Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość babcia ewa 44
CWICZE OD 1 SIERPNIA PRZEZ 1 TYDZIEN TAK JAK TY CZESTO PO 1 MINUCIE A 2 TYDZIEN NIESTETY 2-4 RAZY PO POL MINUTY PONIEWAZ PRZERAZILAM SIE JAK ZOBACZYLAM TE NOGI ALE BARDZO LEKKO MI IDZIE TE POL MINUTY BEZ TRZYMANIA SAMA JESTEM ZDZIWIONA JEDNAK MIESNIE MI SIE WZMOCNILY ALE PUPA NAPRAWDE POSZLA W GORE ZMIERZE SIE DOPIERO 1 WRZESNIA A JESLI CHODZI O TALIE TO MAM SZCZUPLA JEDNAK BEZ TRZYMANIA MIESNIE BRZUCHA PRACUJA MAM RECE W TYM CZASIE Z TYLU NA PUPIE ALBO NA BIODRACH NAPEWNO PO 2 TYGODNIACH BEDZIE WIDAC EFEKTY BO W PASIE JEST NAJLATWIEJ SCHUDNAC PRZYNAJMNIEJ DLA MNIE POWODZONKA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
DZIEWCZYNY CZY KTORAS Z WAS UZYWA LUB UZYWALA STEPER BO MAM OKAZJE KUPIC UZYWANY TANIO ALE ZASTANAWIAM SIE CZY TO MA SENS ? ODPISZCIE PROSZE ZALEZY MI NA TYM !PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
DZIEWCZYNY CZY KTORAS Z WAS UZYWA LUB UZYWALA STEPER BO MAM OKAZJE KUPIC UZYWANY TANIO ALE ZASTANAWIAM SIE CZY TO MA SENS ? ODPISZCIE PROSZE ZALEZY MI NA TYM !PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
DZIEWCZYNY CZY KTORAS Z WAS UZYWA LUB UZYWALA STEPER BO MAM OKAZJE KUPIC UZYWANY TANIO ALE ZASTANAWIAM SIE CZY TO MA SENS ? ODPISZCIE PROSZE ZALEZY MI NA TYM !PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
SORRY DZIEWCZYNY NIE WIEM JAK TO SIE STALO ZE TYLE RAZY WYSLALAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
nie kupuj stepere to bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1234567
Dziś dostałam Leg Magic, od razu złożyłam i wzięłam się do pracy:) Rozgrzeweczka zgodnie z instrukcją a potem płytka i naprzód! Cwiczenia są dosyć proste. Ale w życiu przez 13 minut nie zgrzałam sie tak jak dziś. Kapało ze mnie. Po skończeniu czułam jakbym dalej stała na tym cudzie i ćwiczyla;P Daje wycisk:) Czy Wy też ćwiczycie 13 min dziennie razem z tą panią? I czy przestrzegacie zalecanej diety? Pozdrawiam i życze przyjemnych chwil z Leg Magic:) Za jakiś czas dam znać jeśli chodzi o rezultaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wie ktos moze czy ten przyrost udzisk jest przejsciowy a moze to zalezy od wieku bez obrazy (przepraszam) bo ja mam 15 latek i pupa nie ma mi co isc do gory bo wejdzie mi na plecy ;p czy ktos z was schudal cwiczac ja osobiscie nie stosuje diety ale slodycze je tylko raz w tygodniu chce oswiadczyc ze kiedys robilam t znacznie czesciej i jka ktos mnie czestowal to nie odmawialam a teraz czworaj zrobilam sobie taki maly tescik moi rodzice kupili pyszne ciasta (tak mowili) i wogole a ja im odmowilam jedynie skusilam sie na lody bo czytalam o nich troszeczke i nie sa bardzo kaloryczne a poza tym zdrowe buzzziaczki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellka23
fantastyczne te ćwiczenia. Kobitki daje rade mobilizacja jest bo lusterko prawde mowi:) jestem mega zadowolona z tego Leg Magic super super super:) ćwiczę dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie przyrost udzik jest normalny, nie trzeba cwiczyc za duzo za jednym razem i przeciazac miesni, lepiej czesciej a w mniejszych odstepach. Po miesiacu cwiczenia napewno wam juz uda zeszczupleją!!! Ja chwilowo odstawiłam leg magic bo w mojej kwalaerce jest malutko miejsca a teaz jeszcze mam bałagan bo sie przeprowadzam i nei mam gdzie tego kompletnie rozłozyc. Ale od poniedziełku biore leg do domu do moich rodziców i tam napewno bede cwiczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis_rg
