Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trabka eustachiusza_____

Dlaczego dzisiejsze kobiety nie potrafią gotować???

Polecane posty

Gość jabadaba
Megusia - to wcale nie żarcik - niestety , bo chlanie to już czysta tragedia / jakże częsta w naszym pięknym kraju/ Umiejętność gotowania jak wszystko inne podlega osobniczym guścikom i ta krytykowana niedogotowana kapusta - może ona TAKA MA BYĆ , bo komuś TAK smakuje i wolno mu. Założyciel usiadł i przejechał się po całej babskiej części , bo nie były takie jak ON chciał , a przecież jeśli takie miały być to należało je samemu ugotować . Kolejny facet szukający mamusinych obiadków i tupający nóżką kiedy nie dostaje nowej zabawki. A - osobiście nie lubię gotować , ale robię to i nikogo nie otrułam, a jak im czegoś brakuje to sobie dokładają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja umiem
ale nie gotuje . Bo mi sie nie chce. Wole zjesc w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli cokolwiek do niej kiedykolwiek napisałeś,nie dziw się.Chciała Cię zbyć.To żałosne,że dzisiejsi mężczyźni nie potrafią napisać zdania bez błędu.Zwłaszcza,że jeśli chodzi o pisanie komputerowe są programy korygujące błędy.Wystarczy ściągnąć i zainstalować a nie męczyć innych swoją pseudo pisaniną.I pewnie jesteś zazdrosny,że nie chciała\" obrabiać twojej laski\"Ja się nie dziwię,czar prysł po wciśnięciu \"ENTER\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to uważam,że gwarancją trwałości związku jest dobry sex.Bo restauracji iść wypada,a do burdelu to już tak raczej mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA
Oznacza to, że po dobrym obiadku Twoja znajoma mogła poprosic ,żebyś podłączył jej nowy syfon do zlewozmywaka, baterie łazienkowe,lub żebyś powiesił jej karnisz bo zmieniła się jej koncepcja dekorowania okien. Myślę też, że po takiej Twojej wypowiedzi mogła również liczc na to, że w jej samochodzie klocki hamulcowe to dla Ciebie pestka. Jeśli ktoś wymaga od kobiety umiejętności "typowo" kobiecych to te męskie ma w małej trąbce. Gotuję i robię to dobrze więc nie jest to żaden atak na trąbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amity
ha ha ha dobry sex, załóż się że nawet jak facet ma cudowny sex a w domu kobietę która nie zajmuje się domem nie tworzy klimatu, tego zapachu pieczeni jak przyjdzie w letnią niedziele w domu nie czuć armoatu rabarbarowego ciasta... przyjaźni, ufności, zrozumienia,to taki facet i tak może zdradzić...nawet jakby w łózku miał boginię sexu bo na pełnię składa się wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
u mnie facet co to pragnie i wymaga mamusinych obiadkow (rosolek w niedziele, poczuszki na deser i tego typu nudziarstwa) od razu idzie w odstawke. od razu wiadomo, ze to bedzie gosc o zamknietym umysle. a ja lubie probowac coraz to nowych jedzen, smakow roznych kuchni, nie wtrazalac cale zycie to samo, co mi podawali w przedszkolu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka trzpiotka
ha ha alem się uśmiała :))) moj facet mieszka zatem w raju ....śniadanka , obiadki i deserki co niedziela ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgreerger
piekny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczki urwalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiejsze kobiety biegną za karierą , pieniędzmi, nie mają czasu na nic , znam takie paniusie co w pracy eleganckie , zadzierają noska a w chacie syf nie mowiąc o tym że nawet nie umieją ziemniaka ugotować, żenua ....... stary temat ale problem coraz większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie smakuje to sobie gotuj sam zacofany dziadzie , ja mam chłopaka Rosjanina z mordowii i on mi gotuje obiady , nierob nierobów wymaganiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×