Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

ja również..:) :) :) coś mi się wydaje,ze dzisiaj to tylko my jesteśmy na tym topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcą nam przeszkadzać?..;) bardzo mozliwe... mnie tez to nie przeszkadza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , az boje sie wlaczyc, ostatnio zle wplywam na dyskusje, jak cos bede trula to mnie przystopujcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macoszka, zazdroszcze ci jak chol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnoscia, mozesz troche jasniej , chyba ciezko mysle bo nie wiem czym sie nie popisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze z Panem \"z przyjemnoscia\"jakos nie rozmawia mi sie przyjemnie, ok, po prostu nie musimy ze soba rozmawiac, przyjaciol sie wybiera tylko rodziny nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli na forum calej Polski i zagranicy jest to tetate, to ja jestem do tylu za postepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macocho- zazdroszcze twojego normalnego ukladu- mozesz marzyc o dziecku, czekasz na niego - na meza a nie kogos kto ma dla ciebie godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macocho-< masz pasierba -jak twoj nick mowi jestes jego ...-jak to bylo na poczatku, moglabys troszke opowiedziec, bylo tak po prostu latwo ze on byl wdowcem czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"z przyjemnoscia\", pisalismy w tym samym czasie , wiec nie widzialam wtedy twoich przeprosin,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i prawie się pokłócili...:o 65---masz rację mój układ jest normalny..:)ale takie też się zdarzają,nie mozesz myśleć ,ze Tobie taki normaly się nie przytrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwalo mi koncowke zdania, dodam juz tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam ze nie mam w mojej sytuacji nadziei, dzisiaj przezylam widok, ktory mi uswiadomil ze nie mam prawa miec nadziei, moge tylko zrezygnowac i zyc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macocho - opowiesz troche o sobie?plisssssssssss:):):)jak u ciebie sie zaczelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65---mam chyba to szczęście w nieszczęściu (moich panów,oczywiście),ze pierwsza żona mojego męża zmarła,gdy ich sym miał 11 lat...no trochę nie stosownie to z mojej strony zabrzmiało---szczęście.... syna męża właściwie nie powinnam nazywać pasierbem---w dniu naszego ślubu był dorosły---tak mi po prostu łatwiej o nim się tutaj wyrażać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"z przyjemnoscia\"- na twoja prosbe troszeczke \"potruje\"- mowiles ze jestes w szczesliwym malzenstwie, jednak szukasz odmiany, jednak spedzasz godziny przed kompem zamiast pojsc z zona do kawiarni, do kina , na kurs Tai-chi albo diabli wiedza co jeszcze mozna w szczesliwym malzenstwie robic- jak u ciebie z szczesciem jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macocho- inaczej mowiac mialas to szczescie trafic na wspanialego 50latka i na dodatek wolnego-czyz nie ?ale pisalas ze jakas pani w miedzy czasie byla- chcesz o tym mowic czy raczej na forum nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była pani...a nawet dwie ,chyba...ta druga znam...o pierwsza się nie pytałam za bardzo...mój mąż również nie wnikał w moje wcześniejsze związki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle coś mi przeszkadza..nie wiem czy to problem u mnie czy na forum w ogóle....ale cięzko mi sie loguje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problemy z wyswietlaniem sie strony, wiec nie wiem czy nagle wszystko nie zniknie, macocho- przypuszczam ze to pytania juz nie na forum , jak kiedys zechcesz mi opowiedziec to na gg-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65 rozszerzę Twoje horyzonty, można pracowac na komputerze i jednocześnie rozmawiać, są różne sposoby spędzania czasu nie tylko kino czy kawiarnia, czy też Tai Chi, nie sądź podług siebie i diabłów w to nie mieszaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×