Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość passatka
Nikt nie pisze, wygląda na to że wszyscy zrezygnowali. No nic, ja napiszę... Mam już LM trzeci dzień, na razie nie cwiczę z płytką DVD a jedynie robię po 5-6 serii w ciągu dnia po około 40 "ślizgów", więcej nie daję rady, pachwiny strasznie bolą. Martwi mnie jedynie fakt że mam wrażenie że pracują jedynie te mięśnie w pachwinach, bo tylko to mnie boli po cwiczeniu. Nie boli ani brzuch, ani uda ani pośladki. Według producenta niby wszystkie mięśnie powinny pracowac a ja jakoś tego nie czuję a nie mam jakiś super wyrobionych i silnych mięśni nóg. Będę cwiczyc nadal, stopniowo zacznę cwiczyc z płytką i wprowadzę może jeszcze inne cwiczenia na uda i pośladki. Mam nadzieje że po miesiącu zobaczę jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusik
NIE KUPUJCIE EASY SHAPERA!!!!! jest fajny pod pod katem wykonywania różnych ćwiczeń ale niestety jest kiepsko wykonany. Jest to produkt chiński, nawet ten TV Markecie lub też Quelle jest produkcji chinskiej.. Na naszym rynku nie ma tego sprzętu innej produkcji. Po 4-ch miesiącach ćwiczeń ( 1 osoba - 20 min dzienne) pekaja gumy oporowe. Firma sprzedająca ten sprzęt nie posiada tych częsci zamiennych na stanie. I co ważne nie odpowiada w ramach reklacji za elementy gumowe. Kupując easy shapera nalezy zapytać firmę sprzedającą, czy odpowiada w ramach reklamacji za elementy gumowe. Jeśli nie, to zrezygnujcie, ponieważ sprzęt bez gum oporowych jest do wyrzucenia. Popatrzcie na ofertę firm, które sprzedają ten sprzęt. jak w tej chwili obniżaja cenę. Firma Wojosport, oskar oraz na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passatka
A co ma piernik do wiatraka ? To temat o Leg Magic a nie o Easy Shaperze...No ale dzięki za ostrzeżenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzula
Droga Passatko. Moja siostra ma tez problemy z kolanami i ma takie samo odczucie jak ty.....nie wiem czy jest sie co ludzic ze Cie nie beda bolec jak wzmocnisz nogi...raczej nie :-( niestety.... JA mam problemy z kregoslupem- odcinek ledzwiowy, ale nie boli mnie przy cwiczeniach. Wazne jest zebys wciagal brzuch a tylek chował, wówczas, jak najprostszy tulów- wtedy nei boli. I uginaj deliketnie nogi w kolanach, powinno pomoc. Ja niestety mialam przymusowa pauze, i teraz jeszcze 4 dni przerwy mnei czekaja- wyjazd,a le jak wroce to znow zabieram sie ostro do pracy. Pozdarwiam Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passatka
Wielkie dzięki Dzula. Cieszę sie że wreszcie się ktoś odezwał bo już byłam pewna że topic umarł na dobre. Cwiczę codziennie przynajmniej 4-5 serii po 40 ślizgów. Chcę jeszcze wprowadzic do tego 8 min buns albo jakies inne cwiczenia na uda i pośladki. Tylko na razie nie mogę się przełamac. Mam pytanko: Twoja siostra też cwiczy(ła) na LM ? Czy od tego zaczeła miec problemy z kolanami czy przedtem cwiczyła na czyms innym ? Dzula, jak długo Ty cwiczysz ? Widzisz jakieś efekty w ujędrnieniu ud ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duleczka
Przypadkiem wpadlam na ten watek ale bardzo mnie interesuje. ćwiczylam na Leg Magic i bylo super ale po jakis 3 tygodniach zacząl mnie bolec kregoslup w odcinku lędźwiowym i to tak intensywnie, ze przestalam ćwiczyć. U mnie na wsi nie ma medyka od kręgoslupów więc liczę na Was. Przestac z tym urządzonkiem, czy brac jakis Ketonal i ćwiczyc az samo przestanie boleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duleczka
