Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość babcia ewa 44
DZIEKI ZA USPOKOJENIE MOICH WATPLIWOSCI CWICZE CODZIENNIE PO 8-9 RAZY PO 100 PELNYCH RUCHOW I TO W MIARE WOLNO ZOBACZYMY CZY ZA TYDZIEN COS SIE ZMIENI PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
DZIEKI ZA USPOKOJENIE MOICH WATPLIWOSCI CWICZE CODZIENNIE PO 8-9 RAZY PO 100 PELNYCH RUCHOW I TO W MIARE WOLNO ZOBACZYMY CZY ZA TYDZIEN COS SIE ZMIENI PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia2000
cześć dziewczyny, a ja mam pytanie czy ten leg magic działa też na pupę, bo wszędzie pisze się nogi i brzuszek, a wszyscy zapominają o tyłeczku. ja akurat nogi mam nienajgorsze natomiast tyłek mam strasznie płaski no i z pewną iloscią cellulitu, czy to urządzonko pomorze mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisałam ze tyłeczek mi sie ujędrnił:) we wczesniejszych postach. babci ewa 44 ja tez cwicze wiec razem sie meczymy :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuuulka=
Witam!:) Ja również mam problem,ponieważ nie wiem co kupic... LEG MAGIC czy może EASY SHAPER???I jedno i drugie zachwalacie.Proszę Was,napiszcie czy LEG MAGIC cwiczy tak intensywnie mięśnie brzucha jak mięśnie ud?Czy da rady wyrzeźbic tzw. kaloryferek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądze aby leg magic kaloryferek wyrzeźbiło. bardziej na uda itp. Brzuch też cwiczy ale nie aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
COS Z PUPA SIE DZIEJE BO PO TYCH CWICZENIACH MUSZE ZROBIC PRZYSIAD BY ROZLUZNIC MIESNIE TYLKA TO PRZYNOSI MI ULGE ALE CZUJE JAK TE MIESNIE PRACUJA NAPEWNO MOJ SASIAD POSLUCHUJE MNIE JAK CWICZE OSTATNIO POWIEDZIAL ZE MIERZYL MI CZAS I DLACZEGO TAK KROTKO BO TYLKO 1 MINUTE I 10 SEKUND A JA NA TO- POSTAWIE PANU PIWO JAK DA PAN RADE W 50 SEKUND- ZATKALO GO HI HI !!!POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
COS Z PUPA SIE DZIEJE BO PO TYCH CWICZENIACH MUSZE ZROBIC PRZYSIAD BY ROZLUZNIC MIESNIE TYLKA TO PRZYNOSI MI ULGE ALE CZUJE JAK TE MIESNIE PRACUJA NAPEWNO MOJ SASIAD POSLUCHUJE MNIE JAK CWICZE OSTATNIO POWIEDZIAL ZE MIERZYL MI CZAS I DLACZEGO TAK KROTKO BO TYLKO 1 MINUTE I 10 SEKUND A JA NA TO- POSTAWIE PANU PIWO JAK DA PAN RADE W 50 SEKUND- ZATKALO GO HI HI !!!POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoma
A ja mam dość głupie pytanie, przeczytałam wszystkie posty na forum i żadna z Was nie powiedziała ani słówkiem... A chodzi mi o to, czy to "magiczne" urządzenie jest ciche ;) Tzn czy wydaje z siebie dźwięki pracy i jeśli tak, czy są one głośne :) Z góry dzięki za odpowiedź I trzymam kciuki za Ćwiczące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina2424
Urządzenie działa średnio głośno, ale po 22-giej wieczorem staram się nie ćwiczyć bo boję się , że mnie sąsiedzi z bloku wyrzucą. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
slychac napewno bo jak bylam u sasiadki to moja corka na nim akurat cwiczyla upierdliwy sasiad napewno sie doczepi ale ja akurat mam wyrozumialych i staram sie cwiczyc najpozniej do 20.00i mysle ze z czasem bedzie glosniejsze a moze jakis sar do tego jest? ja poki co nie mam z tym problemu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuuulka=
Dziękuję za odpowiedź:) Jesteś kochana:):* Chyba jednak skuszę się na Easy Shaper.Jeszcze raz dziękuję madziunick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoma
