Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Dziewczyny! mnie najbardziej interesuje Leg Magic, ale na brzuch. Mam znany pewnie większości problem wałeczka i boczków, u góry w górnej partii brzucha też za dużo (muszę zrzucić jeszcze z brzusia tak 5 cm., aby być w pełni szczęśliwą). Napiszcie mi jakie są wasze \"brzuchowe rezultaty\", czy boczki znikają i jak z dolnymi partiami. Myślicie, że 5 cm. z Leg magic jest możliwe? I jeszcze jedno, mam b. chude nogi, myślicie, że utyją mi po tym, bo ja nie chcę schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do maria22 w pasie czy w tali bo to bardzo duza roznica bo jesli w pasie tomasz naprawde malutko a tak juz cwicze 2 tygodnie i jeden dzien jestem zadowolona tylko przy cwiczeniach kolano mi \'\'skrzypi\'\':(:(:(:(:( czy wy tez tak macie trzymam kciuki za wsystkich babciu ewo a ile twoja corka ma latek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65 w talli:), ale nie myślcie dziewczyny, że jest różowo i, że mam płaski brzuszek. Mam boczki, wałek na dole, aa jak się pochylę to tłuszczyk zwisa. Mam mięśnie, ale pod warstewką tłuszczu w ogóle nie widoczne! Dlatego pytam jak z brzuszkiem w Leg Magic no i chciałabym \"utuczyć\" moje nogi, bo są koszmarnie chude! aż jest mi nieraz niedobrze. Ale najpierw ten brzuch! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
moja corka starsza ma 24 lata a ta mlodsza ktora jest jeszcze w rodzinnym domu i ze mna cwiczy skonczyla 17 lat i mam nadziej zostanie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
to znaczy mam nadzieje ze dlugo jeszcze zostanie nie na zawsze nie ma tak dobrze !hi hi bo z kim bede cwiczyc ? a tak wspieramy sie ! mierzylam sie bo juz uplynal miesiac w sumie 1,5 cm w udach 2 cm w biodrach w pasie mam tylko 69 cm tu nie mialam nigdy problemu chyba ze po porodach DZIEWCZYNY NAPEWNO TO DZIALA TYLKO NIE MOZNA SIE PRZEFORSOWAC NO I DIETKA MUSI BYC ja jestem zadowolona moja corka tez bo z 69 kg spadla na 63 kg ja tez jestem z niej dumna podejrzewam ze jak zacznie sie szkola to wynik bedzie jeszcze lepszy bo dojdzie maly stresik POWODZENIA I CIERPLIWOSCI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cwicze z Lega Magic
tylko leg magic nie cwicze na niczym innym. Robie dokładnie ćwiczenia z reklamy i cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
maria a ile dziennie cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mam Leg magic, muszę radzić sobie inaczej: od 30 - 50 min. hula hop, ale nie na raz, tylko np. w 2-3 częściach o różnych porach dnia, do tego brzuszki, różnie od 60-120. Ostatnio tak ok. 60, bo wczęśniej miałam przez miesiąc dość intensywny trening, teraz daję odpocząć brzusiowi:D. Do tego skrętoskłony i skłony na boki ok. 120 razy (boczki po tym ładnie znikają), no i jeszczę na leżąco wypinanie pupy do góry. Efekt? od zeszłego roku (19 czerwiec) zrzuciłam ok. 8-9 cm. ładnie, ale nadal mam tłuszczyk pośrodku brzucha, wzdłuż idzie taki pas tłuszczyku + boczki + wałeczek na dole😭. Mam mięśnie, szczególnie te po boku i z przodu, ale tłuszcz je zasłania! Najgorsze, że od 3-4 miesięcy nie zrzuciłam ani cm! Nie wiem co mam robić, jestem zdesperowana i załamana. Może jakieś pomysły> Czy Leg magic pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
a ja myslalam ze ty na Leg Magic tyle zrzucilas:)) to podziwiam cie za wytrwalosc w cwiczeniach - naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu jestem systematyczna, to podstawa sukcesu:D, ale jest to rzeczywiście nużące 😭. Na dodatek jeszcze nie zrzuciłam tyle, aby wcisnąć się w moją ulubioną koronkową bluzkę:( Dziewczynny poradźcie coś. Jakieś nowe ćwiczenia plisss. Za kilka dni mierzenie (jak tylko skończy mi się okres, bo wiadomo, teraz brzuch jak balon) , powiem wam wtedy ile mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, napiszcie proszę jak Wam idzie? Bo jakoś dyskusja tutaj ucichła. Ja cały czas zastanawiam się nad kupnem Leg Magic. Moim problemem jest dokładnie to, na co ponoć ten przyrząd został stworzony... dolne partie ciała. Ćwiczące, dajcie znać co tam u Was? Jak wyniki? Pozdrawiam wszystkie wytrwałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina P
