Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrada za zdrade

Zdrada do ukarania

Polecane posty

Gość zdrada za zdrade

... i chuj. Zdradziła mnie. Czy wy wszystkie jesteście takie pojebane czy tylko udajecie a może za debili nas macie? Ona nie wie, że ja wiem. To było w sobote jak byłem poza domem. Kumpel ich nakrył i pierdolnął fotke. Z ukrycia. Co jej zrobić? Jakieś pomysły? Jak sie odegrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na dzień kobiet zrób jej
prezent ---- kup większe butełeczko, nie niby jakas niespodzianka i daj jej...chciała bym zobaczyc jej reację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na dzień kobiet zrób jej
oczywiście w pudełeczku zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada za zdrade
mam ochote sie odegrać. Wtedy zrobić foto i wysłać jej dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odgrywaj się tylko wyjaśnij sprawę, odkryj karty pytając wprost, w miarę rozwoju rozmowy ujawniając dowody... Jeśli ktoś zdradza znaczy to że czegoś mu brakuje w związku- może uwagi, może czułości, może pewnych form seksu, może miłości, może odpowiedzialności... wyjaśnij, nie odgrywaj się!! To nie ma sensu. Związek to nie linia frontu tylko jedna drużyna która gra do wspólnej bramki. Trzeba naprawić to co nie gra albo zmienić drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada za zdrade
A z kim ja mam rozmawiać? Z Kurwą? Sypnęła sie to dla niej meta. Związek to może byl - teraz to tylko chce zobaczyć jej mine jak ryczy oglądając mnie z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego jej po prostu
nie powiesz,że wiesz i koniec .Wielka szkoda ,że cie yo spotkało ale to samo spotka nas -kobiety -zdrady ,bicie ,ponizanie !Wcale nie zależy to od płci ale charakteru człowieka.Ty akurat miałes pecha ,,,:( ale nie możesz osądzać wszystkich kobiet tak samo ...jeżeli nie jesteście małżeństwem to strata ciut miejsza... zobaczysz,spotkasz jeszcze tą swoją ,drugą połowę ...życzę ci tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ci z tego przyjdzie?? Spytaj dlaczego tak zrobiła, może jakaś wina jesy po twojej stronie?? watro wiedzieć nawet jak ją rzucisz żeby w następnym związku nie popełnić błędu. Nie warto odplacać, nie rób drugiemu co tobie niemiłe, nawet jak on to samo zrobił tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ci z tego przyjdzie?? Spytaj dlaczego tak zrobiła, może jakaś wina jesy po twojej stronie?? watro wiedzieć nawet jak ją rzucisz żeby w następnym związku nie popełnić błędu. Nie warto odplacać, nie rób drugiemu co tobie niemiłe, nawet jak on to samo zrobił tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLPLPLP
wina po jego stronie!!! co za kurwa pierdolenie! Jak jej było z nim źle to nikt jej na siłę nie trzymAŁ. tRZEBA BYŁO SIĘ ROZSTAĆ I SZUKAĆ IDEALNEGO GOŚCIA A NIE DUPY DAWAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty ją kochasz?????????zdrada za zdradę to trochę dziecinna zabawa! moze lepiej po prostu pokaz jej zdjecia i powiesz ze już Toba nie bedzie sie bawić??? jesli juz chcesz dac jej nauczke to lepiej w jakis inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty ją kochasz?????????zdrada za zdradę to trochę dziecinna zabawa! moze lepiej po prostu pokaz jej zdjecia i powiesz ze już Toba nie bedzie sie bawić??? jesli juz chcesz dac jej nauczke to lepiej w jakis inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... tylko że casem w związkach jedna strona olewa potrzeby drugiej, seks jest tylko braniem, nie poswięca się uwagi, czasu itp. Nie twierdzę że tak było w tym przypadku, ale mogło. Co da odegranie się?? A jak się będzie czuła ta trzecia gdy się dowie że jest tylko marionetką w jakiś rozgrywkach między kimś tam?? Pomyślałeś o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrad za zdrade
Mam pomysł. Zrobie jej bahora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzies Ci A umknelo.
Podszywacze schodza na psy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada za zdradę
gdyby nie fakt, że zdradziła mnie ze starym oblesnym facetem.... to mnie by tak nie denerwowało. Ale bez przasady :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada za zdrade
Nie wiem, nie chce teo kończyć a wiem że nie spojrzę jej w oczy bo ręka sama mi do ciosu sie zamachnie i choc nigdy tego nie zrobiłem to nie wiem. A ona tak po prostu poszła w bok, zrobiła to bo miała okazje. A ja głupi całe zycie wierny byłem jak pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
skoro swoja wiernosc uwazasz za glupote..... to ona jest ta brudna, nie ty. nie ma sensu pieprzyc sie z kims na boku tylko po to, zeby dac komus nauczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada za zdrade
ale może lepiej sie poczuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
nie wiem czy lepiej sie poczujesz. pomysl tylko czy warto robic to tylko po to, by dac jej nauczke. mysle ze lepszym odegraniem sie na niej jest ten pomysl ze zdjeciem jako prezent na dzien kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada za zdrade
Ale czy ona miała ze mną źle? Przecież zabierałem ją do kina, pieściłem, rozmawiałem. Przyznaję, że jestem trochę nerwowy i jak mnie czasem wkurwiła to w pysk strzeliłem. Ale nigdy się szmata nie skarżyła. A teraz to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiu
debil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Podejrzewam, że to o biciu to podszyw. Jesteś pewny, że ta fotografia to nie żaden fotomontaż? Żeby Ci ktoś przez głupi dowcip nie narobił bagna. A jeśli to prawda to wcale Ci się nie dziwię, że pragniesz zemsty - też chyba bym tak zareagowała i nie zgadzam się z tłumaczeniem, że ona z powodu że jej coś brakowało- mogła powiedzieć lub zerwać. Ale wątpię czy jak ją zdradzisz to lepiej się poczujesz. Podoba mi się pomysł z tym prezentem na dzień kobiet. W każdym razie trzymaj się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrada za zdrade --->czy tu są jakies podszywy (nie mówię o tej beznadziei o kupie), czy ty naprawdę jesteś takim ... , bo juz sama nie wiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star24
Ja zdradziłam bo byłam ciekawa jak jest z innym, jesteśmy z moim facetm dla siebie pierwszymi partnerami. Mój facet wybaczył mi zdradę i nadal mnie tak samo a może nawet mocniej kocha Z jedej strony się cieszę ale z drugiej mam do niego żal że tak łatwo się z tym pogodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfds
osobiście radzę: nie odgrywać się bo tylko sobie możesz zrobić krzywdę, jeszcze większą taka zdradzająca nie jest warta nakładów energii w postaci zdrady rzucić bez oglądania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada za zdrade
Znajdując się w negliżu przyjmuję pozycję horyzontalną pod elementem wyposażenia kuchni służącym do mycia produktów spożywczych, naczyń, etc., zaopatrzonego w system odpływowy, system przelewowy oraz baterię z wodą bieżącą i czekam aż pod wpływem promieni słonecznych nastąpi w skórze proces melanogenezy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuuwwwwwwwwwwwwwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×