Rany dziewczyny jestescie nieocenione :)) Juz od pierwszego momentu jak zobaczylam reklame w TV (tzn. gdzies od marca) nose sie z zakupem Leg Magic. Szukalam info o tym urzadzeniu gdzie tylko bylo to mozliwe w sieci, np. na forum Gazeta.pl jest masa zachet TV Marketowych agitatorow-to mozna wywnioskowac ze sposobu wypowiedzi, oraz niezbyt przychylnych opinii, ale z ich tonu wnioskuje ze zadna z tych osob nie przetestowala tego urzadzenia na sobie. Natomiast czytajac opinie Madzi, czy tez Babci Ewy , co do ich autentycznosci nie mam watpliwosci :) Zmartwilam sie tylko faktem, ze uda sie Wam rozrosly.... ja ogolnie jestem raczej szczupla osoba, ale od wiosny zmienilam troszke tryb zycia (z pracy przy biurku 8-10 godzinnej) na raczej \"domowy\", poniewaz prowadze wlasna firme, i paradoksalnie nie mam az tak wiele stresu (tu ja podejmuje decyzje, a wczesniej moj byly szef stosowal mobbing, takze nerwica zaawansowana) no i poniewaz sie uspokoilam-spozywam regularne posilki, jem mniej slodyczy, dziwne, ale troszke przybralam w udkach i zrobila mi sie mala \"oponka\"-naprawde dziwnie, ale moze sie juz po prostu starzeje :) no nie, za miesiac stuknie mi 30 no i moze juz zmienia mi sie budowa ciala... W kazdym razie piszcie o tych udach, nie musza chudnac, bo ponoc teraz- jak twierdzi moj maz wygladam nie jak wieszak, ale w koncu jak kobieta :) ale musze je ujedrnic, troszke podniesc pupe, no i chcialbym zlikwidowac te okropna oponke :(( wczesniej mialam plaski brzuszek, nie byl zbyt umiesniony, ale byl piekny ...:) i taki ma byc znow :)) Trzymam za Was wszystkie kciuki, no i piszcie dalej !!! P.s. jakby ktoras z dziewczyn chciala sie pozbyc z jakichs przyczyn swojego przyrzadu, proszo e-mail, mysle ze sie domowimy :)) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
SCHUDŁY!!!!!!!!! tak schudly uda a wiec rozrost byl przejsciowy- chodze dzisiaj i od rana sobie podspiewuje z radosci a cellulit? jaki cellulit? nie ma go!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
NAPEWNO PUPA POJDZIE W GORE TO NAPEWNO ALE SYLWIA MNIE POCIESZYLA ZE UDA ZMIEJSZA SIE WIERZE JEJ BO WCZESNIEJ ODEMNIE CWICZY ALE NA MNIEJSZA TALIE BEZ TRZYMANIA DZIEWCZYNY RACZKI NA BIODRA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Tak się cieszę dziewczyny że macie takie fantastyczne efekty bo ja zamówiłam leg magic w poniedziałek i czekam na to cudo. Zmartwiłam sie troszeczkę tym przyrostem w udach ale czytam właśnie że już wszystko w porządku. Po komentarzu sylwi z większym zniecierpliwieniem czekam na to urządzenie. Dalej trzymam za was kciuki i życzę udanego weekendu. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia przywrocilas mi nadzieje ja bym chciala jak juz wczesniej pisalam do nastenych wakacji czyli ok 10 miesiecy sylwia a ile juz cwiczysz i po jakim czasie ci sie zmiejszyly czy do listopada grudnia powinny mi sie zmiejszyc bo w tym okresie mam konkurs aerobowy i chciala bym troche nozki zmiejszyc dzieki za odpowiedzi ciesze sie ze moge gdzies sie wygadac :*:*:*:*:* trzymam kciuk:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
