Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luthiennn

JAKI BUKIET DO TAKIEJ SUKNI??? Ja się na tym kompletnie nie znam...

Polecane posty

Gość ale ładny bukiet ten ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny bukiet... chyba taki, który miałaby bardziej na myśli \"koło to podstawa sukni\" ;) - trochę szerszy niż poprzednie, przez co nie wyglądałabym jak patyk Focus ---> oczywiście to nie jest docelowa fryzura, to moja codzienna :) czyli mówisz że to we włosach niezbyt się prezentuje. Nawet jakby gdzieś wpiąć z tyłu w koka? Wielkie dzięki za sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(tz. nie wiem czy wyglądałabym jak patyk ale wczuwam się w \"koło to podstawa sukni :) )\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luthienn, wysłałam Ci 2 maile:) także na temat fryzury:) A tak w ogóle - gdzie kupiłaś tak zjawiskową suknię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś szczupła i zgrabna.Suknia moim zdaniem sama w sobie strojna -bo ma ozdoby na ramionach i draperię podkreślającą biodra i rękawy \"powiewające\".Dlatego jeżeli i fryzuza będziejakaś okazała /a włosów masz ,że ho ho -można poszaleć/to musisz uważać żeby nie \"przestroić się\" Czasem lepiej jest jak jest mniej niż więcej:).Ale tak naprawdę -to tylko na \"żywo\" można zobaczyć czy przybrać włosy ozdobami czy nie.Myślę,że łatwo sama podejmiesz decyzję.Bukiet ten ostatni ładny /ten z róż i kalii/Tobie będzie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyglądasz jak patyk!!! Daj Boże żeby wszystkie\" patyki\" tak wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i z tyłu \"zadeczek\" bardzo ładnie się prezentuje! Dobre rozwiązanie z tą draperią na biodrach przy Twojej figurze. Suknia pięknie \"spływa\"-całość smukla i kobieca. Trudno się przyczepić do czegoś -ewentualmym \"ciotkom\",które chciałyby Cię skrytykować -wybiłas \"argumenty\" z rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Focus... Rumienię się..... :) Wasze wskazówki, zarówno te dotyczące bukietu, jak i innych detali związanych ze strojem/fryzurą itp. są dla mnie bardzo istotne! Jeszcze raz wielkie dzięki. Czyli, jeśli chodzi bukiet, biorę pod uwagę: - parę kalii (\"roboczo\" pomarańczowych), bez zbytniego przybrania - pojedynczy, a spory kwiat (kalia?) - bukiet z kwiatów polnych ale też drobny (ale za to szerszy niż dłuższy) - mix, jak na ostatnim linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszywujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elksika
jak dla mnie jedna kalia wyglądałaby cudnie ewentualnie cos bardzo bardzo delikatnegoi raczej podłużnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi 26 --->niestety żaden z tych linków nie działa :( Jak wrzcasz do imageshack to musisz wybrać tego linka który w środku ma "my.php?" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi 26
dzieki sliczne! Bardzo mi sie podoba ten bukiet! Jest ciekawy i taki spokojny. wydaje mi sie ze bedzie wlasnie taki pasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elksika
to sie bardzo ciesze sama taki mialam bo mi sie spodobal tez mam ciemne wlosy i mialam biala suknie z trenem wszyscy mowili ze idealnie pasowal do bialej sukni jesli sie nie ma kolorowych dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupuuupuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomalia9012
hmmm brzydki ten bukiet który wybrałaś, dziewczyny doradzały duzo ładniejsze, ale mimo wszystko bardzo ładnie wyglądałas gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×