Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koda

tax credit

Polecane posty

Czy 47 funtów na tydzień, przy zarobkach 800 funtów na miesiąc, to normalne?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
ale o jakim tax credit mowisz, child tax credit working tax credit,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups....z tego wszystkiego się zakręciłam:) Oczywiście chodzi o working tax credit. To dużo czy mało, czy tak normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
Wydaje mi sie ze 47 funtow na tydzien to dobra sumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też sie tak wydaje:) Tylko się boję, że może coś pokręciłam w wypełnianym wniosku i za dużo mi naliczyli. A potem sie przewrócę, jak bedę musiała oddać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda81
Witam, ja rowniez dostaje ok 45 £ przy podobnych zarobkach. Tez dopiero pierwszy raz i tez sie troche martwie czy nic nie nakrecilam. Moi znajomi dostawali przez rok po 100£ po czym sie okazalo, ze to bylo za duzo, wiec przez nastepny rok nie dostawali w ogole i wszystko sie wyrownalo. Mysle, ze nhie masz sie czym martwic, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaella
odświerzam temat. ja dostaje WTC i CTC razem jakies 140 funtow tygodniowo. Mam pytanie czy jesli chce wyjechac na stałe do Polski bede musiała oddawać pieniadzę ktore mi dawali do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izis03
Czy ktos moglby dac mi namiary /tel.lub adres/odn.work tax credit potzrebuje formularz do wypelnienia.Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izis03
Czy ktos moglby dac mi namiary /tel.lub adres/odn.work tax credit potzrebuje formularz do wypelnienia.Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod tym numerem możesz poprosić o aplikację 0845 300 3900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izis03
czy ktos wie bedac zatrudniony jako self employed do kiedy trzeba rozliczyc sie za rok 2007 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izis03
...i jeszcze jedno:...jesli zostana przyznane mi co tydzien pieniadze z working tax credit to czy moge tez otrzymac pieniadze za rozliczenie podatkowe ? Czy to ma zwiazek jedno z drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik234
hej,jak to wyglada z credit tax w przypadku pary???jakie musza byc laczne zarobki zeby go uzyskac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo PYTANIE
czy jak rok temu dostawalam tax credit ale po jakims czasie zglosilam ze zmienilam prace i wiecej zarabiam wiec mi go odebrali teraz znowu mam inna prace niestety mniej platna czy jest szansa ze dostane ponownie tax credit jesli teraz zarabiam mniej niz 200 Ł na tydzien ? czy w ogole mozna ponownie za jakis czas starac sie znowu o tax credit ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×