Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koneserd

zarost pod kobiecymi pachami

Polecane posty

Czy są jeszcze w naszym kraju w miare młode kobiety, które nie golą się pod pachami? Jeśli tak - proszę odezwijcie się. Mnie się takie panie niesamowicie podobają. Niestety latem bezskutecznie próbóję je znaleźć. Nie chodzi mi o kilkudniowe odrosty, tylko o naturalny zarost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wakacje pracowalam w sklepie spożywczym z taka dziewczyna.. :O miała może 20 kilka lat i przychodzila do pracy w koszulkach bez rekawów a pod pachami sie wcale nie golila.. tragedia. uuu... :O latem i jeszcze te koszulki na ramiaczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshdjsgd
ale to smierdzi nawet jak sie czlowiek myje codziennie po dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbys zeby taka kobieta podawala Ci chleb czy wazyla wedline?? bo ja nie.. a zreszta klijenci tego sklepu byli jeszcze gorsi. codziennie w ruch szedl odswizacz powietrza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież chleba ani wędliny nie trzyma się pod pachą! A jak się dba o higienę to nic a nic nie smierdzi. A wygląda przepięknie. Jak nie wierzycie to pogrzebcie w necie w zdjęciach w kat. \"hairy\" a zbaczycie zdjęcia wspaniałych dziewczyn z naturalnym owłosieniem. Tylko dlaczego ich nie widać na naszych plazach, basenach i ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzz i całe szczescie ze ich nie widac....Fajna babka a tu kłaki wystaja spod stringów...Potwornosc ............Poza tym mozna sie takimi kłakami udławic..................bleeeee az zygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałem co prawda o zaroscie pod pachami, ale ooczywiście owłosienie łonowe też powinno być nietknięte bo stanowi piękną, naturalną ozdobę ciała kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekarka z piekarni
ja też mam znajomą, która ani się nie goli, ani nie używa dezodorantów, ale jest bardzo czysta i nie śmierdzi na szczęście. Jej facet uważa, że golenie itd. to nienaturalne fanaberie, a on lubi ją sote. I koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy wystające spod
majtek są super !!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, a jeszcze jak sobie z tych włosów (pod pachami) porobią warkoczyki - to jest dopiero czad. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymze wlosy pod pachami
smierdza to akurat kompletna bzdura. Pamietam, bo to w koncu za mojej mlodosci, nie bylo mody na glolenie. Kto sie nie myl, ten smierdzial, kto myl, ten nie. Poza tym w zaleznisci od okolicznosci, diety , nerwow pot jest bardziej lub mniej jadowity. Od włosow to nie zalezy . Czy wszyscy faceci ( raczej rzadko ktory sie goli) smierdzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laski co nie golą
owłosienie łonowego (okolic bikini też) oraz pach są super. uwielbiam takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata44
gdy kończyłam liceum to mało która dziewczyna golila pachy nie mówiąc już o łonie i faceci tak samo nas podrywali jak dziś podrywaja starsze licealistki i owłosienie nie ma tu nic do rzeczy. Ja osobiście zaczełam golić sobie tylko pachy i nogi do kolan jakieś 5 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboogaaa
a łona nie golisz? o kurde moja mama ma 52 lata a goli się wszedzie i ja również nie wyobrazam sobie inaczej. Kudły na ci**ce są odrażające- długie i poskręcane. Parę dni temu miałam właśnie przykre doświadczenie na silowni. Młoda dziewczyna z buszem pod pachami biegała kolo mnie na bieżni. Smród było czuć na całą salę. Jeśli owlosienie nie ma znaczenia to czemu tylko pot czuć od ludzi nie golących się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama śmierdzisz proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doMałgorzata44
I bardzo dobrze robisz. Nogi ogolone do kolan są fajne, bo takie delikatne włoski na udach wyglądają fajnie. Nawet nieogolone pachy są sexy. A owłosienie łonowe zwłaszczają wystające spod majtek to po prostu symbol kobiecego sexapilu. Fajnie, że nie szłaś za modą i wykazujesz zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboogaaa
wybacz, ale ja po 2 godz treningu na silowni dalej pod pachami pachnę antyperspirantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorytet Moralny*
Antyperspiranty zawieraja aluminium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboogaaa
i w związku z tym mam śmierdzieć? a co go nie zawiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorytet Moralny*
Tzw. dezodoranty organiczne - jak wolisz - "ekologiczne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wylacznie kwestia mody
z higiena i estetyka jako taka nie ma nic wspolnego. Przez tysiaclecia kobiety nie golily pach, nagle od 10 lat - obowiazek, malo, w dodatku niektorzy dorabiaja do tego ideologię. Mysle,ze za jakies 15 lat ktos wymysli obowiazkowe golenie rzes i brwi, a moze pod pachami zacznie sie zapuszczac - i zacznie sie owczy ped. Tak jak trudno wytlumaczyc mode na tipsy, przeciez dlugie paznokcie to ani higiena, ani wygoda. No bo dlaczego wlosy pod pachami sa obrzydliwe,a na glowie nie? na glowie jest łupiez, tluszcza sie...Jakas penienka bedzie sie kiedys oburzac, ze ktos kroi wedline majac owlosiona głowe. Albo rzęsy - a fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboogaaa
No tak gluty na zaroście łonowym są bardzo higieniczne wg ciebie. Przecież pomimo częstego mycia naturalne jest to że kobiecie przez większość dni w miesiącu coś wyplywa z pochwy i osiada na owlosieniu. Przez to mnożą się bakterie i niemiły zapaszek. Wloski powinno się przynajmniej przycinać i nosic oczywiście wkładki higieniczne zeby to ograniczyć. A dlatego 10 lat temu dotarlo, bo wcześniej żylismy za żelazna kurtyną i nie mieliśmy pojęcia że na świecie kobiety to robią od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×