Dzięki wielkie za odpowiedź... Trochę mi się to nie podoba, bo najbardziej by mi odpowiadało ćwiczenie późnym wieczorem...No ale cóż... nie pierwszy raz nie mogę mieć wszystkiego! Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikka=
kobitki czy wykonujecie wszystkie te dodatkowe ćwiczenia czy poprzestajecie na leg magic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geti
ja wykonuje cała serię (a przynajmniej staram się) ktora jest na plycie. samo cwiczenie na leg magic nie daje mi tak w kosc jak z tymi dodatkowymi cwiczeniami. wlaczam dvd z ta mila pania i to mnie jakos motywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonek21
Geti ja robię dokładnie to samo,ćwiczę z płytą,oczywiście nie idzie mi tak dobrze jak tej milej Pani,ale jak zrobie wszystkich ćwiczen po polowie to juz jestem mokra..z codziennie staram sie chociaz o ta sekundke wiecej zrobic niz poprzedniego dnia...najgorsze jest dla mnie to cwiczenie co liczy sie do 6 trzymajac a poluznia do 8..tych niestety do dzis robie tylko kika:)ale najwazniejsze by codziennie wskoczyc na tyle na ile moge..lacznie daje mi to jakies 30 minut ruchu łacznie z rozgrzewką i cwiczeniami uspakajającymi na koniec(najczesciej krece sobie kula hop okolo 5-8 minut)3mam kciuki za wszystkie ruszające sie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
CZESC DZIEWCZYNY! DAWNO NIE PISALAM ALE WIEM JEDNO PO 2 TYGODNIACH MAM WIEKSZE MIESNIE BO OPIETE BARDZO NOGAWKI JA CHYBA PRZEDAWKOWALAM Z CZESTOTLIWOSCIA POSTANOWILAM ZE TERAZ TYLKO 2 RAZY DZIENNIE I TO JUZ NIE KAZDEGO DNIA A NIE JAK ROBIŁAM 8-9 RAZY DZIEŃ W DZIEŃ NA PEWNO MIĘŚNIE MI SIE UWYDATNIŁY NO I PUPA POSZŁA W GORE Z NIE J JESTEM ZADOWOLONA ALE Z UD NIE BARDZO ŻYCZĘ ZADOWOLENIA Z ĆWICZEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikka=
Mam ten sam problem co babcia Ewa, Zwięszył się obwód ć moich ud co widać po nogawkach spodni . Czy to zjawisko przejściowe. Trochę się obawiam bo moje uda i tak były dość pokaźne, czy któraś z pań ma doświadczenia w tym przedmiocie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
mnie tez sie zwiekszyk obwód ud:( no ale zobaczymy co bedzie dalej w koncu na reklamach te panie mialy smukle uda hi hi hi ale najgorsze jest jednak to ze leg magic jest niestety glosny.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie tylko nie to
Od jakiegoś czasu podczytuje topik z wypiekami na buziaku i dopinguje serdecznie ćwiczącym licząc na wasze rezultaty. Ja też chciałabym kupić taki sprzęcik ale jak na razie cena jest zaporowa............. Taka uwaga jak reklamują to cacko to żona wynalazcy tak mówi: po kilku tygodniach ćwiczeń moje nogi się ujędrniły a po następnych kilku schudły. Więc może tak to ma być. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikka=