SYLWIA JA TEZ CI WIERZE ! MAM NADZIEJE ZE NIE PRACUJESZ W TEJ FIRMIE KTÓRA TO CACKO ROZPROWADZA KOGO JAK KOGO ALE BABCI NA PEWNO BYŚ NIE OKŁAMAŁA HI HI !! JA ZOBACZĘ 1 WRZEŚNIA JAKA JEST RÓŻNICA W UDACH U MNIE NAJGORSZE JEST TO ZE NIE MOGĘ ODSZUKAĆ CENTYMETRA CHYBA MUSZE ZAKUPIĆ NOWY U MNIE SA EFEKTY WIDOCZNE BO MOJA MŁODSZA CÓRKA CORAZ CZĘŚCIEJ NA TYM ĆWICZY A WCZEŚNIEJ NIE MOGŁAM JEJ PRZEKONAĆ TRZYMAM KCIUKI ŻYCZĘ SILNEJ WOLI SZCZEGÓLNIE DLA TYCH DZIEWCZYN POCZĄTKUJĄCYCH PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
Babciu Ewooo ja jestem nauczycielką 1-3:) wiec w firmie nie pracuje a Magica mam od miesiacai wiecie co dzisiaj zalozylam koszulke w ktorej w lipcu nie chcialam chodzic bo byla obcisla a dzisiaj juz obcisla nie jest:) ale ja teraz spedzam na leg magicy 15 min i do tego cwicze brzuch lub ramiona tak ze w sumie dzienny trening zajmuje mi jakies 40 min bo robie taka przeplatanka 1 min leg magic 1 min brzuch itd ....az dotad jak pocwicze na leg magicu 10-15 razy (zalezy od dnia) ALE PAMIETAJCIE O KOLANKACH_ZGINAJCIE JE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
tylko pozazdroscic takich wynikow a ja dzisiaj kupilam centymetr zobaczymy co jest grane pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a ty stosujesz jakas diete czy jesz normalnie bo to dla mniebardzo wazne ja wlasnie jestem po cwiczeniach ale nie cwicze z plytka ale robie te same cwiczenia tylko ze sobie licze i nawet wiecej wychodzi niz 13 minutek czekaja mnie jeszcze moje cweiczenia tzn 600 brzuszkow i 50 ukosnikow( ja tak to nazwalam) no i jeszcze cos tam awsze dolacze ogolnie dziennie cwicze jakas 1 godzinke a jka wam idzie cwiczenie na tym cudzie dokladnie 14 wrzesnia sie zmierze i zobaczymy czy schudlam trzymam kciuki za wsystkich :*:*:*:*:*:* dzieki za wsparcie :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis_rg
Rany, dziewczyny!!! Ja jestem pod wrazeniem tego co tu czytam-600 brzuszkow ???? Nie wiem czy w takim razie nie pomylilam forum, bo ja jk zrobie 50 to jest dobrze-fakt kondycja u mnie znikoma, za to duzo z synem rozrabiam :) w sensie bieganie, skakanie, jazda na rowerze- ma 9 lat i energia go rozpiera:) Zycze Wam samych najlepszych efektow-ja nadal sie zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
agatko jesli chodzi o diete to...nie jem slodyczy, jem duzo mniej, zamiast chleba -pieczywo wasa poprostu sie ograniczam...ale od porodu schudlam juz 25 kg:) teraz waze 55-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
WITAM ! DZIEWCZYNY WAGA STOI W MIEJSCU ALE TKANKA TLUSZCZOWA MNIEJSZA I LUZNO W NOGAWKACH JEDNAK TRZEBA UZBROIC SIE W CIERPLIWOSC JA NIE STOSUJE DIETY ALE SIE OGRANICZAM NIE JEM CHLEBA JEM DUZO WARZYW TROCHE OWOCOW JOGURT NATURALNY SLODYCZE OKAZJONALNIE JAK NP. DZISIAJ U MOJEJ MAMY BO PYSZNE CIASTA PIECZE ALE OD JUTRA ZNOWU OGRANICZNIE W JEDZONKU ! MAM 160 CM I WAZE 56 KG CHCILABYM SCHUDNAC DO 52 TO TYLKO 4 KG ALE Z WIEKIEM JEST CORAZ TRUDNIEJ MAM W UDZIE 55 CM A CHCIALABYM MIEC 51 MAM NADZIEJE ZE DO KONCA ROKU MI SIE UDA NAPEWNO MUSICIE BYC CIERPLIWE I CWICZYC NIE WAZCIE SIE OBSESYJNIE BO WAGA DLUGO SIE UYRZYMUJE A TO MOZE ZNIECHECIC ALE JA NAPEWNO SWOJE POSTEPY LUB NIE POWODZENIA BEDE WAM SZCZEGOLOWO OPISYWAC I NAPEWNO SZCZERZE PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam cwiczyc z przerwami cwiczylam 25 minut czyli samych cwiczen jakos ponad 20 spicilam sie niezle ale to bardzo dobrze przepraszam za pomylke to jest 500 \'\'ukosnikow\'\' a wlansie co do