No jasne i kolana bolą. Ale te kolana to bardziej od wykroków chyba, tych co sie robi w przerwach. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuka
niestety zamowiony leg magic nie przyszedł,mimo potwierdzenia o wysyłce,nie mogę więc się podzielić wrażeniami i nadal muszę szukać w sprzedaży, w międzyczasie kupiłam wiosła treningowe i zawzięcie cwiczę.Natomiast leg master spróbuję zamówić w mango, bo jakoś nigdzie narazie w sprzedaży go nie ma pozdrawiam jak tam swięta się szykują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuka
jeszcze jedno jesli chodzi o bolące kolana to po 1 tyg cwiczeń na wiosłach stan kolan się poprawił i po schodach pracują jak należy chyba sie troche naoliwily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka39
Wiam wszystkich juz od dwoch miesiecy posiadam leg magik i musze wam powiedziec ze kregoslup ledzwiowy mnie bolal i kolana rowniez,ale bol przeszedl nawet niewiem kiedy.teraz o efektach naprawde sa ja nawet dwa miesiace temu zrobilam sobie zdjecie pupy i profil nog i wyraznie widac juz bylo po miesiacu ze pupa sie podniosla,a i uda sie wygladzily zwlaszcza wewnetrzna strona ud juz tak nie zwisa.no ale coz mysle ze to pomaga zeczywiscie ale tym ktorzy naprawde potrzebuja schudnac i ujedrnic cialo.Pozdrawiam zycze powodzenia PS.BABCIU EWO CO Z TOBA NAPISZ JAKIE WYNIKI JUZ POSIADASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duleczka
Bardzo mi optymistycznie zabrzmiało, że odcinek lędźwiowy przestał bolec. No to wdrapuję sie na LM ponownie.Dziekuję za słowa otuchy. Moze kolana tez same przejda? Co daj Boże, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeee
Ależ to nic dziwnego że bolą kolana, przecież to coś jest sprzeczne z ergonomią ruchu. Dziewczyno, wywal to zanim całkowicie sobie stawy rozwalisz! I polecam : http://tiny.pl/jvxn Cytaty: ""Leg Magic is the scientifically tested leg slimming system that will help shape your legs with simple sixty second gliding workouts, and a simple workout routine that can deliver extraordinary results!" Jest to kolejny odpowiednik masci LATAK. Jesli sprzedawca twierdzi iz cos jest "scientifically tested" nie podajac chocby ogryzka linku do owych testow to smierdzi to na mile. Bzdur bijacych po oczach jest wiecej: 1) "Even better, you can accomplish all this in just a 60 second workout, a few times a day." Wcierac masc lewtacyjna, wcierac... 2) przywodziciele ud sa mniejsze od czworoglowcow oraz miesni posladkowych. Za cholere nie da sie spalic poprzez przywodzenie nog tyle samo kalorii co na prostym rowerze. 3) zalozmy ze nie sypiajaca po nocach tylko ogladajaca nocne reklamowki istota X zakupi owa maszyne oraz poswieci sie rozwieraniu i zwieraniu nog np 30 min dziennie. Efekt -> prawdopodobne przeciazenie stawow biodrowych. Szokujaca nie jest cena tylko osli wrecz ped do poszukiwania Super Sprzetu ktory w 60s kilka razy dziennie z dwoch otluszczonych klocow wyrzezbi nogi Hantuchovej" "Patrz pomarańczowy (?) obszar: www.webmanmed.com/painrefer_files/addulong.html" "Biorą pod uwagę, że przyłożenie oporu jest poniżej stawów kolanowych to bardzo szybko może nastąpić przeciążenie także więzadeł pobocznych przyśrodkowych stawu kolanowego. To są spekulacje zwane przez niektórych biomechaniką (w uproszczeniu)." "Po pierwsze trzeba cwiczyc z sensem. Albo LM jest cwiczeniem kardio i wtedy za cholere nie spalisz na nim porownywalnej ilosci kalorii jak na rowerze (patrz rozmiary miesni przywodzicieli vs czworoglowych uda) albo jest zabawka do cwiczen silowych a wtedy pierwsza wizyta w silowni i obejrzenie sobie maszyny cwiczacej przywodziciele (zawsze i wszedzie sciskasz _udami_ poduchy znajdujace sie powyzej kolan a nie ponizej)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa
MILO ZE KTOS O MNIE MYSLI MAM MALO CZASU NA ZAGLADANIE TY DO WAS I CWICZENIA TEZ ALE MOJA WAGA JEST OK 54 KG NIE TYJE BO MAM TROCHE BIEGANINY ZA POL ROKU WYPROWADZAM SIE NA WIES I W ZWIAZKU Z TYM JEST TROCHE ZAMIESZANIA ALE DZIEKI LM MAM KONDYCJE PRZY BIEGANIU PO URZEDACH TAK JAK W NASZEJ KOCHANEJ POLSCE BYWA URZEDNICZEK JEST TYSIACE A TY I TAK WSZYSTKO SAMA MUSISZ IM DOSTARCZYC NAJGORSZE SA BIURA NIERUCHOMOSCI BIORA GRUBA KASE ZA TO ZE SA NO DOBRA JUZ NI NARZEKAM CWICZCIE BO WARTO TYLKO Z UMIAREM POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka39
Jak najbardziej warto cwiczyc a zwlaszzca te osoby ktore maja zwiotczale miesnie wewnetrzne ud i wiadomo ze wszystko z umiarem,a podrugie zeby byl trening kompletny to czeba tez zakupic chantle i pocwiczyc gorne partie ciala i nie zapomniec o brzuchu bo zauwazylam ze LM cwiczy tylko dolne partie brzucha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuka
efekty to są ale nie te co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuka
Witam Efekty ćwiczeń są takie że mykam na 3-cie piętro właściwie bez zadyszki,a moi znajomi jak wchodzą do mnie to ledwo zipią,więc już się opłacano nie? wiose lka poprawiają jednak kondycję,tym bardziej że" pływam" sobie 20 min.dziennie Natomist na urządzeniu /wiekowym zresztą/"abswing"poprawiam mięśnie brzucha .Piszę wiekowym bo mam je dawno ale nie miałam serca do niego.Jednak stosując je codziennie po 20 mim. widzę że się myliłam to działa lecz trzeba -cierpliwości i systematyczności a dalej to już z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spostrzeżenie
No tak, tylko, że to nie jest wątek o urządzeniach naprawdę działających takich jak wiosełka. To jest wątek sprzedażowy legbzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Madzia*
hej dziewczynki, ja też mam leg magic :) i jest moim zdaniem super. Jak się ma lekko ugięte nogi i proste plecy to nie powinno boleć. Ja jestem zadowolona. Tylko niestety trzeba ćwiczyć a nie leżeć przed tv i się opychać a na leg magicu chodować roztocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia28
dokladnie leg magic jest rewelacyjny. Stosowac do tego umiarkowana diete i spędzać czas przed tv ale raz dziennie z leg magic:) ogladasz swoj ulubiony serial i cwiczysz:) przyjemne z pozytecznym:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikakaka
początek treningu: 1.12.07: waga: 72 talia 80 pas 92 biodra 105 uda 62 data mierzenia: 15.12.07: waga: 72 talia 76 pas 88 biodra 103 uda 60 dieta: MŻ /wszyscy znają skrót?/ + żadnych wyrzeczeń: pizza raz w tygodniu, ciasto na imieninach, płatki na kolację :) pierwszy tydzień ćwiczeń był męką, po schodach wchodziłam tyłem, bo normalnie się nie dało. Przejście do autobusu sprawiało trudności, bolały pachwiny i uda! zrobiłam trzydniową przerwę, przeszło momentalnie. Teraz ćwiczę bez wysiłku, 15-20 minut dziennie, stopper + leg magic + stoper + leg magic.. efakty czuję i widzę. życzę powodzenia wszystkim kobitkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira77
