już pożegnali... Więc dobrej nocy zycze wszystkim...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
nie było mnie przez chwilę, a jak wróciłam okazało się, że wszycy sie już pożegnali...więc i ja życzę wszystkim dobrej nocy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×