Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

Gość no to i ja
a tośmy się zgrali:) jeszcze raz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50latek
Anda71-----> Topik jak najbardziej właśćiwy, przeceż rozmawiamy tu o zyciu erotycznym (choć nie tylko). Jego zachowanie jest dość typowe. Ja też kiedyś byłem podobny do niego, przynajmniej trochę (przeczytaj co pisałen do inezzzzki 7.03 g.16.15). Myślę, że przedwcześnie zrezygnowałaś z walki o udane małżeństwo. Pamiętaj, że twój mąż też kiedyś będzie miał 50 lat. Daj mu szansę dorośnięcia do miłości namiętnej z Tobą. Zastanów się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba coś przeoczyłam----no to i ja---jestes mężczyzną?ależ ja potrafię być roztargniona.... 50latek---na poczatku to chcielismy byc ze soba ---tylko my...no i ja musiałam cos dokończyc...o dzieciach rozmawialismy i owszem...tylko mój mąż boi się,że jest---że nie jest juz w wieku ,w którym rodza się dzieci---raczej wnuki.... ma pewne zwiazane z tym obawy...i to jest główny problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
macocha, z krwi i kości :) 50-latek, poczyniłeś pewne założenia nie znając dokładnie sytuacji a to nie jest bezpieczne przy udzielaniu rad innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50latek
macocha-----> tego się niestety obawiałem. Trochę go rozumiem. Ale nie rezygnuj, uświadom mu, że to dla Ciebie bardzo ważne. Poza tym dziecko w w starszym wieku odmładza. Znam chłopaka, którego matka urodziła mając 26 lat a ojciec miał już 51. Ma bardzo dobre relacje z obojgiem. Na dziś muszę kończyć.Wracam we wtorek. Życzę wszystkim radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
50latek--------> tak....napewno jest wiele racji w tym co mówisz.....ja nie mowie, że nie myśle o tym....nie podejmuje żadnej walki.....tylko, ze zazwyczaj spełza to na niczym.... może mój mąz tez kiedys będzie takim pełnym namiętności 50 latkiem.......tylko czy jeszcze dla mnie......????? czy ja jeszcze wtedy będe potrzebowala tej namiętności.......????? mysle, że nie.... Zapewne jest jedna najbardziej rozsądna recepta na moje zycie... usiąść spokojnie na tyłku.....obok męza.....przestac fikać....mysleć o glupotach......zamknąć sie w sobie.....zniknac.....Tylko dlaczego na samą mysl o tym łzy wielkie jak grochy płynął mi po policzkach....................???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja----wybacz ,ale jestem w ogóle bardzo roztargniona...a ostatnio ...to lepiej nie mówić...;) 50latek----dziękuję:) do zobaczenie:) Radosnych Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anda---proszę,nie popadaj w taki nastrój...zblizają się Swieta...spędzisz je z mężem,dzieckiem,rodziną...to teraz powinno być dla Ciebie najważniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska*
Do andy71 Ten Twój przyjaciel ma równiótko 50 latek? A wygląda wogóle na swój wiek? Pytam z ciekawości bo do mnie tez startuje Pan który ma 55 lat i mnie to przeraża. Fajnie sie z nim rozmawia, śmieje jest przystojny ale...no własnie te ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
do Ciekawska* tak, moj 50latek ma równuiutko 50 latek....zewnętrznie....z wygladu jest bardzo przystojny....dba o siebie...chociaz zdziwiłam sie, że ma juz 50 latek jak sie dowiedzialam, tzn. wiedzialam, ze ma blisko ale nie sadzilam, że juz akurat równiutko 50. Jezeli masz ochote spróbowac....to zrób to bez względu na wiek...jeżeli Cię pociąga... ma w sobie jakis urok, który Ci sie podoba.....to nie czekaj.....zobaczysz,nie będziesz żałowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam problem....
od x czasu podoba mi sie pewien facet(ma ok 50)... widujemy sie codziennie,bo dojezdzamy jednym busem do miasta... juz dawno zwrocilam na niego uwage,wydaje mi sie ze on na mnie tez... kurcze,nikt mnie tak nie zainteresowal jak on... ten facet ma w sobie COS,"odplywam"jak go widze... czesto lapie jego spojrzenia,ale mysle ze on nie domysla ,ze ja az tak jestem nim zafascynowana... nie potrafie okreslic czym mnie tak ujal,ale codzien o nim mysle i to myslenie stalo sie juz obsesja... Anda...Ty masz w tym doswiadczenie...daj mi rade jak go poznac>>>? Tak chcialabym z nim umowic sie chociaz na kawe,ale boje sie osmieszenia ,nie zrobie pierwszego kroku... co robic..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam,że z wielka przyjemnością wspominam zwiazek z facetem po 40 :) Wiedział gdzie dotknąc,kiedy przyspieszyć,kiedy zwolnić,wiedzial ze język jesy nie tylko do przepychania kęsów chleba :) brrrrr...na samę wspomnienie ciarki mnie przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnoscią------a juz się bałam,ze do emerytów się przeniesiesz....;) jeszcze tylko dwie godzinki.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo się umiałem u nich znaleźć z moją pasją do sportu, a nie są to szachy ani warcaby, sex mnie jeszcze łechce :) nie zamierzam stawać z Myszakiem w szranki ku uciesze gawiedzi nie z tchórzostwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale wiesz...panowie w cylindrach...nawet fajnie wyglądają----stanął mi przed oczami jakiś filmowy pojedynek...chyba z LALKI...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest problem
mój ma 46lat twierdzi że jest zablokowany a ja według niego powinnam miec błotko za nim mnie dotknie jestem chora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak był zauroczony
to głaskał pieśił aż zamieszkał........teraz ma wszystko w d...........a wina moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak był zauroczony
eeeeeeeeeee no co Ty ja nie lubie czegos takiego to takie jakies nie psujące do mężczyzny a ogólnie kocham go i poczekam az sie odblokuje a może i nie w końcu to tylko to w zyciu jest dobry i to trzeba docenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak był zauroczony
ale jak to przeczytalam co te dziewczyny napisały to nie moglam uwierzyć porownując z moim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×