Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość istotkaa
musze sie* ostro zzmobilizowac:) a i jeszcze zzapomnialam :) na poczatku okolo tydzien cwiczylam tylko te 200 ruchow 5-7razy dziennie zakwasy byly ale po treningu razem z babka z plyty naprade czuc zakwasy :) szkoda ze to tylko okolo 12min cwiczen bo tluszcz zaczyna byc spalany po okolo godzinie wysilku:( no coz zrobic... niestety tak jetsesmy z budowaniu:) szkoda ze nie mam szybkiej przemiany materii jak moj brat:) ma 20lat 175cm i wazy moze 50kg jest taki chudziutki a wcina slodycze i all zakazane przekaski :) chcialabym miec taka przemiane materii :( a przykro mi jak sobie pomysle ze jeszcze 3lata temu bylam chudziutka i zgrabna :) a teraz i nozki pupa brzuszek maja nie potrzebny tluszczyk , nawet nie wiem kiedy mnie przybylo :( zwlaszcza ze jem to samo co kiedys nic specjanego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki1
ja też mam twister, muszę go wyciągnąć i dołączyć do ćwiczeń na leg magic... Ty robisz po 200 ruchów 5 razy dziennie czy w sumie 200 ruchów? ja mam 170cm wzrostu, ważę 60kg, ale moją zmorą są boczki i grube uda, pozostałości po ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istotkaa
robie 200 ruchow 5 razy dziennie czasem wiecej zalezy jak sie chce ale staram sie zrobic min 5 dziennie, z babka z plytki cwicze 1 raz dziennie nie wiem czy nie zwiekszyc do 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki1
ja ćwiczę kilka razy dziennie po około minucie, wykonuję wtedy po 40 ruchów, nie spiesząc się, dokładnie i nie trzymam się za drążki... do tego raz dziennie staram się ćwiczyć brzuszki i inne ćwiczenia na podłodze, m.in. rowerek. dużo spaceruję, czasem dziennie 5 km, w domu skaczę, tańczę i bawię się z córką, więc jako tako kondycję mam, ale zależy mi na poprawieniu figury zrobiłam sobie nawet fotki i porównam za miesiąc czy jest rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki1
Wcale nie darmowe paski, tylko wysłałaś swój link, żeby wygrać w konkursie, nie ładnie!! W letnim konkursie do wygrania aż 10 kamer cyfrowych, 100 zestawów wybielających z paskami blend-a-med Whitestrips i 200 singli Tatiany Okupnik (Maximum Luxe Edition). Wystarczy, że od teraz, polecając stronę 3dwhite.pl znajomym, będziesz przesyłał im swój indywidualny link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
dziewczyny jak tam?? cwiczycie?? jak efekty?? mam nadzieje ze nie tylko je jedyna cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki1
Ja ćwiczę nadal, ale nie zauważyłam jeszcze efektów, ćwiczę 60 powtórzeń kilka razy dziennie, do tego twister dołączyłam od wczoraj, ale na twisterze długo nie daję rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa-Świdnik
Ja ćwiczę 3x3 minuty i efekty zauważyłam po tygodniu na udach, jak założyłem jeansy. Obwód musiał mi się zmniejszyć mocno, bo teraz jest naprawdę przyjemniej wyjść na miasto i się pokazać. Ćwiczę na Leg Trener, bo ma możliwość zmiany oporu ćwiczeń a platformy są na łożyskach, co jest o wiele cichsze, jeżeli chodzi o hałas ćwiczeń a i płynność jest o wiele lepsza. Moja sąsiadka ma Leg Magic z TvMarketu, ale tak jak porównywałyśmy to Leg Trener przebija go jakością wykonania i ceną oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silva190
