Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość betkaS67
Hej dziewczyny ! jak dla mnie leg magic jest rewelacyjny bo działa ale popalić daje;)) moj CODZIENNY zestaw ćwiczeń( oprócz soboty i nidzieli ) to było 20 min.steper , potem ok 20 min leg magic-na początku troszkę mniej-potem 20 min twister również REWELACJA idealnie znikają boczki i tłuszcz z brzucha , a potem jeszcze chwilkę brzuszków i ...schudłam ok 14 kg w ciągu 5 miesięcy , ciałko ekstra jędrne również ramiona ponieważ leg magic na to tez działa. z rozmiaru 42 zeszłam na 36 :))) po prostu POLECAM , a co ciekawe moja przemiana materii tak przyspieszyła że przez półtora roku nie ćwiczyłam a moja waga jedząc normalnie wynosiła w granicach 58kg. , oczywiście gdy ćwiczyłam moj ostatni lekki posiłek to była godz. 17 - 18 a potem po pracy ćwiczenia , no i nie ma się co czarować że jak się będziecie objadać słodkościami i innymi rzeczami bez umiaru to będą efekty ;)) dziewczyny przedewszystkim SILNA WOLA, CIERPLIWOŚĆ, SAMODYSCYPLINA. u mnie tez bylo cięzko podchodziłam do ćwiczeń po kilka razy aż w końcu w zimie powiedziałam sobie DOŚĆ , ĆWICZE ;)) i w wakacje weszłam w co chciałam :)) teraz jestem w szóstym miesiącu ciązy i trochę mi się przytyło :)) ale napewno jesli bede mogla to po porodzie wróce do ćwiczeń gdyż naprawde WARTO. ps nie wspomniałam jak sie poprawiło moje samopoczucie - naprawde- i wogóle czułam się bardziej atrakcyjna;)) Cwiczcie , ćwiczcie , i jeszcze raz ćwiczcie i nie wierzcie w diety cud bo jeśli nawet zadziałają to na chwile. ja ze swojego przykładu i koleżanki która schudła 13kg poprzez ćwiczenia areobowe wiem co mówię ;)) POWODZENIA Ps zacznijcie już teraz macie pół roku do lata a będą efekty ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka123
BetkaS67 Zmotywowałaś mnie!!! zaczynam! Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolettaE
witam. mam pytanie bo zastanawa mnie fakt czy warto jest kupic ten sprzet zeby pozbyc sie tzw. oponki, u mnie najwiekszy problem to wystajace boczki, nie jestem gruba ale ten defekt mnie irytuje a zeby ladnie wygladac i komfortowo sie czuc to musze zaczac cos dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta28
No i kupiłam ten produkt w http://tv-zakupy.pl/ Zobaczymy co z tego będzie. Od jutra zaczynam trenować na tym Leg Magic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osa_82
dziewczyny po co przepłacać, jest przecież Allegro, kupiłam tam trzy sprzety używane w idealnym stanie i jestem zadowolona, na przesyłkę czekałam dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nowego Leg Magica (Leg Makera) do sprzedaży. Za 70zł.Wraz z pudłem, instrukcją obsługi, płytą do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaDziAaa1987
Do Domino89_89 masz jeszcze tego Leg Magic'a na sprzedaż? Z checią bym kupiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesyesyes
Hej! nie słuchajcie negatywnych komentarzy. kupiłam leg magica na allegro. Może materiał, z którego jest wykonany pozostawia trochę do życzenia, ale to nie ważne - ważne są efekty! Ćwiczcie z płytą lub po prostu wykonujcie RÓŻNE ćwiczenia na uda i tyłek. Efekty SĄ. Mniejsze, większe ale są! od czytania forum się nie chudnie ;) kupujcie leg magica. Moim zdaniem najlepszy na WEWNĘTRZNĄ stronę ud. Do pań, które mają "bułeczki" od wewnętrznej stronie ud: wystarczą dwa tyg ćwiczeń! :D p.s. dodatkowo bieganie to fajna sprawa :) pozdrawiam wszystkie niezdecydowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagat
witam. a to nie jest tak , ze chudnie tylko wewnętrzna strona ud ? a co z zwnetrzną ?? przeciez jak te uda schudną tylko od wewnątrz to brzydko to bedzie wyglądać. taka szeroka szpara między nogami ;[ jak ktoś ćwiczy długo i widzi efekty napiszcie na e-maila . błagam :) changemyself@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się boję ,ze tylko wewnętrzna strona ud schudnie i bedzie to brzydko wyglądać... Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesyesyes
nie martwcie się, ćwiczą całe nogi. ale jak by nie było to po wewnętrznej stronie odkłada się najwięcej tłuszczyku (przynajmniej w moim przypadku). Urządzenie jest świetne, i jak pisałam wcześniej łączę z bieganiem i już mam to, czego oczekiwałam! :) mogę wyjechać na wakacje i świecić tyłkiem na plaży (i nie wstydzić się!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakaka6777
boje sie ze przyrost mięsni sie pojawi czy coś :( wiecie o co chodzi. ze zamiast wysmuklic uda to ich pogrubią sie poprzez mięsnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupic?
kupic ? z zewnetrznej strony ud tez sie chudnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkaS67
Hej dziewczyny!!i jak tam efekty waszych cwiczeń??ja sześć tygodni temu urodziłam dzidzi i juz się pomału szykuję do mojego dawnego zestawu ćwiczeń;)) juz się nie mogę doczekac zwłaszcza jesli rezultaty bedą takie jak poprzednio ;))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka rooosy
hej sprzedam leg magic, stan bardzo dobry, przeprowadzam sie i musze kilka rzeczy posprzedawac moze ktos jest chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaDziAaa1987
Kropelka rooosy a ile byś chciała za tego leg magica?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka rooosy
za leg magica 100 zł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka rooosy
madzia jak jesteś zaintersowana to podaj jakiś namiar na siebie gg albo maila odezwe się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka rooosy
zainteresowanym podeślę zdjęcie na maila mojego leg magica zależy mi na szybkiej sprzedazy, gdyż przeprowadzak zbliza sie wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka rooosy
jestem sklonna nawet spuscic do 90 zl :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D ja rowniez bylabym zainteresowana. proszę wysłać zdjęcie na e-maila: changemyself@o2.pl byłabym wdzięczna za odzew , ponieważ chciałabym zadać kilka pytań:D o stan itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka rooosy
Sprzedaję też Steam-O-Belt - pas, który posiada zalety sauny cieplnej, stosowany głównie na brzuch, talię, biodra, ale też pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lentyna
Kropelko Rooosy Jeżeli masz cos do sprzedania jeszcze to napisz co i po ile. Mam ochote na zakup czegos fitnessowego ;) lentynkasia@gg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka rooosy
dalej sprzedaje ten leg magic, jestem z pomorskiego jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kropelka rooosy: A skąd dokładnie jestes z pomorskiego. Chcialam wlasnie kupic z tv zakupy ale jesli masz jeszcze to sie wstrzymam chwilke.Byłabym zainteresowana kupnem leg magic,ale teraz jestem na wakacjach i wracam do Gdańska 8.08. Prześlij mi fotki leg magica na torga11@wp.pl.Jesli oczywiście nadal aktualne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka rooosy
torga11 wyslalam Ci maila, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materialistka111
hej do kropelki jeszcze to ogłoszenie jest wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masa wafelkowa
sprzedam leg magic za 70 zł plus przesyłka jest nowy nieużywany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×