papek to robicie ile bo ja 15 damskich i poznije tez tez 15 normalnych bym narazie nie zrobila ale bede cwiczyc i mi sie uda wierze w to ze mi sie uda wkoncu mam jeszcze10 miesiecy ale chciala bym szybciej to zrzucic mialam postanowienie ze jem slodycze raz w tygodniu znaczy nie tak ze w sobote obrzeram sie tylko np.batonik czy cos takiego lodow nie wliczam do slodyczy bo zawyczaj jem sorbety a one sa naprawde zrowe poznije zaczne sie ograniczac do dwuch tygodniu potem do trzech a nastpnioe przejde na takie cos ze bede jadla slodycze tylko na jakis wiekszych imprzek oczywiscie wydaje mi sie ze zoladek mi sie zmiejszyc bo teraz jem mniej i nie potrzebuje duzo jedzenia zeby sie najesc:):):):) trzymam kciuki jeszcze tylko 3 i pol tygodnia do mierzenia zobaczymy czy zrobilam postepy a wlasnie mam pytanko czy mozna na tym schudnac w biodrach trzymam kciuki za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanetkaa
no dziewczyny piszcie o rezultatach!;) Bardzo chce kupic ten Leg Magic ale czekam na Wasze wazne opinie, czy rzeczywiscie nogi beda super:) powodzonka! pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelcia=
Hm... ja mam straszne kompleksy tak więc w kółko oglądam te reklamy z leg magic i postanowiłam, że go zakupie tylko mam pytanie czy po jakimś długim okresie ćwiczeń na udach nie wyrobią się muskuły??? Bu u dziewczyn lepiej wyglądają smukłe nogi a tylko lekko wyrzeźbione mięsnię... Odpowiedzcie mi... jesli możecie to na e-mail...:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Tak więc dziś dostałam leg magic po tygodniu oczekiwania. A więc do dzieła!!!!!!!!!!!!! Mam pytanko dziewczyny - ćwiczycie same na leg magic czy może z płytką? Ćwiczycie jak ta pięknie wysportowana pani na płycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
noo...........juz 3 osoba mi powiedziala ze schudlam:)))) yuuupiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
KLAUDIAK TYLKO SPOKOJNIE CWICZ NIE NA SILE W GRANICACH WYTRZYMALOSCI BO JAK PRZEFORSUJESZ SIE JAK JA TO BEDZIESZ MUSIALA CIERPIEC A TO BOLI JA NA POCZATKU ZACZELAM ROBIC 3 RAZY DZIENNIE PO 30 RAZY NA MAGICU A POTEM CZESCIEJ I WIECEJ I TO CI PROPONUJE PO TYGODNIU RAZEM Z PLYTKA CO 2 DZIEN I NIE MUSISZ TAK DLUGO ROBIC JEDNEGO CWICZENIA JAK ONA MYSLE ZE PO 2 TYGODNICH JEST SIE GOTOWYM ZEBY ROBIC WSZYSTKO TAK JAK ONA I TAK DLUGO JA PO 2 TYGODNIACH WLASNIE TAK ROBIE CO 2 DZIEN ALE JAK TY MASZ SILE I CZAS TO MOZESZ CODZIENNIE U MNIE JUZ IDZIE 20 DZIEN CWICZEN TLUSZCZYK SIE ZMNIEJSZA ALE MIESNIE SIE JUZ WYCZUWA NO I 1 CM MNIEJ W UDACH OKOLO 2 W PASIE I W PUPIE 1 CM MYSLE ZE TERAZ BEDZIE TO NASTEPOWALO SZYBCIEJ POWODZENIA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, przekonalyscie mnie. tez kupuje! :) mam nadzieje, ze to na prawde dziala! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj licze tydzien od dostania mojego malenstwa do domciu jeszcze 24 dni do mierzenioa mysle ze do tego czasu cos mi ubyje:):) ciesze sie ze coraz wiecej osob wchodzi na forum i coraz wiecej zaczyna cwiczyc na leg magicu :] jedyna osoba ktora uwazxa ze wydalam niepotrzebnie kase to jest moj brat ktory mnie wkurza mowi ze jka nie mialam co z nia zrobic to moglam mu to dac czy wasi bliscy tez podchodza do tego ze wyrzuciliscie kase w bloto buzzzziaczki trzymam kciuki za wsstkie panie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×