Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nataszka027

Najlepsza minetka. Pochwalcie się

Polecane posty

Gość Nataszka027

Ja uwielbiam minetkę. fantastycznie się czuje i mam odlot od razu. Na poczatku musi być delikatnie stopniowo mocniej szybciej. Jakie macie najlepsze doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezwykle zasmucona i skrepowa
Ja niestety mam zle wspomnienia. Raz to nawet mi krew leciała :( tak mnie pogryzł mało ktory facet ma wyczucie, A jak krzycze to oni mysla ze z roskoszy, nawet jak im mówiłam ze musza byc delikatnie to skutkowało to na kilka seksund, tak sie we mne wpijali ze juz tego nie lubie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seweryn piekny
heheheh ja zawsze delikatnie paluszkami i językiem. Na koncu delikatnie uderzam dłonią albo penisem. Wtedy jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię...
a ja lubię jak poza lizaniem jest ssanie guziczka z jednoczesnym wsuwaniem paluszka... ech... uwielbiam. W wersji ostrzejszej lubię jak facet wkłada mi paluszki w obie dziurki naraz i tylko delikatnie nimi wibruje,no i cały czas to ssanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellobear
nie mam porównania. tylko mąż mnie lizał. ale nie narzekam bo samym jezykiem potrafi mnie doprowadzić do oragazmu. także chyba odrazu trafiłam na fachowca z wyczuciem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię...
Daria---> bo to naprawdę fajna minetka. I powiem Ci, że dziś spotykam się na upojny wieczór z facetem który taką własnie robi. Mmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dari99
Aja lubię--to juz jest u mnie jakaś obsesja, od wczoraj mysle o tej minetce i wierz mi ,ze caly czas jestem jakaś podminowana. Musze cos zrobić...!Będzie jednak maly problem , gdyz spotykam sie z chlopakiem dopiero od tygodnia i nie jestesmy na tym etapie ,zeby pozwalac sobie na tego typu pieszczoty.Czuje ,ze będac z nim jutro chyba go sprowokuje , bo to jest silniejsze ode mnie.Oby nie pomyslal o mnie nic zlego.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolloo
Watpie ,zeby wam ktos robil minetke.Najpredzej to same sobie smyracie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minetow Pani
minetki są extra.. najpierw mineta/ oczywiściwe tysiąc orgazmów xd. i potem wkłada fiutka do dziurki xd. kiedys jakies lasce jak jeszcze nie był ze mna mój boy.. to jak wkłądał jej kutaska to połamał jej kręgosłp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie przeżyłam odlotowej ,harcorowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla spragnionej
A ja uwielbiam jak moja partnerka ma orgazm od mojego jezyczka i to nie jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknosław mistrz minetek
moja laska lubi jak jej robi minetkę odlatuje w kosmos przy tym juz nie mowie co się z nią dzieje dalej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba muszę się też tutaj wypowiedzieć.. sztuka dobrej minetki wymaga talentu, umiejętności i doświadczenia. tylko te trzy cechy łącznie dadzą ten niebotyczny odlot. (pomijam fakt, że idealna minetkę musi poprzedzać także odpowiednia gra wstępną bo to oczywiste.) tajników tu zdradzać nie będę, bo to wiedza tajemna i cenna, powiem tylko że podstawą sukcesu jest regularność, to znaczy tempo powinno rosnąc ale ruchy bron boże nie mogą być chaotyczne! a kończę zawsze przyssany do guziczka, z paluszkiem lub dwoma w środku stymulując porządnie punkt g (lub tez z trzecim w tyleczku, jeśli widzę ze mam na to przyzwolenie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonAaaaa
przez wasze wypowiedzi się tak napaliłam że aż mam mokro troche i musze sie sama teraz pieścić bo ne ma tu mojego chłopaka. On mi robi minety jak nie mam ochoty na sex Jest delikatny najpierw całuje od ust , szyję , piersi , brzuch i samo to mnie podnieca a on schodzi niżej i nizej . Rozszerza mi nogi zaczyna paluszkiem dotykać łechtaczki później zaczyna lizać . a potem to już samo idzie gładko i mam orgazm a czasm nawet dwa razy w ciągu jednej minety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
PRZETRZEPALBYM CI LECHTACZKE JEZORKIEM. Potem dlugo bym lizal cala cipke ssal wargi ( jesli masz dlugie) a potem znowu piescilbym ci lechtunie az bys doszla w spazmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzia78
uwielbiam minetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip69
Ma takie pragnienie, abym poznał taką pania , która tylko by chciała być lizana , I nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLizak
Hej kobietki ostatnio też mam więcej przyjemności w zaspokojeniu dziewczyny swoim bystrym języczkiem. Lubie doprowazić wilgotną muszelkę do super orgazmu, mam większą podnietę niż sam sex. Uwielbiam gdy kobieta ma odlot po dobrej minetce ;) Polecam się jeśli któraś ma ochotę zostawię tel.(503788719)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrej minetki nauczyła mnie jako faceta dziewczyna która też zyła z kobietą . Teraz gdy robię minetkę pani ma taki odlot że uciekajcie narody. Jednak to prawda kobieta kobiecie umie dogodzić , facet niestety nie . Wiele z kobiet udaje że jej facet robi dobrze by go nie zrazić a tak po prawdzie czeka kiedy skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amy kochamy minetke ja kładę się na ludzku ona siada mi Copa na twarz i zaczynam wjechać całować lizać wsypać potem wkładam jej dziury nos zaciągnąć się powietrzem z jej wnętrza przytyk zlizuje i śpi jak jej soki mocz a nawet okres to wszystko jest mmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana
Dnia 20.01.2014 o 18:55, Gość filip69 napisał:

Ma takie pragnienie, abym poznał taką pania , która tylko by chciała być lizana , I nic więcej

To moje marzenie, jesteś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Nana napisał:

To moje marzenie, jesteś chętny?

Założę się że koleś od 2014 roku czeka właśnie na twoją odpowiedź 😜😂 nadszedł jego szczęsliwy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×