Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

Gość 50latek
Witam! :) Przepraszam wszystkich zszokowanych moją wczorajszą korespondencją z Jolką. Ale, wiecie, ja nie zawsze byłem taki uporządkowany. Młodość miałem dość burzliwą jeśli chodzi o "te sprawy". Miałem do czynienia z wieloma kobietami, w tym także sporo starszymi od siebie, więc ten typ kobiety jaki reprezentuje Jolka znam dość dobrze. Tak że Jolka mnie skutecznie sprowokowała. Więcej - dokonała rzeczy niemożliwej. Obudziła we mnie śpiącego - wydawałoby się snem wiekuistym - 20-latka!!!! Obudziła tylko na chwilę, ale jednak. Mam nadzieję Jolu że nas jeszcze odwiedzisz, bo kogoś takiego jak Ty bardzo mi na tym topiku brakowało. :) 🌻 A więc dziewczyny miałyście próbkę tego do czego jest zdolna kobieta 50-letnia. Teraz widzicie, że naprawdę WSZYSTKO PRZED WAMI !!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swawolna jolka
witam wszystkich sedecznie , a szczególnie pozdrawiam 50 latka!:D nie ma to jak dobrze się rozbudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50latek
Cześć Jolka! :) 🌻 No, trochę wczoraj namieszliśmy na tym topiku ;) To może dziś już będziemy grzeczni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topolinkaxxx, anda71, jestem, odnalazłam się już tutaj. Witam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
witaj musiaw.....z Twojego poprzedniegi topiku wywnioskowalam , ze mozesz byc młodą osóbka zafascynowaną kims ciekawym.....hmmm....dojrzalym ...fajnym....czy mam rację????? opowiedz cosik o sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością------;);););););););););......chciałabym TO zobaczyć....ja tez mam COŚ fajnego.....;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50latek--------a mozemy pobyć niegrzeczni...?...;) ja w realu to często musze być grzeczna...... Witam wszystkich wczoraj dostałam bardzo niegrzecznego maila....męskie przyrodzenie....z sugerowana instrukcja obsługi...:o samo w sobie to ono niczego sobie...ale gdzie reszta....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katon
50 latku, jestem w Twoim wieku, ale nie na etapie ostatnich podrygów, by doprowadzać do egzaltacji panienki (panie) swoim workiem wspomnień. Wolę już zaspokoić jedną, a dobrze. Może zamiast autoreklamy któraś z pań napisze jak się sprawdziłeś. Będąc w Twoim wieku mogę mieć bardziej realny wgląd w możliwości i odpowiem na całokształt starym dowcipem: Przychodzi dziadek do lekarza. -Panie doktorze, zrób Pan coś, bo koledzy jeszcze mogą, a ja już nie. -na to lekarz: Już nic się nie zrobi, ale chwal się Pan tak jak oni. Mnie też się miło wspomina młodzieńcze podboje, ale ja jeszcze mogę i dlatego nie muszę się przechwalać, bo to czynię. Kiedy już nie będę mógł, to zacznę pisać tak jak Ty. Mam nadzieje, że na kuśkę, to nie będzie miało wpływu, ale na samopoczucie i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do anda71. Czy ja jestem młodą osóbką, zależy jaki wiek masz na myśli. Mam 34 lata. Od 4 lat romansuję z 50-cio latkiem właśnie, dlatego zaciekawiła mnie historia Ciekawskiej222222. Czy się zdecydowała, czy nie. Ale z tego co się zdążyłam zorientować nikt nie wie jak się skończyła jej historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością-----wiem ,ze nie od Ciebie :):):):):):):):):):):):):):):) byłby kompletny...mhmmmmm... Wszystkim miłego dnia zyczę:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
Aż się wtrącę. :) Nie uważam żebym jakoś szczególnie odstawał od siebie sprzed dajmy na to 30 lat. Ilośc zamieniona wprawdzie na jakość aczkolwiek klika razy w ciągu nocy dać radę to nie sztuka i w tym wieku u boku super kochanki, czego wszystkim panom życzę szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50latek
Katon----> chyba Ci się coś pomyliło. Na kilkadziesiąt postów jakie napisalem na tym topiku tylko jednym zdaniem wspomniałem o tym, ze mialem "burzliwą młodość". Bez żadnych wspomnień ani, tym bardziej przechwalania się czy autoreklamy. Jeśli sięgniesz do tego co pisałem wcześniej o sobie przekonasz się, że mam dokładnie taką samą zasadę jak Ty - "jedną a dobrze". Mam na myśli oczywiście swoją żonę. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
z przyjemnościa, niczym się nie chwalę ale to typowe w tym kraju postrzeganie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katon
Dobra, dobra, 50-latku, masz k...a racje. Miałem strasznie ch....y dzień. Niezasłużenie zebrałeś, podobnie jak biedna Oliffka. Gdyby tego dnia, ... lepiej nie pisać, co by było. Powiem tylko tyle, że nawet nie wiedziałeś, jak całkiem przypadkiem i niezasłużenie podpadłeś. Czasem w życiu tak bywa. Sytuacja się wyjaśniła, jest dobrze i daj Stary grabę na zgodę. Powiem więcej, że nie chciałbym już podobnych chwil jakie miałem. Wtedy najmniej winni obrywają. Cóż, życie nie pieści, więc pieśćmy sie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością------podobno Cię podpuszczałam......czy prowokowałam......;)....ale nie będę przypominała kto pierwszy zaczął ;) .....no więc.....czekam.....a w ramach podpuszczania to powiem,ze siedzę i sie wgryzam w jabłuszko....bardzo soczyste....i mhmmmm....słodziutkie.....o stroju nie wspomnę....;) miłego dnia wszystkim życzę:):):):) czy u was też tak wieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katon------następnym razem jak bedziesz miał taki ......dzień ----to wskakuj w wygodne buty i do lasu biegiem marsz.....to zawsze pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kochanka
mam kochanka w wieku 57 lat ( ja po 30) i muszę wam powiedzieć że mnie zadowala, seks jest boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50latek
Katon-----> OK! Nie mam żalu. Czasem wszyscy miewamy kiepskie dni albo czegoś nie doczytamy. Jest graba . Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie trwa wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak było tu miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka 30
witam, może jeszcze będzie miło:-) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mówiłam...
a mówiłam, że nic nie trwa wiecznie.......kiedyś......kiedyś.....bylo tak milo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka 30
A ja mam takie pytanie: czy jakość seksu zmienia się wraz z wiekiem (staje się lepsza), czy dar do dawania rozkoszy drugiej osobie jest wrodzony, czy może zależy od partnera i innych czynników? Bardzo złożone pytanie, ale zastanawiam się,czy da się wyuczyć kogoś lepszegio seksu. Czy to się komuś udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×