Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdarrr

Zespół na wesele z Krakowa lub okolic - SZUKAM!!

Polecane posty

Gość Natalia i Tomek
Na naszym weselu 23.04.2015 gram zespół Olimp z okolic Gorlic. Panowie grają w stu procentach na żywo, używając również instrumentów dętych takich jak trąbka, saksofon czy akordeon. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ goście bawili się wspaniale do 5 nad ranem. Polecamy serdecznie zespół, a jeśli macie jakieś wątpliwości to posłuchajcie ich na stronie : http://zespololimp.pl/ Natalia i Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma się ochotę mieć udane wesele przy dobrej muzyce, to polecam KrakusBand. Dzięki im przetańczyłam jedno z najlepszych wesel w moim życiu. Grali dosłownie wszystko i do samego końca trzymali wysoką formę. Dla tego bardzo ciepło ich wspominam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitalna Kapela Kapelusze to świetny zespół na wesele! :) Znalazłam ich zupełnie przypadkowo na www.oprawa.gdziewesele.pl/Krakow/Zespol-DJ/ i spisali fantastycznie! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka! Byłam z moim chłopakiem na weselu u kumpeli i wpadł mi w oko zespół Krakus ze względu na świetny występ jak i miły i bezpośredni kontakt z gośćmi weselnymi. Bardzo dobrze się bawiłam przy ich muzyce.Polecam Krakus Band! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie wszystkich. Jeśli chodzi o wesela, muzyka jest tak samo ważna jak jedzenie. Bez niej goście po prostu zasną i tyle będzie. Jak szukacie dobrego zespołu to zajrzyjcie na te stronę www.morton.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dj będzie dobrą alternatywą? sprawdź agencje Playdjs, tam właśnie dj Robert lub Tomek bardzo fajnie grają, zawsze ciekawe oczepiny wymyślają, mogą też karaoke zrobić co jest super zabawą na weselu, bo wszyscy raczej się włączają w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zespół Krzagolec Gang wybieraliśmy w ciemno po prostu z internetu więc do końca mieliśmy niespodziankę jak to będzie na Naszym weselu. Ale była rewelacja, goście i my sami bawiliśmy się świetnie. Goście zachwyceni byli tym zespołem. A my po pierwszych chwilach tanecznych byliśmy bardzo zadowoleni ze to właśnie oni bawili gości. Z czystym sumieniem będziemy polecać każdym ten zespół. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam Krakus Band w akcji i bardzo spodobało mi się ich podejście do gości jak i żywiołowe wykonywanie piosenek. Bardzo zgrana paczka ludzi. Są super i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Krzagolec GANG. Orkiestra pierwsza klasa :) Wszyscy goście weselni byli bardzo zadowoleni, zabawa na bardzo wysokim poziomie z ciekawymi konkursami. Jak najbardziej mogę wszystkim polecać ten zespół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzagolec Gang to najwspanialszy zespół muzyczny na świecie! Pełen profesjonalizm i cudowna współpraca. Członkowie zespołu znają się na muzyce i kochają to co robią, i to widać! Zagrają z pasją i elegancko poprowadzą imprezę, czego chcieć więcej? Na naszej uroczystości nie było nikogo komu nie podobałaby się muzyka i najlepszym na to dowodem jest fakt że spotkamy się ponownie na ślubach kilku z naszych gości! Polecamy z czystym sumieniem! Nie pożałujecie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam zatrudnienie zespołu Krakus Band, bo są rewelacyjni. Na moim weselu grali non stop od starych przyśpiewek do nowych przeboi biesiadnych. Myślę, że to świetna gwarancja udanej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam byłam na weselu gdzie grał zespół REMIX BAND z Niepołomic chłopaki grają nieźle poza faktem że rozczarowanie dla nas było ogromne że ten zespół nie umie zagrać nic z nowości które są na topie zatrzymali się z repertuarem który grają od kilkudziesięciu lat i to im bardzo dobrze wychodzi Boys itp...Ja osobiście nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi, Zespół Price Tag grał na naszym weselu i był wspaniały. Cieszymy się, że to właśnie 'oni' grali na naszym weselu. Zarówno instrumenty jak i wokal cudowny, 'wszyscy robią dobrą robotę' Do poprawki - NIC ! Goście bardzo zadowoleni. Wszyscy się bawili bardzoo dobrze, dorośli i młodzież. Dziękujemy, szczerze polecamy :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My także polecamy Zspół Price Tag! Bardzo dobry zespół. Fajnie się tańczyło i bawiło przy ich muzyce. Dali niezły popis na weselu. Cieszymy się że się zdecydowaliśmy na nich. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy zespół FAZA z Michałowic !!!!! www.zespolfaza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na weselu grał wyśmienity zespół KRAKUS Band, który świetnie zadbał o oprawę muzyczną. Miałam z nimi bardzo miły kontakt podczas umawainia się, podpisywania umowy, a cena była wyjątkowo przystępna. Ogółem są bardzo profesjonalni i mają świetne kawałki w swoim repertuarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim zespół Afro Band. Byłem, słyszałem,widziałem a jak się bawiłem? To trzeba samemu przeżyć. Pełna profesja, czar i urok. Dlatego szybko, szybko zapisywać się, bo terminy mają napięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Lenka
Polecam Price Tag! Moja siostra miała ich na swoim weselu i trzeba przyznać, że profesjonalna kapela. Potrafią porwać każdego. Młodzi zadowoleni, goście również, świetnie się bawiliśmy przy ich muzyce. To był dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka Ala
Price Tag! Długo szukaliśmy odpowiedniego zespołu na nasze wesele. W sumie Price Tag poleciła nam moja przyjaciółka. Jestem zadowolona z tego wyboru, nasi goście chwalili sobie zespół. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Price Tag Band! Śpiewają i grają znakomicie. Dzięki nim każde wesele będzie niezapomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że Price Tag tu zdecydowanie rządzi. No ale nie ma się co dziwić, bo jak ktoś jest dobry w tym co robi to się o nim mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zatrudnienie zespołu Krakus Band, bo wyjątkowo fajnie śpiewają i umieją zadbać o to, żeby goście przez całe wesele się nie nudzili i się bawili na parkiecie. Myślę, że nik nie pożałuje decyzji współpracy z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na weselu grał zespól The Good Sound, tutaj można ich posłuchać: http://www.wesele-muzyka.pl/ Bardzo fajnie grają, dla każdego coś się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Show Time
Zapraszamy do odwiedzenia strony zespołu Show Time ->www.showtime.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Show Time Good Sound Krakus Band Tag Band i inne przeróżne bandy super musicy. Cóż to za kryptoreklama! Dobry zespół nie musi się reklamować i nie musi szukać Pary Młodej tylko Para Młoda szuka zespołu. Nawiasem mówiąc, dobry zespół należy szukać co najmniej 1,5 roku wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio bawiłam sie przy zespole Format. Potrafią porwać gosci do zabawy a ze mają naprawdę bogaty repertuar, to każdy gość w każdym wieku znajdzie coś do tańca dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×