Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mająca problem

Jak się ubrać na pierwszą randkę

Polecane posty

Gość Mająca problem

Błagam was kobietki doradzcie mi jak mam sie ubrac na pierwsza randke. Przez ostatnie 5 lat bylam z jednym facetem. Rozstalismy sie. Trudno. No a teraz przyszedl czas na randki. I naprawde nie mam pojecia jak sie ubrac. Mam 160cm, wzrostu i dosc okragle ksztalty. Tzn: duzy biust, okragle bioderka no i nozki.nie za grube i nie za chude. Wiem ze w planie jest kolacja w restauracji moze kino. Doradzcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 1 randkę z moim ukochanym poszlam w sportowych butach, sztruksach i sweterku, niepomalowana itd. bo jakos tak z marszu sie umowilismy i nie mialam czasu na przygotowania.. no i już pół roku nam stuknęlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facajatarka
a powiedz jeszcze ile masz lat? :) bo to wiesz.. inaczej kiedy sie ma 18 a inaczej kiedy 28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mająca problem
Mam 21 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek w serek
sweterek w serek, spódnica rozszerzana kozaczki na obcasie powinna byc kiecka bo faceci są jak dzieci - lubią sukienki i spódnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mająca problem
Nie czuję sie w spodnicach za dobrze. myslalam moze o jakis spodniahc na kant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek w serek
ok :) ale niech te spodnie będą świetnie leżały, do tego obcasy i koniecznie twarzowa góra wybierz coś, w czym na pewno dobrze wyglądasz i dobrze sie czujesz :) i koniecznie załóż uśmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajussiu
czesc;) radze zalozyc jakis fajny dodatek-kolczyki, wisiorki nie przesadz z makijazem, perfumamy włoski,jak masz ładne rozpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej ubrać się tak jak dana osoba lubi. Jeśli facet mówi, że nie lubi golfów i spódnic do kolan- to nie zakładamy:) Ja zauważyłam, że większe zainteresowaie wzbudza się w skromnym stroju, bez większych dekoldów i ekstrawagancji, ale za to z przykłuwającymi oczy dodatkami - komplet biżuteri, ładna torebka itp. Makijaż tak- pod warunkiem, że nie przesadzimy- podobno faceci dobry makijaż traktują jak naturalną urodę i ja się z tym zgadzam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×