Cześć dziewczyny. Ja kupiłam leg magic w tamtym roku i przyznam szczerze, że niezbyt mi pomógł, a wręcz zaszkodził. Zero spodziewnych efektów, no, może za wyjątkiem tyłka, który faktycznie lepiej wyglądał. Za to w nogach tylko przybyło mi cm. Po pół roku zaniechałam ćwiczeń na tym ustrojstwie. Stoi teraz i zagraca pokój, chyba wywalę to w diabły. Natomiast bardzo przypadły mi do gustu ćwiczenia Billy Blanksa. Nie dość że schudłam 5 kg w dwa miesiące - bez stosowania żadnej diety - to jeszcze sylwetka nabrała ładnych proporcji. Co prawda początki były baaardzo trudne, omal nie zeszłam z tego świata przez pierwsze dwa tygodnie, taki wycisk daje, ale potem jużbyło tylko lepiej. POLECAM :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena Kotarska
Ćwiczę na Leg Trener już 7 dni. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Zaskoczyło mnie to, że miałam po pierwszym dniu zakwasy, co świadczyło o mojej kondycji niezbyt dobrze ;) Ćwiczę 3 razy dziennie i od wczoraj zaczęłam bieganie w połączeniu z szybkim spacerem. Zaczęłam tydzień temu z wagą 68kg, dzisiaj jest 66,5kg. Napiszę za tydzień jakie efekty przyniesie Leg Trener w połączeniu z bieganiem. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi LM tylko mocno zaszkodzil na dolna czesc kregoslupa- oddalam go z powrotem i probem minal. Nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lab
Witam przed podjęciem decyzji o kupnie leg magic przejrzałam to forum i umieszczone tu wypowiedzi pomogły mi podczas zakupu. Jednak najbardziej interesowała mnie odpowiedź na pytanie, które padało tu kilka razy, jednak nie doszukałam się na nie odpowiedzi. Ponieważ mimo wszystko kupiłam sprzęt, postanowiłam sama na nie odpowiedzieć, może w ten sposób pomogę komuś zadecydować:) Chodziło o pytanie dziewczyn, które chciały zakupić LM z powodu chęci poprawienia ogólnego stanu swoich mięśni, ponieważ pisały o sobie, że mają raczej niską wagę i nie zależy im na zrzucaniu kilogramów. Sama jestem osobą b. szczupłą, jakakikolwiek kilogram w dół mógłby być dla mnie wręcz niebezpieczny;) dlatego mi właśnie chodziło o efekt ujędrnienia nóg i pośladków. Ćwiczę od trzech tygodni, raz dziennie, przeważnie dwa dni w tyg. robię sobie wolne, no i moim zdaniem nogi wyglądają dużo lepiej, pośladki są podniesione, mięśnie zaczynają się ładnie zarysowywać. Ogólnie sprzęt wygląda bardziej niepozornie niż efekt jaki daje przy systematycznych ćwiczeniach. Także jeżeli znajdzie się jeszcze jakaś dziewczyna, którą nurtują podobne pytania, jakie niepokoiły mnie, to mam nadzięję, że jej pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkawam
a ja nie polecam bo kregoslup tylko niszczy potworne bóle jak rozrywany kregoslup- nie niszczcie swojego zdrowia- lepiej pobiegajcie albo jkies cwiczenia w domu zrobcie jest ich mnostwo w necie- nietraccie na to kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfhqwi
miałam kupić stepper a w końcu mam Leg Magic. Nie wiem czy dobrze zrobiłam...zobaczymy. Wczoraj troszkę poćwiczyłam ale jak wiadomo na efekty trzeba troszkę poczekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka D.
a ja kupiłam Leg Magic w zeszłym roku, pobawiłam się może z 2 tygodnie i schowałam do pudełka ;D. wyciągnęłam go jakoś w czerwcu tego roku i wzięłam intensywnie do ćwiczeń... i tu rozczarowanie, bo może i tyłeczek zrobił się mrau, ale w udach przybyło mi cm :/. czytając forum zauważyłam, że nie tylko mnie się to 'trafiło' i dlatego tak prędko jak wyciągnęłam, tak szybko schowałam sprzęt do pudełka ;D. nooo i gdyby może ktoś chciał przekonać się jak to cudo techniki działa na niego, to chętnie odsprzedam ;D. dla chętnych: mlodzia@interia.pl Życzę jędrnych pośladków, smukłych ud, wąskiej talii i wytrwałości wszystkim ćwiczącym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLa.esssS.
