Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rolnik.

Łopowim Wom cuś

Polecane posty

PODSZYW DO DUPY.... LALALALALALA NIE MAM MĘŻA I NIGDY NIE BĘDĘ MIEĆ! DZIECI TEŻ NIE BĘDE MIEĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W konwulsjach wesołości wepchnęłam sobie w odbyt po kolei wszystkie kamienie domino z szuflady mojego małoletniego brata, szczególny dreszcz rozkoszy odczuwając przy umieszczaniu tamże kamienia o wartości zero/zero zwanego potocznie \"mydłem\". Zanim popadłam w omdlały niebyt zdążyłam nacisnąć na telefonie klawisz \"redial\" dzięki czemu uzyskałam połączenie ze znaną toruńską rozgłośnią radiową.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannahanna
rolniku, bo się tak mówi, że do sanatorium się na krzakoterapię jeździ, ale która kobieta by takiego mężczyznę jak ty zdradziła?? no która?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mos racje hanna. Dyć mie zdradzić, to lepi sie juz samy ło łorcyk p...lnunć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tepa jestem jak siekiera :( sama do siebie pisze posty,fakt prawdziwe,ale to moja nerwica pochwy nie pozwala mi na spokój:( czy przegrała zycie ? 😭 a moze jakis pan w srednim wieku mi pomoze,plissssss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuśnaanuśka
Rolnik, wiesz Ciebie to należałoby na świecie wypromować jako ... indywiduum polskiej kultury...:P ...tylko sponsora trzeba by poszukać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NighłExpresss
uwielbiam konie,pracuje na Słuzewcu i szczotkuje zady wierzchowcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam Rolnika
i tak Rolnika nikt nie przebije, dawaj mam juz czyste rajty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądrzej byłoby, idioto, nie odzywac się do Ciebie,ale zapytam: naprawde nie masz nic lepszego do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannahanna
a w bydgoszczy był kiedyś taki pub, co się sanatorium nazywał i napis głośił, że przyjmują od 12ej do wyleczenia..hihi wiesz? ta twoja zonka to taka zdrowiutka i stęskniona wróci, ze ty lepiej już teraz siły zacznij zbierać, rolniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik owsa .z lekka podbieraj koniowi . a i czarna rzepa nie gardż .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam Rolnika --> no to łupierz szybko tamte. Bedom potrzebne zaro ;) NightExpress --> hę??? pannahanna --> siły zbirom. Łorcyk strugom :classic_cool: jankesa --> łowies kuniewi podbirom - kiedy zaźrzysz?? (Czarnom rzepe sama se przywieź) :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i topic upadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą, Służewiec w tym roku znowu ma problemy, bo jakiś zasr**y biznesmen chce tam wybudować centrum handlowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×