Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rolnik.

Łopowim Wom cuś

Polecane posty

Wysłowłym babe do sanatoryjum (wew krzyżu jii skrzypaiało:)) Ide se dziś przez wieś. Tu se stane..., tam pogodom... Wsyćkie sie pytajom: a dzie twojo baba, drugi dziń jii nie widać na wsi? No to łodpowiadom: - do sanatoryjum wysłołym - I patrze cy jim łocy zez zazdrości wyłazom... A kozdyn jedyn jakoś tak sie gupio łuśmiechnie i łudaje ze go kasiel złapoł... ....dosedym do śklepu. Chłopy jak zowse stojeli :classic_cool:, a Józwa sie pyto: - dzie twojo baba?? - do sanatoryjum wysłołym - łodpowiadom zez dumom - eee. Jo tam swojom sum wale - Józwa na to Szczelułym karpia. Co łun kcioł powiedzić??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i topic upadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po fajfach loto, powiados... Łoj to dobrze :) Bo juz sie bołym ze po fajfusach skoko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik, facet Ci powiedział, że swojej baby nie musi wysyłać do sanatorium, żeby tam się nią zajęli, tylko sam ją obraca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliani
o rany najt ale ty bystra jesteś :D jak woda w klozecie niemal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to łobraco?? Wew prospekcie nic nie pisało ze tam majom karuzele!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingliszmen
ju si rolnik, jor łomen is in dendżuras, ju mast goł tu her end bring her tu jor haus, sznela!!!!!!!!!!!!;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra anuśka - juz nie myśla ;) A wis cymu? Bo jedny Expresowo ło sex nocny chodzi :classic_cool: Express!! A tyn sex to musi być taki expresowy?? Bo jo lubia powoli... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusna anuska
to fajnie, że już wszyćko okej :classic_cool:.... a moze trochę go okiełznaj, żeby potem za 9miesięcy nie było nowych atrakcji?? ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi Ty mój rolniku, mój nick nie oznacza nocnego seksu, jest imieniem konia wyścigowego, zeszłorocznego derbisty na PTWK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NightExpresss
Jest także hołdem ku pociagowi osobowemu relacji Szczecin-Ustrzyki Dolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NightExpress --> dopiro zes sie darła: \"ROLNIK!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE WKURZAJ MNIE. O SEKS CHODZI.\" A tero godos ze mos kunia!!!??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka --> za 9 miesincy to bedzie listopad. Myślis anuśka, ze bedom mrozy i znowuj moze przymarznunć? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszyw do dupy, bo mam czarnego nicka. Rolnik, zupełnie mieszasz fakty. Mój nick do seksu nie ma nic, a gdy mówiłam o seksie, chodziło mi o wypowiedź Twojego szanownego kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze jedno- nie pwoeidziałam, że mam konia, powiedziałam, ze pożyczyłam sobie imię konia, to ejst znaczna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwno ześ jakoś: Nojpirw dzes sie ło sex. Potym godos ze mos imie kunia. I łazis po łerotycnym... Kobeły sukos??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam Rolnika
:-) wsyćko poszło w rajty alem sie po...a :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie po pracy szoruję linoleum wysuszonym napletkiem mojego zmarłego męża, po czym przeżuwam go w zamyśleniu rozpatrując zawilości paraboli satelitów Jowisza, następnie dopadam stojącego obok pana Zdzicha i ruchem posuwisto-zwrotnym tańcujemy na mumii Lenina, wyciskając z niej trociny i nawijając tasiemce na palce. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×