czyli podumowując opłaca sie go kupować czy nie??ja znalazłam w sklepie we wro za 79zł i się właśnie zastanwiam.nie mam nadwagi ale mam pracę siedząca i widzę że uda przydaloby sie wymodelować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie
to szajs, kasa w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossip_girl89
Witam, przeczytałam wszystkie posty, mam leg magic od ok miesiaca moze więcej, ale systematycznie zaczełam ćwiczyć gdzies od 2 tyg, mialam w tym czasie niestety 3 dniową przerwę, ale rozciągałam się itp, bo nie miałam dostępu do LM takze, hmm albo mam urojenia, ale mierzyłam sie i po tych dwóch tyg mam o 0.5cm mniej w udzie i w biodrach mam nadzieje, że to jednak nei urojenia:D i ćwicze dalej. Piszcie jak Wam idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLa.esssS.
hej:)ja też jednak zakupiłam leg magic i ćwicze od ponad tygodnia niestety nie ma czasu zeby cwiczyc z tą babka z płyty ale robie dodatkowo swoje cwiczenia i nie wiem narazie czuje spiecie miesni tylko kurde boje sie zeby nie spowodalo to przyrost miesni w udzie i w efekcie jeszcze wiekszy obwod:/tez teraz mam 2-dniowa przerwe ale chyba wróce znowu do cwiczen i bede patrzec jakie sa efekty...pozdrawiam i wytrwalosci zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Pięknej Sylwetki Kraków
Zapraszamy do naszego studia w Krakowie gdzie stracą Panie zbędne kilogramy oraz pozbędą się cellulitu.Promocje!!! Więcej na : www.studiopieknejsylwetki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossip_girl89
Liczyłam i dziś mija 18 dzień od rozpoczecia cwiczeń, cwiczę 15 minut na leg magic, ale bez płytki, po prostu samo rozsuwanie i zsuwanie nóg, czy to dobrze czy żle?? po jakim czasie przychodzą efekty??? jestem załamana, bo chyba nic nie widac;/;/;/ nie ma dla mnie ratunku;/;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossip_girl89
Czemu już nikt tutaj nic nie pisze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pytanie debilna odpowie
bo leg magic to shit, kupiłam pewnie z dwa lata temu i moze ze 3 razy ćwiczyłam na nim jest nieergonomiczny i używanie go grozi kontuzją, szkoda że nie wiedziałam o tym zanim go kupiłam założe się że każdy kto miałby go okazję wypróbować przez 5 minut przed sprzedażą, nei zdecydowałby się go kupić ćwiczenie na LM wygląda na proste i przyjemne wyłacznie na reklamach, w rzeczywistości to katorga zamaist ładnie wyszczuplać mieśnie grozi jedynie kontuzją i naderwaniem ścięgien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pytanie debilna odpowie
bo leg magic to shit, kupiłam pewnie z dwa lata temu i moze ze 3 razy ćwiczyłam na nim jest nieergonomiczny i używanie go grozi kontuzją, szkoda że nie wiedziałam o tym zanim go kupiłam założe się że każdy kto miałby go okazję wypróbować przez 5 minut przed sprzedażą, nei zdecydowałby się go kupić ćwiczenie na LM wygląda na proste i przyjemne wyłacznie na reklamach, w rzeczywistości to katorga zamaist ładnie wyszczuplać mieśnie grozi jedynie kontuzją i naderwaniem ścięgien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossip_girl89
Nie wiem czy pytanie "czemu nikt tutaj nie pisze?" jest głupie, bardziej twoja wypowiedź, która nic nie wnosi, nie wyjaśnia czemu tak uważasz itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralka85
Ktoś wie może ile orientacyjnie spala się kcal na leg magicu ? Potrzebuję jakiegokolwiek przykładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_frac
hej ja Cwicze na tym sprzecie od 12 dni i do tego jeszcze roll masaz i rower i jestem zachwycona z brzucha zeszło mi 6cm z ud tez a z posladków i nog po 5cm! ale mam pytanie czy ktos stosował juz diete załaczona do sprzetu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×