Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnnnnnnnnmmmmmmmmmm

______Jak długo brałyście tabletki bez dłuższej przerwy?_______

Polecane posty

Gość nnnnnnnnnmmmmmmmmmm

Mam nie lada dylemat. Biorę tabletki już ponad dwa lata. Nigdy nie robiłam przerwy. Teraz chciałabym wziąć ostatnie opakowanie i dac organizmowi troche odpocząć. Ale boję sie nieprzyjemnych objawów, tycia, trądziku itp. Biorę microgynon, a tosą starsze tabletki. Jak myślicie, czy lepiej zrobić przerwę, czy nie? Biorę je juz długo. Wiem, zę to głupie, ale ciągle mam w głowie myśli, ze jak bede brać tak długo bez przerw, to bede miec potem kłopoty z zajściem w ciąże. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bzdura ze trzeba robić
przerwy w pigułkach!!!! chyba że nie musisz ich brać bo np. nie uprawiasz seksu poradź się lekarza - na pewno Ci powie że przerwy są niepotrzebne to robi tylko bajzel w organizmie ps. pigułki nie powodują niepłodności!!!!!!!!! to że jakaś kobieta nie może zajść w ciążę po pigułkach ma zupełnie inne przyczyny. nie robiła badań przed pigułkami (bo nie starała się o dziecko) a teraz zwala wszystko na pigułki większe znaczenie może mieć stan organizmu - wątroba, żyły - spytaj lekarza co robić - robienie przerwy "bo tak by wypadało" gdy potrzebujesz antykoncepcji a stan zdrowia jest dobry to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elas
12 lat z 1,5 przerwą na trzecie dziecko.Z płodnością nie ma problemu , bo podobno się zwiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×