Cześć. Podglądam Wasze forum już od sierpnia a Wasze opinie pomogły mi podjąć decyzję co do kupna Leg Magic (mam go już 4 m-ce i jestem b. zadowolona). Mam do Was pytanie. Czy macie jakiś sposób na wyciszenie pracy Leg Magic? Mieszkam w bloku i właśnie dziś sąsiadka \"przeszkodziła\" mi w ćwiczeniach, bo podobno sprzęt za głośno \"chodzi\". Poradźcie coś. Dywanik na panelach nie pomaga. Pozdrawiam. Świetne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplejsza
pusc glosno muzyk:) zarty zartami ale moze postaw go jakos inaczej. I cwicz cwicz i cwicz bo to urzdzenie jest swietne i te szybkie efekty:) a sylwetsre tuz tu. ja juz kupilam kiecke 2 rozmiary mniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnap
Ciekawe, że tylko uzytkowniczki leg magiców czy innych magi szajperów potrzebują postów na forum przekonujących, że używają ósmego cudu świata. Pozostałe, normalnie ćwiczące dziewczyny jakoś o tym nie rozprawiają, nie potrzebują wzajemnego przekonywania się że ich siłownia czy jogging daje efekty i że nie wywaliły pieniędzy w błoto. Zresztą, rozumiem - jakbym ja wywaliła na takie coś kilkaset zł to też bym szukała usprawiedliwień przed sobą i całym światem,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest usprawiedliwianie przed swatem czy samym soboa tylko dzielenie sie efektami wspolnego wysilku, skoro ktos to wymyslil i robi dobra reklame a ludzie wiadomo daja sie wciagnąć (miedzy innymi ja), po wczorajszym zapoznaniu sie ze sprzeciuchem dzis chodzenie sprawia mi bol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira77
Do Annnap: Pewnie po prostu nie sprawdzałaś czy jest jakieś forum np. na temat aerobiku. Ja kiedyś myślałam o kupnie roweru stacjonarnego i też szukałam opinii na forum. A było tego mnóstwo! Nie bądź niesprawiedliwa. A LM to naprawdę super sprawa - po warunkiem, że ćwiczy się regularnie (jak przy każdych ćwiczeniach :)). Efekty są wyraźne. Ja jestem zachwycona. Moi sąsiedzi mniej. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mira77 zgadzam sie z Toba w 100%, jestem tez zadowolona chodz mam go 3 dni dopiero i o efektach nie moge jeszcze mowic, wiem tylko tyle ze dzis najchetniej chodzilabym na rzęsach, zamiast chodzic to nogi ciągne :), nie poddam sie i dzis bede spalac zakwasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira77
Gratuluję zapału, Niesamowita19! I oby tak dalej. Ja muszę przyznać, że nie mam silnej woli jeśli chodzi o ćwiczenia i prędzej czy później rezygnowałam z basenu, aerobiku, stepu i jogi. A teraz mając w domu LM wskakuję, kiedy chcę i robię to z przyjemnością. Od 4 miesięcy ćwiczę codziennie - nie licząc wyjazdów. A motywuje mnie to, że wreszcie widzę efekty. Pozdrawiam. Acha: nadal czekam na Wasze rady jak "uciszyć" LM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Mira77 :D, mam zapal bo wiem ze efekty beda, 3 lata temu chodzilam na basen regularnie z kolezanka i stracilam 10 kg, teraz nie mam takiego zapalu bo kolezanka nie chodzi a samej nie chce mi sie, wiec LM to super sprawa jeszcze w zime jak sie praktycznie ino obzera, nogi dzis mnie bola strasznie ale juz rundke na spalenie z ta pani z plyty (sadystka)zrobilam ;). Mira77 hmmm tego chyda sie nie da wyciszyc, muze wlacz a jak sasiadka przeszkadza to powiedz ze do 22 mozesz robic co ci sie zywnie podoba. Pozdrawiam i do milego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mira77: witam Cie, mam pytanko, czy robisz z ta pania z plytki??jak tam to ile razy dziennie z nia??bo ja po razie wysiadam, pozniej sobie troszke jeszcze jezdze ale bez tej pani sadystki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×