Trochę to pocieszające i mam nadzieję, że zgodne z prawdą.No cóż czekam na rezultaty moich zmagań i życzę powodzenia wszystkim w Naszym Klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam forum od jakis 2 tygodni zakupilam ten cudowny leg magic mial przyjsc wczoraj o 19,00 ale sie nie pojawil :(:(:(:(:( ja mam troche umiesnione uda bo przez 6 lat plywalam i chcialam zeby staly sie szczuplejsze a nie jeszcze wieksze czy to minie i po jakim czasie a i wlansie czy ten przyzad dziala takze na pas znaczy mozna kilkanascie cm na nim stracic w 10 miesiecy ?? prosze o szczezre odpowiedzi ja juz go dostane to napisze jka mi sie na nim cwiczy postanowilam sobie ze bede sie mierzyla raz w miesiecu zawsze tego samego dnia np 14 a zawze sie dopiero za 10 miesiecy a wlasnie stpsujecie ta diete co jest jako \\\'\\\'dodatek\\\'\\\' ?? buziaczki dla was leg magikowcy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
JA SKAPITULOWAŁAM T.Z.N. ĆWICZĘ TYLKO 2 RAZY PO POL MINUTY DZIENNIE A CZWICZYLAM WCZEŚNIEJ OKOŁO W SUMIE 8-9 MINUT DZIENNIE JAKBY NÓŻKI ZROBIŁY SIE TROSZKĘ MNIEJSZE WNIOSEK JEST TAKI TRZEBA TO ROBIĆ W MAŁYCH ILOŚCIACH TO JEST TYLKO MOJE SPOSTRZEŻENIE A CO DO DIETY TO JA Z TEJ NIE KORZYSTAŁAM ALE JEST CIEKAWA JA PROPONUJE DIETĘ KOPENHADZKA NA NIEJ SCHUDŁAM 5 KG JEST W INTERNECIE PODANA A JEŚLI CHODZI O BRZUCH TO JEGO MIĘŚNIE PRACUJĄ WTEDY KIEDY ĆWICZY SIE NA LEG MEGIC BEZ TRZYMANIA TO TRZEBA POROSTU NAPISAĆ BRZUCH MOJE URZĄDZENIE TEZ JEST CORAZ GŁOŚNIEJSZE TRZYMAM ZA WAS KCIUKI !!!JA TEZ ĆWICZĘ TYLKO MNIEJ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
Babciu ewo to stanowczo za malo:) ja mam sposob na mile cwiczenia - otóz wlanczam film na dvd taki jaki mnie interesuje i...cwicze seriami i godzinka leci jak nie wiem co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ja bym chciala wygladac jka ta przemija pani na dvd a moze to powiekszenie sie nog to tylko chwilowe a po jakims czasie sie je traci! a wlansie ile juz czasu cwiczycie i czy widac efekty bo mi zalezy zeby za rok w lipcu mniec juz ladne cialko szczuple aaaaaaaaaaaa i czy mozna na tym schudnac dziekuje za odpowiedz babu ewo bussssiaczki dla wszytskich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was jeszcze jedno pytankoczy wy jka cwiczycie to macie ugiete nogi czy calkiem proste bo ja wczoraj cwiczylam i w trakcie cwiczen czulam ze mnie boa ale dzisisaj nie ma sladu po bolu moze cos zle zrobilam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1234567
Ile czekałyście na dostawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
JA CZEKALAM TYLKO 5 DNI ALE CHYBA DLATEGO ZE BYLO NA MOIM OSIEDLU AZ 5 ZAMOWIEN RAZEM ZE MNA (WIDZIALAM LISTE JAK PAN WYDAWAL MI RESZTE) NAPISZCIE DZIEWCZYNY JAK DLUGO TRZEBA CWICZYC ZEBY ZOBACZYC JAK SZCZUPLEJA UDA BO POKI CO TOSA GRUBSZE ALE PUPA W WYZEJ!!!!NIE WIEM CZY TRZEBA NA UGIETYCH NOGACH JA TO ROBIE BEZ TRZYMANIA I TAK JAKOS SAME NOGI MI SIE USTAWIAJA DO TYCH CWICZEN PA POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
Dziewczyny jak cwiczycie to ugnijcie lekko kolanka!!!! Bo wiezadła pozrywacie-buziaczki dla WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysmyslilam nowe cwiczenie polega na tym ze jak jedna noga idzie do gory to druga do dolu czy jakos tak cos podobne do jazdy na rolkach ale ile cwiczysz babciu ewo bo ja narazie 3 dzien na przesylke czekalam 2 i pol tygodnia ja raz dziennie robie z plytka i potem jakies 5-8 razy dziennie wskakuje a moze ktos wie kiedy to sie cofnie bo mi bardzo zalezy na wyszczuuuuuuuupleniu nog a tak apropo to na drugi dzien nogi mnie zaczely bolec a moja mamusia moiwla ze ja plecy bola:/ dzieki za odpowiedzi buzziaczki :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×