hej Dziewczynki. Poszperałam w necie i trafilam an nowy skep fitness. Podobno sa tam najnizsze ceny. podaje adresik www.fitmarket.pl papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportwoman
Leg Bzdura!!! Moja koleżanka się na to nabrała. Machała po 10-15 minut dziennie przez miesiąc. Efektem są bóle kolan, odczuwalne do tej pory mimo 3 tygodniowej już przerwy. A ostrzegałam, że przy tak idiotycznej konstrukcji może się tak skończyć. Oczywiście żadnych innych efektów (poza opróżnieniem portfela) nie było, ale to szczegół, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
NO DZIEWCZYNKI CO TAM U WAS IWONEK, MADZIUNIEK MARTWI MNIE WASZE MILCZENIE !!!! JESLI CHODZI O OSTATNIA WYPOWIEDZ TO MOIM ZDANIEM MOZNA USZKODZIC KOLANA NAWET NA SKAKANCE LUB WCHODZAC PO SCHODACH POPROSTU WSZYSTKO Z UMIAREM I Z ROZSADKIEM NIE MA NIC OD RAZU JESLI CHODZI O MNIE TO CWICZE Z UMIAREM PRZESZLO MIESIAC KONDYCJA POPRAWILA MI SIE I KSZTALTNIEJSZE NOZKI MAM TYLKO BLAGAM NIE WSZYSTKO OD RAZU 15 MINUT NA SAMYM LEG MEGIC DZIENNIE TO ZA DUŻO TAK MOZNA PO ROKU A NA POCZATEK WYSTARCZY CHOCIAZ TAK JAK JA 8 RAZY PO NIECALEJ MINUCIE OCZYWISCIE PRZERWY PO KAZDYM RAZIE NAWET 2 GODZINNE JAK TRZEBA JA NIE ODCZUWAM ZADNYCH BOLI A MLODZIUTKA NIE JESTEM UMIAR UMIAR UMIAR !!!!!PA CIERPLIWOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babciu ewo a schudlas jeszcze cos ja za 7 dni sie mierze i zobaczymy ogolnie czuje sie swietnie a twoja corka moze schudla a wlasnie ile wy tych tabletek bierzecie acha i jedno pytanko czy przez jdden dziej jak bym pila tylko wode i plyny to moze zmiejszyc mi sie zoladek ?? prosze o odpowiedzi trzymam kciuki :*:*:*:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportwoman
Ale to nie jest dziewczyna co siedzi na kanapie, ona pływa, jeździ na rowerze, sporo chodzi po schodach (mieszkanie na 4 piętrze bez windy), więc mięśnie są przyzwyczajone do lekkiego wysiłku. To raz. Dwa: też jest młoda. Trzy: skakanki także nie pochwalam i nie polecam - jest niebezpieczna dla stawów (już to gdzieś tu pisałam). A cztery: albo się coś kupuje i się tego używa, tak, by przyniosło efekty (o ile to może dać jakieś efekty) albo nie. W 5 minut to nawet malutkiego mięśnia jakim jest biceps nie da się dobrze przećwiczyć (mówię o treningu siłowym), a co dopiero większej grupy mięśni nóg. A jeśli to nie ma być trening siłowy, tylko aerobowy, to tym bardziej jest to wyrzucenie pieniędzy w głębokie błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
AGATKO !JESTEM CIEKAWA TWOICH WYNIKOW TE TABLETKI BIERZE SIE 1 SZT POL GODZINY PRZED JEDZENIEM NIE WOLNO PRZEKROCZYC 4 SZT DZIENNIE BADZ ROZSADNA!!!!A JESLI CHODZI O ZMIEJSZENIE ZOLADKA TO MOIM ZDANIEM MUSISZ JESC CZESTO ALE W MALYCH ILOSCIACH ALBO NIE NAJADAC SIE DO SYTA A JAK NA PRZYKLAD 2 KANAPKI JEST ZA MALO TO WYPIJ JESZCZE NP. WODE NIEGAZOWANA LUB HERBATKE JA JAK MAM NAPADY GLODU TO STARAM SIE OSZUKIWAC ZOLADEK SUROWKAMI PONIEWAZ LUBIE POMIDORY TO JEM ICH DO WOLI NP .2 KANAPKI I 2 DUZE POMIDORY MOJEJ CORKI WAGA STANELA W MIEJSCU I MOJA ROWNIEZ ALE PRAWDA JEST TAKA ZE OPUSCILYSMY SIE W CWICZENIACH I JESTEM PRZED MIESIACZKA A WTEDY ORGANIZM GROMADZI WODE W ORGANIZMIE TRZYMAM KCIUKI !!JESLI WAGA I WYMIARY NIE BEDA TAKIE JAK OCZEKIWALAS TO NIE ZALAMUJ SIE BO KAZDY TO INACZJ PRZECHODZI CWICZ I PRACUJ NAD SILNA WOLA JESLI NIE TYJESZ TO JUZ JEST SUKCES POWODZENIA I POZDROWIENIA OD MOJEJ CORKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediita
witam :) już od jakiegoś czasu nachodzi mnie na to cudo :) mam już w domku wiosełka które d używania strasznie skrzypia :)mam też trampolinę :) super sprawa polecam :) nio i mam matę do skakania :) i rowerek :) ale tylko czasu brakuje :) jestem od tygodnia na diecie białkowej z herbalife i narazie mój organizm się przestawia na inne tryby :) zobaczymy co z tego będzie :) ale dziś jak poczytałam to forum to wow:) podziwiam Panią babcię :) serio :0 i jej córkę :) super brawo :) ja myślę ,że tez się skuszę i zamówie tylko gdzie...mój chłopak wyjechał na miesiąc ale nei sądze zeby po miesiacu było widac rezultaty a ja chciałabym mu zrobić niespodziankę...jestem pulchniutka i już próbowałam tysięcy sposobów. pływam codziennie godzinę na basenie :) biegam wieczorem godzinę i pół godziny trampoliny :) i wcale nie lecę.. z wagą :( myślicie ze to mi coś pomoże???bo boję się ze kaska pójdzie w błotko a tego bym nei chciała pozdrawiam wszystkie dzielnie ćwiczące i 3mam kciuki za nasze rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediita
nio i napiszcie jak postępy czekam niecierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 3 dni sie zmierze zobaczymy czy cos mi ubylo ale czuje sie naprawde swietnie zaczela sie szkola wiec tylko czasami wchopdze na komputerek ale cwicze przynajmniej 2-3 razy i 1 raz cala serie ktora zajmuje mi jakies 20-25 minutek rozumiem ale chyba narazie tabletek nie bede brala sprobuje czegos innego dziekuje za pozdrowienia i oczywiscie pozdrowienia dla twojej corki :*:*:*:*:*:* trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
AGATKO TEZ TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI I TAK JAK PISALAM WSZYSTKO Z ROZSADKIEM ! POWDZIWIAM CIE ZA WYTRWALOSC !!JA JESTEM ZADOWOLONA Z MOJEGO ZAKUPU TO NIE ZNACZY ZE CHUDNE W OCZACH ALE POMALUTKU A NAJWAZNIEJSZE ZE NIE TYJE !!!! A TO TEZ SUKCES TROSZKE OSTATNIO PRZESADZILAM Z ILOSCIA CWICZEN BO BOLA MNIE PACHWINKI ALE TERAZ MNIEJ W CIAGU DNIA I WROCI WSZYSTKO DO NORMY NAPEWNO BO JUZ TAK MIALAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panianiazkielc
c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panianiazkielc
witam-kupilam leg magic 2 mies temu i cwicze co drugi dzien-a oto moje wyniki: przytylam 5 kilo obwod ud zwiekszyl sie o 3 cm obwod w pasie zmniejszyl o 1 cm mam ogromne uda i wyglada to fatalnie kto chce kupic leg magic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediita
ja chcę kupić :) ediita@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiira
ja chce kupic kiira2wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
O BOZE !!! NIE CHCE MI SIE WIERZYC ! A MOZE MIALAS ZWIEKSZONY APETYT? I I WIECEJ JADLAS ! JA NA POCZATKU TEZ PRZYTYLAM 2 KG I TEZ CHCIALAM SPRZEDAC ALE JWONEK MNIE POWSTRZYMALA NO I DOBRZE BO TERAZ POMALU WIDAC EFEKTY MOZE NIE NA WADZE ALE WYGLAD JEST LEPSZY NIE MAM WALECZKOW I UDA SA MNIEJSZE ROB JAK CHCESZ PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panianiazkielc
no mialam diete praktycznie nie jadlam nic:)) ale uda mam makabryczne no plakac mi sie chce normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez caly miesiac cwiczen nic mi sie ubylo ale przynajmnije nie przybralo wiec nie jest zle mam nadzieje ze teraz bede juz chudla mam jeszcze 10 miesiecy zeby osiagnac swoj cel wiec narazie jestem optymistka :):):):):):):):):):):) ale miesnie mi sie troche wyzezbily no trudno do zobnaczenia trzynmam kciuki do maria22 stosowalas jakas dietke w rakcietych cwiczen dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzula
Witam. CHciałam się dowiedzieć jak ćwiczyć aby noga schudła, a nie rozbudował sie mięsień?? Chodze bardzo długo na siłownie, głównie bieżnia i nie potrafie zrzucić tyłka ani ud. 10 lat grałam w piłkę ręczną, więc moje uda są dość bardzo rozbudowane....Pomóżcie, bo nie radzę sobie z tymi udami kompletnie....kupiłam leg magic....czy jest jakaś szansa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×