Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pikaczuuu

blond włosy z granatowymi pasemkami!!!!!!pomocy

Polecane posty

Gość pikaczuuu

witam! chcialabym sie kogos poradzic w sprawie koloru wlosow. moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond...w tym tygodniu wybieram sie do fryzjerki, bede rozjasniac wlosy na jasny blond, ale chcialabym sobie cos zmienic i pomyslalam,ze dobrym pomyslem byloby sobie zrobic gdzie niegdzie granatowe pasemka..dzwonilam do mojej fryzjerki i ona stwierdzila,ze ta farba moze mi zabarwic blond wlosy, wiec to chyba nie jest najlepszy pomysl...powiedziala mi,ze nie jest tego pewna, ale ze tak jej sie wydaje...czy ktoras z was moze mi doradzic jakiej farby (granatowej) moge uzyc, aby napewno uniknac takiego problemu??prosze o pomoc i z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatowe nie ale mi sie
fioletowe bardzo podobaja to jet chyba oberzyna czy jakos tak i oczywiscie nie od czubka glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zdajesz sobie sprawę, ze nie będziesz dobrze wygladac ? :) Przecież ten kolor to masakra ... Lepiej zrób bardziej naturalny balejaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka jej odradza
a ta dalej przy swoim głupiedziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerzy nie byli. Uwierz...kazdy nienaturalny kolor na wlosach to tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Area 51
Dokladnie zgadzam sie, totalna tandeta i pasuje mi tu okreslenie typu "wies tanczy wiec spiewa". To budzi juz na zachodzie zupelny niesmak, tak zrobione wlosy. Ale w koncu tu jest ....Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałąm wlasnie fiolety u
dziewczyny i jeszce z brazem wymieszane...fajnie ale nie kazdemu to pasuje. ALE GRANAT ! jej nawet nie wyobrazam sobie tego z blondem buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granat z blondem
to chyba za duży kontrast i zostawi ci ślady na włosach jak mówiła fryzjerka ale prawda jest taka, że jak bardzo chcesz to sobie zrób - twoje włosy. argumenty o tym, że coś na zachodzie jest niemodne czy uznawane za tandetne jakoś do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Nie łatwiej przypiąć sobie kilka "sztucznych pasemek" ?! Efekt końcowy nie spodoba Ci się to po prostu się ich pozbędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda farba (ruda czy brąz) zostawia ślady niestety. Zostaje chociaż polysk. Na zachodzie noszą rózne rzeczy. Mają dupska jak mój kredens, murzynki noszą paznokcie pietnastocentymetrowe..myslę, ze granat na wlosach akurat nikogo tam nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ona was pyta o
rade a nie pouczenie:o dlaczego krytykujecie cos, czego nawet nie jestescie w stanie sobie wyobrazic? ma prawo, niech robi. droga autorko, skoro Twoja fryzjerka nie jest przekonana o tym, ze granat i blond dobrze razem wspołgraja (chodzi mi o to, ze jeden kolor barwi drugi) to moze nie ryzykuj. ewentualnie przejdz sie po innych renomowanych salonach- moze cos Ci poradza. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah ...
"Dokladnie zgadzam sie, totalna tandeta i pasuje mi tu okreslenie typu "wies tanczy wiec spiewa". To budzi juz na zachodzie zupelny niesmak, tak zrobione wlosy. Ale w koncu tu jest ....Polska." Co wy z tym Zachodem macie. To już jakaś obsesja. Co ty myślisz że na Zachodzie nie ma tandetnych bab ? jest ich tyle samo co w Polsce. Nie uogólniaj !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jasne.... nie jestem w stanie sobie wyobrazić granatu na wlosach :D To są dobre rady babci JAdzi... nie krytykuję jej a jedynie ten pomysl. To jest forum jakbyś nie zauwazyla. Mam prawo pisać co o tym sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ona was pyta o
kayka, kazdy ma prawo sie wypowiedziec, to fakt. ale nie rozumiem krytki, uzywanie okreslen "tandeta", "wieś" itp. dziewczyna ma prawo sobie zafarbowac wlosy na taki kolor na jaki chce. wszystko mozna powiedziec, ale niekoniecznie za pomoca nieprzyjemnych okreslen. i rzeczywiscie nie rozumiem, czemu wiekszosc twierdzi, ze takie dobieranie kolorow czy dlugie tipsy to rzeczy typowe dla Polski. wszedzie mozna spotkac cos, co wydaje nam sie byc niesmaczne, bez gustu. fajnie jest wtedy, gdy sie dyskutuje na poziomie i zachowuje szacunek w stosunku do postepowania i słow drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO ! Ja jej nie obrazilam. Dla mnie granat na wlosach to tandeta dlatego jej odradzam. Czy ja ją w czymś obrazilam ? Sama nie lubię obrażania ludzi na forum więc staram się tego unikać. Nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×