Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdarrr

Zespół na wesele z Krakowa lub okolic - SZUKAM!!

Polecane posty

Gość gość
A ja polecam ten zespół: https://www.coulicha.pl/ są świetni! Wybawiłem się na weselu na którym grali jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa_teus
A może postaw na jakiegoś sprawdzonego dj'a? Polecam sprawdzić Macieja z www.djmw.pl - grał u nas i jest naprawdę warty swej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajmy o tym, że z regóły ma się jedno wesele wżyciu chyba, że ktoś lubi się ciągle żenić. Ja poszedłem na całość. Zaklepałem dobrą salę z klimą i z kuchnią co miała domowe potrawy, a zespół wziąłem najwyższych lotów, czyli Nie Ma Mocnych.czemu wziąłem ten zespół, to powiem krótko: posłuchałem kilka kawałków na yt i już miałem pewność, że to jest to! sprawdziło się, bo dali czadu na maksa i wesele upłynęło pod znakiem tańców do białego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo szanuję małe ojczyzny i że jestem z Krakowa, to musiał to być zespół, który ma coś wspólnego z tym miastem i wziąłem Krakus Band, który jest bajecznym zespołem. Ma ciekawe wykonania od szybkich do wolnych no i przede wszystkim są to ziomki. powiem krótko. dali takiego czadu na sali, że chyba było słychać ich na samym Wawelu, a głosy posiadają nie do zdarcia! kapitalna kapela na kapitalne wesele. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_Casting
Dziewczyny! Czy chciałybyście pójść do ślubu w sukni po swojej mamie, babci lub innej bliskiej osobie? A może ktoś chciałby Was "ubrać" w taką sukienkę, która nie do końca Wam się podoba i chciałybyście ją przerobić? Dajcie znać, szukam uczestniczek do nowego programu TV, w którym rozwiązujemy takie dylematy :) Napiszcie pod postem lub na adres casting@goldenmedia.tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Z czystym sumieniem polecam zespół Faza z michałowic. Chłopaki fajnie grają a wokalistka ma potężny głos. Muzyka dla każdego zadowalająca gusta starszych i młodych. Polecam wesele było w dechę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy gorąco zespół Krakus Band, wspaniale potrafią pokierować imprezą. Pełen profesjonalizm!! Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie. Jeżeli będziemy potrzebować kiedykolwiek zespołu to od razu dzwonimy do Nich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ma Mocnych grał niedawno na naszym weselu. Była świetna zabawa do rana! Grają energicznie, mają genialny repertuar. Nasi goście też byli zachwyceni muzyką. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy - wszystko, czego oczekiwaliśmy, zostało zrobione. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna827
Jak zespół na wesele, to tylko i wyłącznie http://vervaband.pl. Grają w Krakowie i okolicach (Brzesko, Bochnia i chyba cała Małopolska). Nie jest ważne czy na waszym weselu będzie dużo młodych czy też starsze towarzystwo - repertuar jest tak dobrany, że trafia w gusta każdego. I największe hity i aktualnie modna muzyka. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek_86
Na naszym weselu grał zespół Motif Band z Krakowa. Wszyscy byli zachwyceni. Repertuar, prowadzenie, poziom muzyczny wszystko z klasą. Zespół, który w ciemno mogę polecić na każde wesele. Tego nie można opisać żadnymi nagraniami, grają tylko na żywo. Nie mieli najmniejszego problemu z zagraniem czegoś co było nawet z poza repertuaru. Polecam gorąco !!! http://orkiestrawesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam. Nie Ma Mocnych to naprawdę fajny zespół. Gają bardzo dobrze i rytmicznie, a ja słuch muzyczny mam wytężony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie bawiłem się jako gość przy zespole Krakus Band. Serdecznie ich polecam. Ten zespół to nie wtopa. To istna petarda. Muzykę mają w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian551
