Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buziaczek_

ZAMIEŃMY SIE ...

Polecane posty

Gość c-o-l-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morellle
Zapraszam serdecznie wszystkich www.free.amciu.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyyyyy
krln przypomnij sobie plis:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rado
sprzedaż spodni jest nie aktualna :P No wlasnie... mozna by sie spotkac, tylko, ze np. ja jestem z gdyni.. i to wszystko komplikuje.. ;/ wiec nie wiem jak to bedzie, ale zaraz dodam nowe moje propozycje, ktore sprzedam za b. nie wiele ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rado
mam jeszcze na stanie 2 sweterki, spodnie, i 2 bluzki, jak cos to dajcie znac, to dam zdiecia ^^. moj email ra_do@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c-o-l-a - jak możesz pokaż jeszcze zdjęcia nogawek tych spodenek i napisz ile mają cm szerokości:) ladyyy już wiem wiem :P Jutro pokombinuję i się odezwę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-o-l-a
na samym dole ta szyciu wiesz jak maja 23 cm a zdjecia jutro jak cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyyyyy
dzieki krln :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiutenka
Ja mam bardzo dużo próbek z biodermy i la roche, wymienię je bo do konca życia ich nie zuzyje. najchętneij na kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyyyyyy
krln i co?:) wiesz jak?jak tak to powiedz plis bo bardzo potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie moge zamienic za paletkew do makijazu essentieles de chanel nie wiem zuzycie jest niewielke kupilam ja za ponad 200 zlmoge sie wymienic np za jakis ciekawy kosmetyk badz torebke no nie wiem po co ma u mnie lezec bezuzyteczna d tego jest w pieknym klasycznym czarnym opakowaniu z ogromnym lustrkiem opakowanie w stanie idealnym moje gg7763241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-o-l-a
krln7 i dawac zdjecia tych nogawek. jestes zainteresowana dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyyyyyyyyyyyyyy
juz wiem krln :D:D:D jak zrobiuc to tlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c-o-l-a jestem zainteresowana dalej. Poprzeglądaj na poprzednich stronach moje ciuszki i napisz czy jest cos co Cię zainteresowało i co chciałabys w zamian za te spodenki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 wpisów dziewczynki - proponuje popisac kto czym sie powymieniał i czy zadowolenie jest ?? boje sie ze nadal brak odwagi na topiku :P:P:P pozdrawiam i obserwuje nadal :D:D:D:D:D:D:D:D buziaczek_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc buziaczku_ ja już jedną transakcję mam za sobą. Z pewną dziewuszką dogadałyśmysię i sprzedałam jej za 60zl zestawik: spodnie biale rybaczki, spodniczkę, bluze, 6 letnich bluzeczek i okularki. Wszystko odbyło się bezproblemowo i obie jesteśmy zadowolone.:) Mówię wam dziewczyny nie ma co się bać. :) Pozdrawiam i zapraszam wszystkich do dołączenia do topiku bo ostatnio coś tu puściutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krln7 buziaki wielkie ciesze sie ogromnie za podtrzymywanie topiku i realizacji jego zamiarów :):):) brawo!!! dziewczyny nie bać sie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz za sobą jedną wymiankę więc mówię Wam, nie ma co się bać. Dołączajcie do nas śmiało i pokazujcie swoje ciuszki. Aktualnie szukam czegoś blado żołtego :> może ktoś z was coś dla mnie znajdzie? Kupiłam ostatnio torebeczkę żółtą w białe groszki i szukam do niej jakiegoś dodatku.. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amc18vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×