Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lekka Oliwka

zaraz zrobie sobie test, ktoś jeszcze

Polecane posty

Gość Lekka Oliwka

pije właśnie sok pomarańczowy, bo jak na złość nie chce mi się siusiu... denerwuje się w zasadzie wolałabym nie być w ciąży ale może, kto wie będzie co ma być piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka Oliwka
tyle u kobitek i żadne mnie nie wesprze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza.
ja zrobilam dwa tygodnie temu ... wyszedl pozytywnie.. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobilam 3 tygodnie
temu... negatywny... ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka Oliwka
dobra ide... zaraz chyba zemdleje ze zdenerowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza.
nie denerwuj sie.. bedzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobilam 3 tygodnie
napisz co wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza.
az ja sie zaczynam denerwowac... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka Oliwka
Zrobiłam "Bobo test" nie jestem w ciąży, w sumie niby ulga, ale.... no wiecie same :) no to czekam na okres dalej...... nie jestem mężatką, jestem zaręczona lat 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza.
a ja jestem ... nie bylo to zbyt planowane.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza.
gratuluje Tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka Oliwka
zuza a Ty jestes mężatką? nie martw się, każdą to prędzej czy później dopadnie :) ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza.
nie mezatka.. 27 lat...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka Oliwka
27 lat to w sam raz na dzidzie... za kilka tygodni napewno juz nie będziesz mogła się doczekać rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza.
wiesz to nie bedzie miao happy endu.. :( niestety... w sobote zrobie cos czego moge zalowac do konca zycia... ale tak posanowilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka Oliwka
Zuzia, jeżeli masz tego żałować do końca życia to po co to robisz? jesteś dorosłą kobietą, dasz sobie rade. Tyle kobiet wychowuje samotnie dzieci, bądź ODWAŻNA.... nie usówaj swojego dziecka.. przecież je kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza.
jeszcze Go nie kocham.. to na razie ziarenko... ma 8mm... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza.
to byla cholernie ciezka decyzja... ale tak bedzi elepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka Oliwka
śliczne małe ziarenko, które ma przed sobą caaaaałe długie życie, będzie miał marzenia, plany i będzie podobne do Cieibe :) przecież widać na kilometr że nie chcesz go usunąć... juz go kochasz, tylko o tym nie wiesz jeszcze, poczekaj troche i zobaczysz jak Twoim życiem zawładnie największa, najpiękniejsza miłość ja juz niedługo będę się starać o dzidzie.. i pamiętaj, że dziecko zawsze pojawia się w pore, tlyko na początku można myslec ze jest inaczej.. tak jak z każdą miłoscią bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobilam 3 tygodnie
no to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza.
juz bylam na badaniach... w sobote mam umowione spotkanie u lekarza.. i jak bedzie sie to dziecko wychowywac?? bez ojca?? ja sama nie dam rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka Oliwka
wiesz jakie scenriusze pisze życie... ale mają szczęsliwe zakończenie tylko wtedy kiedy się nie ucieka przed miłością możesz myśleć ,ze to tlyko frazesy, ale to jedyna prawda... moge ci opowiedzieć wiele historii kobiet, które urodziły wbrew wszystkiemu i chociaż na początku było ciężko, potem poukładały sobie szczęśliwe życie przykład pierwszy z brzegu, moja bratowa :) urodziła w wieku lat 19 dziecko, facet dał nogę od razu, przez 10 lat wychowywała je sama a teraz od pół roku ma męża, kochają sie do szaleństwa i mąż (czyli mój brat) adoptował jej dziecko.. są szczesliwą rodziną ona podjęła odważną decyzję i nie żałuje tego ty chcesz podjąć decyzję któej wiesz, że będziesz żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyś_ka
"żyj i daj żyć innym" Dasz radę, nie pozbawiaj się macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza.
moge zalowac , a moge nie.. nie wiem jak zareaguje.. wiem , ze ostatnie trzy tygodnie to tygodnie wiielkiego stresu , placzu , bolu glowy....depresji malej.. rok temu skonczylam studia.. nie ma mnie w kraju.. jetsem w miejscu , gdzie moge zrobic to legalnie.. sa specjalisci.. i jak byloby pozniej? wrocilabym do kraju , zamieszkala z rodzicami , bo o szukaniu pracy nie byloby mowy .. i co ? 10 lat w domu zanim dziecko podrosnie? dziadkowie maja je wychowywac?? czy zostac w obcym kraju? zostawic dobra prace , ktora tutaj mam .. dostac co miesieczna kase od rzadu tego kraju .. i byc zdana tylko i wylacznie na siebie? to jedyne wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka Oliwka
wiesz co Zuza, myśle, że nie potrzebujesz żasdnej rady, wiesz co masz robić... myślałam ze jestes w gorszej sytuacji.... zrób jak uważasz..... ale po tym co piszesz, będziesz mocno żałować, bo wiesz, że chcesz usunąć tylko i wyłącznie ze strachu o swoją skóre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza.
bo jak mam byc pewna o to , ze dziecku niczego nie zabraknie , kiedy nie jestem pewna co bedzie???? to nie chodzi tylko i wylacznie o moj byt... przyznam , ze chyba kazda decyzja o aborcji jest jednak samolobna decyzja.. z wyboru matki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka Oliwka
więc z obawy że dizecku czegoś zabraknie chcesz mu zabrać wszystko?? Zuziaaaaaaa, kobieto weź się w garść!! ja spadam chwilowo, bede wieczorem jak będziesz chciała pogadać daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyś_ka
skoro masz teraz dobrą pracę to czy nie stać Cię będzie na opiekunkę? Nawet się nie obejrzysz jak dzidzia dorośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza.
nie stac mnie na opiekunke.. to bardzo droga usluga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×