U nas na weselu grał Show Time - totalna profeska. Jeśli ktoś szuka zespołu - DOBREGO to tylko ten. Muzycznie to nie ma co mówić - wystarczy posłuchać. Oczepiny fajne i nie oklepane, oprawa muzyczna w kościele... wszystko co trzeba, by ludzie się bawili. W dodatku miła atmosfera podczas współpracy - zawodowo. Minusy są - ciężko o wolny termin, ale warto dzwonić. My rezerwowaliśmy 2 lata przed. www.showtime.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna i jerzy
polecam dj konferansjera aktora operowego wokaliste w jednej osobie to dynamit energii z klasą i humorem i występuje podczas wesela dla nas BOMBA;))))))))))) www.uslugi-muzyczne.com tel 684 858 996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika7677
Dokładnie Krystian, podpisuje się pod tym. Byłam na weselu, gdzie grała orkiestra showtime. Było tak super.. na prawdę.. widać staranność, sumienność w działaniu.. poszłam porozmawiać i zamówić piosenkę dla męża - też nie było żadnego problemu a my z mężem mogliśmy jeszcze raz tańczyć do swojej piosenki :)) Uroczo. Fantastyczny zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wspomniany już wcześniej Nie Ma Mocnych. Naprawdę rasowa kapela weselna. Bardzo dobrze grają. Świetny wokal. Urodzili sie chyba po to, by grać dla ludzi:). Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie oprawaweselna znalazłam zespół Krakus Band. Bardzo nam się spodobali, a na weselu dlai takiego czadu, że niektórzy buty pogubili:). Nie było czasu siedzieć przy stole, bo kawałki leciały przednie. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontaktujcie się z Krakus Band jak zespołu poszukujecie. Krakusi zdecydowanie najlepsi! Dają takiego czadu, że WOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktuj się z zespołem Nie Ma Mocnych. Bardzo fajnie grają. Naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krakus Band grał na weselu, gdzie najlepiej się bawiłam i to właśnie dzięki nim. Bardzo serdecznie Wam go polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno miałam wesele i u nas grał zespół Nie Ma Mocnych. Bardzo kulturalni ludzie. My oraz goście z ich repertuaru byliśmy bardzo zadowoleni. Wszystko było tak jak ustaliliśmy od początku do końca. Nie zawiedli Nas! Przerwy mieli krótkie i nie było z nimi problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym zespołem weselnym jest Krakus Band. Mają w swoim składze saksofonistę, a dla mnie tobyło bardzo ważne. wesele z saksem to jest coś:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w Warszawie, ale jak byłam teraz u kuzynki na weselu w Krakowie, to grałzespół Nie Ma Mocnych. To właśnie ich mogę Ci polecić. Zespół trzyma odpowiednie tempo na weselu. Dostosowuje się do gości przede wszystkim. Przerwy mają krótkie. poczucie humoru też im bardzo dobrze dopisuje, a to jest podstawa udanego wesela:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wiele naprawdę fajnych zespołów w Krakowie. Jednak jak dla mnie to zespół Krakus Band zasługuje na szczególną uwagę. Jest taki weselny poprostu. wszystko zaśpiewają, pięknie biesiadę przy stole poprowadzą. No cudnie to robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krakusi są fajni, bo też ich widziałem, ale moim skromnym zdaniem jednak trochę odbiegają od Nie Ma Mocnych. Według mnie najlepszy zespół weselny z naszych okolic. Rodzinę mama bardzo dużą, więc często na weselach bywam i często bawię się przy ich muzyce. Można powiedzieć, że to już jest nasz zespół rodzinny:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można szukać na każdej stronie, ale nic to nie da. Naj lepiej jak się prawdziwe opinie poczyta. Dla mnie najlepszym zespołem jest Nie Ma Mocnych. Na Naszym weselu grali i było doskonale. Można nawet stwierdzić, że zrobili wielkie wooow. Wszystko było. Oczepiny, biesiada przy stole, fajna muzyka i ból nóg przez tydzień:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×